Глупав форум

  • 3 387
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 465
Куул.. Tired
Но пък добра реклама си спретна детето.

Кой? Йовко ли?
Не бе - МЪЖ е. На 33 години струва ми се.

# 16
  • Мнения: 2 386
По п*шка може и мъж да се води, но по акъл си е дете..
Много глупости се изписаха за бг-мамма, много!

# 17
  • Мнения: 2 018
Много глупости се изписаха за бг-мамма, много!

Така потребителите ще нараснат! Това си е реклама! Кой не знае бгмама, кой не е чувал за нея....  Laughing

# 18
  • Мнения: 4 195
сигурно глупав въпрос, ама могат ли да направят нещо на Мама и Тати заради тази тема..............не, нали?
без работа сме били - истина е, да гледаш дете, да ходиш на работа, да се прибираш да готвиш, чистиш, переш и тн, и на всичко отгоре да си на Дюкан, с лъскава коса и перфектен маникюр, винаги интересна и забавна си е направо липса на всякаква работа  Laughing
та кво, ще сваляме ли правителството, сметките и цената на памперсите  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 2 759
                       Ама вие верно ли се засегнахте? Човека си има някакво мнение, изразява си го - нали е демокрация. Право-криво, той така мисли. Кво толкова? Чак драма не виждам. А нещо особено обидно... няма...

# 20
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
абе какво друго мнение може да има ..... каква демокрация ! кви 5 лева ? на кладата еретици !!!
как смеят да кажат лоша дума за бг-мамма .....

Последна редакция: сб, 17 май 2008, 17:39 от Labrador

# 21
  • Мнения: 502
  Каквото искат да казват,аз по-интересен,забавен и полезен най-вече форум не знам да има в нета!Ако има,кажете го де! smile3521

# 22
  • Мнения: 3 405
ех, прости майки домакини  Mr. Green
 

# 23
  • Мнения: 4 651
Срам ме е вече да казвам, че пиша тук. Започват да ме гледат подозрително и все подхващат разговор за светновната конспирация  Rolling Eyes.

# 24
  • Мнения: 3 405
Чак пък срам  Thinking

# 25
  • Мнения: 2 401
Не знам срам ли е що ли, обаче никоя от познатите ми не си признава, че пише тук.. хмм. А аз възхвалявам форума под път и над път. Винаги съм казвала, че най-якия брейн сторминг е тук!

# 26
  • Мнения: 3 405
аз ли нещо не разбирам, но какво значи "да си признаят"?!  Laughing
нещо нередно ли правят (ако пишат)?

# 27
  • Мнения: 2 401
Знам ли ги какво правят, някои са се издавали, че четат поне..

# 28
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877

без работа сме били - истина е, да гледаш дете, да ходиш на работа, да се прибираш да готвиш, чистиш, переш и тн, и на всичко отгоре да си на Дюкан, с лъскава коса и перфектен маникюр, винаги интересна и забавна си е направо липса на всякаква работа  Laughing
та кво, ще сваляме ли правителството, сметките и цената на памперсите  Mr. Green

Ха, рекна ли го?
Е те този пост най ми легна на сърце Heart Eyes

# 29
  • Мнения: 1 312
Имам следното питане - Преди време по БТВ беше тиражирана информация, че,видите ли , Джордж Майкъл е доказано серопозитивен според абсолютно сигурни източници. Тази информация не беше открита НИКЪДЕ ДРУГАДЕ , освен в българското медийно пространство. Не че не го допускам като факт, всичко е възможно, но-кой международен източник потвърди тази новина или просто ние пак се оказахме пионери по ДЕЗинформация?
И аз това питах в една от заключените теми.
Метнаха ни нас на рогите...
Ще ми е интересно дали БТВ ще си понесат последствията,ако инфото се окаже непотвърдено или просто слух Thinking

Общи условия

Активация на акаунт