Добро плажно мляко за хора с повечко бенки??

  • 10 254
  • 43
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 329
Имам 2 доста големи бенки на гърба.Само тях мажа с Photoderm MAX със фактор 100.Много внимателно го слагам,защото ако попадне на кожата,тя остава бяла.Препоръчвам го за хора с подобни бенки като моите.
Иначе моето мнение е,че трябва с по-силен фактор да си вземеш крем.

# 31
  • Мнения: 3 611
И аz сьм цялата в бенки  Confused
Дерматологьт ми препорьЧа да zабравя сльнцето, но ако все пак не мога, то да не се пека между 12 и 16 Часа, както и постоянно да сьм намаzана с много висок фактор плажно мляко.
За второто го послуШах. Мажа се с фактор 30. (в магаzина видях и 50, ама тва веЧе е прекалено  Naughty)
Ама и 30 е достатьЧно- цял ден на сльнце, пьк все едно не бях се покаzвала.

Преди няколко години ми отстраниха една бенка, zа която се сьмняваха, Че може да е zлокаЧествена.
За Щастие не беШе.  Praynig
Но от тогава се набл*давам.
Черните, плоски, беz косьмЧе са опасни.

# 32
  • Мнения: 156
И аз имам бенки, мажа си се с фактор 30, даже и 50 и не ми пука.  Mr. Green

# 33
  • Мнения: 2 159
Чак фактор 60 ми се вижда много, на беба взимам 50+ за мен 30 или над
Не знаех, че Виши имат с/у петна, бенки и т.н. - супер, ще си взема Peace
Photoderm MAX със фактор 100 скъп ли е? и аз имам големи бенки на гърба Sad

# 34
  • Мнения: 480
Ето медицинския отговор за хората с бенки: http://spirig.bg/daylong-actinica.php - Специално разработена серия медицинска козметика.

Извадка от горния сайт: "Daylong actinica е важно лечебно средство при хора, изложени на риск от заболяване от немеланомен рак на кожата (NMSC) или от фотодерматози."

# 35
  • Мнения: 2 159
ВесиД мерси Hug, аз ползвам Daylong, но 25-ти фактор не знаех, че имат такъв продукт

# 36
  • Мнения: 329
Photoderm MAX със фактор 100   е към 35-40лв не съм много сигурна.Моя го взех миналата години и не помня. Wink

# 37
  • гр. София
  • Мнения: 252
И аз съм от клуба на калинките ...какво да се прави- кожа Wink След 3 дни заминавам на море и съм в проучване и търсене на доброто плажно мляко. Чудя се между  GARNIER  или Daylong , което ВесиД предложи? Последното предполагам ноже да се намери в Аптеките?

# 38
  • Мнения: 329
И аз съм от клуба на калинките ...какво да се прави- кожа Wink След 3 дни заминавам на море и съм в проучване и търсене на доброто плажно мляко. Чудя се между  GARNIER  или Daylong , което ВесиД предложи? Последното предполагам ноже да се намери в Аптеките?

Аз този път ще си взема Cabana sun.Много добри отзиви четох във форума за него.Някои момичета били с проблемни кожи и с тези продукти нямали проблем.В Метро го има.Вчера го гледах,но много бързах и не можах да взема решение кое да взема. Tired

# 39
  • Berlin
  • Мнения: 11 262
аз нямам много бенки, ама снощи видях, че на лицето ми са излезли 3-4 мънички като точици, на едната буза. може ли да е защото не ползвам много крем през деня? Blush

# 40
  • ... при вятъра и вълните
  • Мнения: 207
Аз ползвам DayLong lotion 40 SPF за деца- т.е. мажeм се наред- и аз и децата. Дерматоложката ми го препоръча. Освен това в упътването му пише е е доста водоустойчив и не е комедонообразуващ т.е. подходящ е и за лице.

# 41
  • Мнения: 74
Аз ползвам DayLong lotion 40 SPF за деца- т.е. мажeм се наред- и аз и децата. Дерматоложката ми го препоръча. Освен това в упътването му пише е е доста водоустойчив и не е комедонообразуващ т.е. подходящ е и за лице.
А каква е цената и от аптека ли се купува

# 42
  • Мнения: 23
МАРИЯНКАА... днес писах и в една друга тема за плажното мляко... В момента ползвам Ahava, много съм доволна.. Плътно, силно водоустойчиво, а аромата...  Crazy Взех го от Кипър, не съм обръщала внимание дали го има тук, но ако го намериш пробвай.  Peace

# 43
  • Мнения: 674
МАРИЯНКАА... днес писах и в една друга тема за плажното мляко... В момента ползвам Ahava, много съм доволна.. Плътно, силно водоустойчиво, а аромата...  Crazy Взех го от Кипър, не съм обръщала внимание дали го има тук, но ако го намериш пробвай.  Peace
Благодаря ако намеря ще пробвам!! Peace Peace

Общи условия

Активация на акаунт