Проблем

  • 4 842
  • 55
  •   1
Отговори
# 15
Milian,
Благодаря ти че ме разбираш. Из никога не съм си мислила че сексът може да има такова значение и влияние на вразката ми но го изпитах на главата си.
А от друга страна не мога да си представя гидини нарес или цял живот само със секс играчки. Тогава може и без мъж.  Cry

# 16
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Трудно е да се даде съвет при такъв тип проблеми.
Не мога да ти кажа - направи това и това, и ще станат нещата.
Още повече, че за да има добър секс партньорите трябва да се нагодят едни спрямо друг. С "премълчаване" на неудволетвореността до никъде няма да стигнете. Явно наиситна е притеснителен, така че и с разговор няма да се получи. Не и в началото. Приласкай го по друг начин... Покажи му и други начини как да те задоволи. Големи хора сте все пак и секса не трябва да е табу. Трябва да се научите да говорите за тези неща. Насочвай го къде и как. Секса има страшно много аспекти и трябва да намерите златната среда.
Секс играчките са хубаво допълнение и могат да са много усложливи в любовната игра, но не трябва да заместват секса. Не се отчайвай, а смело действай и взамино потърсете начини да си доставяте удоволствие, така че и надвамата да ви е хубаво.

# 17
  • Мнения: 712
Честно казано, не мога да си представя щастлива връзка без добър секс, някак просто не се получава... (поне това е моят опит). Това е преживяване, което създава близост както нищо друго, а без него... Без него първо започва усещане за липса на нещо, после се започваш да се заглеждаш по мъже, които ти въздействат сексуално и в един момент, рано или късно, просто решаваш да опиташ дали нещата няма да се получат с новата тръпка.
Просто природата така ни е създала - водим се по инстинктите си  Peace
Това, което мога да те посъветвам, Елвира, е да опиташ да направиш сексуалния ви живот по-вълнуващ. Дали ще е с играчки или с по-различна техника, или по друг начин (все пак, сексът не е само навън-навътре, нали  Wink)  Crazy Но трябва да му кажеш, да му намекнеш, да му покажеш, че имаш нужда от нещо повече в секса. Не е нужно да натъртваш, че е до размера - той по всяка вероятност сам си знае, че това не му е силата. Покажи му, че искаш да имате вълнуващи преживявания и че си готова да експериментираш.
Желая ти успех, дано всичко се нареди по най-добрия начин за вас!

# 18
Хармонията, разбирателството, любовта ( не физическата), грижата, отношението към теб са много по-важни от физическото удоволствие. Колко трае то? Докато станем на 50 или малко повече. А след това? Няма идеални връзки и ако всичко друго ме удовлетворява и ми дава щастие, бих си задала въпроса какво искам. Бурен сексуален живот или да се чувстваш обичана.
Когато  ние жените сме на дадена възраст, разведени ( нищо лошо в това), с дете и минало, шанса да срещнем идеалната половинка много повече намалява с времето, сравнено с, когато си на 20, ергените са безброй и имаш години и възможност за избор.  
 
Била съм в твоята ситуация. Не съм с този човек, но това не беше причината за раздялата ни, а именно липсата на по-горе изброените неща. Ако ги имах и бях щастлива, щях да търся алтернатива за годините, в които щяхме да сме сексуално активни.  

# 19
  • Мнения: 2 448
Из никога не съм си мислила че сексът може да има такова значение и влияние на връзката ми но го изпитах на главата си.
А от друга страна не мога да си представя години наред или цял живот само със секс играчки. Тогава може и без мъж.  Cry
Това го болднах, за да ти кажа, че използването на такива самостоятелно е едно, а да ги ползваш заедно с партньор съвсем друго. Много ясно, че секса е важен, но ти си прецени, все пак както се казва няма пълно щастие. Поне в тази насока при добро желание от страна и на двете страни нещата се решават, за разлика от други проблеми. Не се страхувай, че ще разбере какво мислиш по въпроса , ако му предложиш нещо нестандартно, все пак той със сигурност е наясно с проблема.Просто поговори тактично и без да го засягаш.

# 20
  • София
  • Мнения: 2 428
Из никога не съм си мислила че сексът може да има такова значение и влияние на връзката ми но го изпитах на главата си.
А от друга страна не мога да си представя години наред или цял живот само със секс играчки. Тогава може и без мъж.  Cry
Това го болднах, за да ти кажа, че използването на такива самостоятелно е едно, а да ги ползваш заедно с партньор съвсем друго. Много ясно, че секса е важен, но ти си прецени, все пак както се казва няма пълно щастие. Поне в тази насока при добро желание от страна и на двете страни нещата се решават, за разлика от други проблеми. Не се страхувай, че ще разбере какво мислиш по въпроса , ако му предложиш нещо нестандартно, все пак той със сигурност е наясно с проблема.Просто поговори тактично и без да го засягаш.
100% съм съгласна с това мнение. Искам да добавя и това, че мъжете са много чувствителни на тема размер и той най-вероятно е наясно с проблема. Това означава, че трябва да подходиш към него с уважение, но и искрено - защото ако искаш да имате дълготрайни и положителни отношения е важно да си имате доверие. Може да му споделиш опасенията си и да му предложиш опити за разнообразяване на сексуалните ви отношения. Също така имай предвид, че нашите полови органи са така да се каже "разтегливи" и с времето се нагаждат към размера на постоянния партьор, ако няма други прониквания.... хм ама го казах. Ако си само с него и без играчки и правиш вагинални упражнения след няколко месеца може да започнеш да го усещаш много добре. Ако и така не стане - поне е сте опитали. Няма смисъл да губиш добрия човек заради нещо поправимо! Имай предвид, че обратния проблем е много по-трудно преодолим, така че си така да се каже късметлийка....

 

# 21
Има жени, за които размерът на члена на приятеля /мъжа им е толкова важна, колкото и резултатите от изборите в Грузия. Познавам достатъчно "сексомразки", които го правят само, за да отбият номера.

Остави тия успокоения, че половите органи се нагаждали, разтягали и какво ли още не! Щом като държиш на добрия секс, си намери някой, който наистина може да ти достави удоволствие! Пълни глупости са това, че ако размерът е достатъчен, нещо друго няма да е наред (
мъжът ще пие, или пък ще те бие и т.н). Нищо подобно- има милиони мъже, с които една жена може да се чувства стархотно както в леглото, така и във всяко друго отношение.

Някой беше писал по-горе, че сексът бил до 50 години. А кой знае колко точно ще живеем? Сексът (добрият секс) е едно от удоволствията на живота и няма смисъл да се измъчваш и да се лишаваш от него, защото с течение на времето липсата на добър секс ще те изнервя все повече и повече и в един момент ще се отдадеш на инстинкта и ще му изневериш в първия удобен момент. А тогава и детето ще е свикнало с него и за трима ви ще бъде много по-трудно. Успех!

# 22
  • Мнения: 2 448
Katinka007
, като те чета, все едно я съветваш да си пусне обява търся мъж с голям член и по възможност полов атлет. Никой не говори за сексомразки и т.н. Но жената за 6 години от както е разведена твърди, че има няколко неуспешни краткотрайни връзки, ти я съветваш да дири още 6, и после, ако евентуално има някакъв друг проблем /което е сигурно , щото няма връзка без проблеми и тя кай вероятно го знае щом вече има един разпаднал се брак/ да пусне тема и за него. Rolling Eyes
При всички случаи какъвто и да е проблем преди да се пробва начин за решаването му, след като държиш на даден човек да бързаш да късаш е твърде крайно. И ако на нея и беше лесно да го направи, нямаше да търси съвети а направо щеше да му бие шута.

# 23
  • varna
  • Мнения: 676
Според мен трябва да се разделите.За предпочитане е да не му казваш истинската причина,защото той няма вина за това и ще се засегне.Но определено ти не трябва да правиш компромиси с него(по отношение на секса),защото това ще те изнервя непрекъснато и рано или късно ще се стигне до раздяла.Така че,смело напред!

# 24
  • Мнения: 1 761
А защо не се консултираш със сексолог.Може да ти каже някой начин да преодолееш неудовлетвореността.

# 25
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Само едно мога да кажа по въпроса: зависи от приоритетите ти.
Аз нямам тези проблеми, но опитвайки се да се поставя на твое място бих си и му дала време.
Няма вечно да сте млади, други неща излизат на преден план, от друга страна за някои жени секса седи на първо място и без него ситуацията става мрачна.
Знам, че ти дадох само "умни съвети", но посланието ми е да следваш все пак сърцето си.

# 26
  • София
  • Мнения: 3 407
Как без секс, бе, хора?
Това е мъж, да не и е братче?
Естествено, съгласна съм, че добрият секс е необходимо, но недостатъчно условие за една успешна връзка, но на този свят мъжете не свършват с този.
Мен ако питаш, вместо да висиш в интернет или в кабинета на някой сексолог, обличай нещо секси и излизай навън.
Успех!

# 27
  • Мнения: 164
Как без секс, бе, хора?
Това е мъж, да не и е братче?
Естествено, съгласна съм, че добрият секс е необходимо, но недостатъчно условие за една успешна връзка, но на този свят мъжете не свършват с този.
Мен ако питаш, вместо да висиш в интернет или в кабинета на някой сексолог, обличай нещо секси и излизай навън.
Успех!
напълно съм съгласна Peaceаз лично не бих останала с мъж, скойто не се чувствам добре в леглото-да, има и други важни неща,но хубаво си помисли искаш ли да си причиниш такова нещо(всеки път да се преструваш ,че ти е хубаво),защото вярвай ми случвало ми се е и знам,че това не може да продължи много дълго

# 28
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Колко от тези, които казват, че секса не е толкова важен са го практикували с мъж, на който члена му е къс и тънък? Важно е, защото теорията е едно, а практиката съвсем друго.  Peace
Към авторката: не мога да те посъветвам, ти сама знаеш кое е определящо за теб в една връзка и с кое, би могла да направиш компромис. Мога, обаче да ти кажа, как бих постъпила аз - ще се разделя с него, трудно предполагам, без да споменавам истинската причина.
Пълно щастие няма, но какво пречи да го потърсиш още малко!? Wink

Последна редакция: пн, 19 май 2008, 13:50 от Северина

# 29
  • Мнения: 9 991
Такава дилема може само една жена може да има, не вярвам да има мъж на който да не му харесва секса с една жена и пак да е с нея, освен ако не е наследница на милионер.

Общи условия

Активация на акаунт