преминахме на АМ но незнам кое е хубаво даите инфо моля ви!

  • 4 041
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 681
И аз съм за Милупа.Дъщеря ми яде Милумил  Peace

# 16
  • Мнения: 86
Започнахме с Аптамил но от него много повръщаше,лекарката ми препоръча Хип или Фризовом  хипа не го хареса и минахме на Фризовом .След време като спря да повръща вече сме на Лактана.Всяко дете има различен вкус.

# 17
  • София
  • Мнения: 15 219
Не си писала кое от двете млека на ХИПП даваш-ХИПП Био или ХИПП Пробиотик.
Моето мнение е, че най-добрите млека са тези с пробиотици. На нашия пазар такива са само ХИПП пробиотик и Лактана Био.

Последна редакция: нд, 25 май 2008, 13:26 от Vivi

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 87
Ние започнахме дохранване с Нан1,но сега сме на Celia Develop.Много съм доволна от него.Но всяка майка ще ти каже различно,важно как ще го приеме детето.Успех.

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Милумил или Аптамил са много добри. Лично аз давах Милумил, защото детето ми беше злоядо.

# 20
  • Мнения: 2 231
Аз съм пробвала Аптамил и Фризо. Второто по й хареса и по-лесно се разтваря така, че от него взимам вече месец. Преди беше на най-вкусното мляко - собствено производство  Joy

# 21
  • Мнения: 27 524
Я сподели инфо за бисквитите на Милупа - в Белгия ли ги има, щото на бг-пазара не съм ги виждала, чайове също на тази марка.

Няма ги, нито във Франция. Ходя да ги купувам от Германия. Много са хубави, на Хип също.  Simple Smile

 



Ще се натрапя в темата ти с въпросче. Има ли на БГ пазар Беба 2 на Нестле?

Няма го. Иначе е много хубаво мляко, аз взимам от него на Криско  Simple Smile Като за сравнение - каквото Милумил е на Милупа, такова е Беба на Нестле.

# 22
  • Мнения: 116
Ние сме на Фризолак и Фризовом и малката незнае вкуса на другите. Тия ги яде  Simple Smile Чувала съм от доктори, че Нутрилона и Аптамила са сладникави и децата мн ги харесват. Но ... всичко си зависи от детето и както се казва въпрос на вкус  Heart Eyes

# 23
  • Мнения: 142
Не си писала кое от двете млека на ХИПП даваш-ХИПП Био или ХИПП Пробиотик.
Моето мнение е, че най-добрите млека са тези с пробиотици. На нашия пазар такива са само ХИПП пробиотик и Лактана Био.


Аптамил не е ли с пробиотици?

# 24
  • София
  • Мнения: 15 219
Не, не е с прОбиотици.

# 25
  • Мнения: 2 172
Розов Хип  Heart Eyes ! НЕзнам защо искаш да го сменяш.Аз пък смених доста млека,докато не се спрях на това.Изключително доволна съм(най-вече моета беба)  Flutter Вкусно е,ходи си нормално до тоалетна,не я "напомпва" и засища добре  Peace (ако това са критериите за хубаво мляко)

# 26
  • Мнения: 1 062
Ами според мен всички млека са добри. Въпросът е кое ще харесва най-много на бебето ти.

# 27
  • София
  • Мнения: 5 721
Аптамил|! Peace

# 28
  • Мнения: 142
Не, не е с прОбиотици.

Здравей,
В момента давам SMA Progress. Обаче, искам да го сменя с Aptamil 3 (Immunofortis)
Тук продават освен горните две АМ и Cow & Gate.
Можеш ли да ми кажеш дали този Аптамил е с пробиотици?
Поздрави

# 29
  • София
  • Мнения: 15 219
Този Aptamil 3 (Immunofortis), който се продава в България, не е с пробиотици.
По вашите географски ширини-не знам.  Grinning Но, честно казано, съмнявам се да ги съдържа. Колкото и в различните държави опаковките, понякога-консистенцията и вероятно-в някаква степен-съставът-на адаптираните млека да се различава, съдържанието на пробиотици си е много сериозна разлика. Не вярвам за някои пазари да правят АМ с пробиотици, а за други-без.
Ето информация за Aptamil Follow On Milks: http://www.milupa-aptamil.co.uk/en/article.asp?chco_id=5255& … rning_displayed=Y
Съдържат прЕбиотици, не и прОбиотици.
Не само в сайтовете за млеката на Милупа, но и където и да е не съм попадала на информация за Апатмил с пробиотици.
Всъщност, ако има пробиотици, би трябвало да го пише и на опаковката.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт