Нормална или извънматочна бременност!

  • 2 936
  • 56
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 675
Сори, но се обърках нещо, моят цикъл за последно ми дойде на 2 май.Пък и нещо не прочетох постта на авторката, както трябва.При закъснение от 14 дни вече бременност може да се види на вагинален.

# 16
  • Мнения: 28
Привет отново! Този лекар ме гледа на вагинален ехограф! Но почти беше категоричен! После каза че май имало някаква сянка ама не точно после каза не в никакъв случай! И сега направо полудявам! Благодаря за всичките тези добри думи малко ми поолеква но докато не ме види друг лекар ще ми е напрегнато!Благодаря ви пак!

# 17
  • Мнения: 3 675
Според мен мило момиче, ако нещо те притеснява отиди при друг лекар на УЗ.Не знам от кой град си, но ако си от Пловдив съм чувала добри отзиви за д-р Матеев от клиника Бора.Мои познати го определят като добър специалист.Аз не разбрах за какво е категоричен, за извънматочна ли?Ако беше така, щеше да имаш много силни коремни болки.Тази сянка може да е плодния сак.Дано всичко е ок, виждам че много искаш това бебе.Нека всичко мине безпроблемно и след 9 месеца гушкаш сладко бебе.

# 18
  • Мнения: 1 488
Спокойно. Ти трябва да си някъде в 4та седмица. Тогава и със вагинален ехограф нищо не се вижда. И при мен имаше съмнения за извънматочна бременност когато бях в 5та седмица. Имах силни болки ниско долъ в ляво. При прегледа с вагинален нищо не се видя, затова ме извикаха пак за преглед след 1 седмица. Тогава се видя чак плодния сак, настанен в матката. Не се притеснявай, из4акай поне още 2 седмици. Тогава ще може да се види. И отиди на друг лекар, този явно не е в час.

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 1 264
Стиснати палци и от мен!  Hug
Ако си забременяла по-късно, заради по-дълъг цикъл /при мен беше така/ е съвсем възможно да не се види още нищо на обикновен ехограф. Освен това, което момичетата вече са те посъветвали - да потърсиш мторо мнение, би могла да направиш и два кръвни теста през 48 часа. Ако ЧХГ се покачва едва ли е извънматочна бременност!  Peace
Късмет, успех и...чакаме добри новини!!!  bouquet

# 20
  • Мнения: 342
И аз съм на мнение, че е добре да посетиш друг лекар. А ти искаш или не бебок?

# 21
  • Мнения: 391
Спокойно. Ти трябва да си някъде в 4та седмица. Тогава и със вагинален ехограф нищо не се вижда. И при мен имаше съмнения за извънматочна бременност когато бях в 5та седмица. Имах силни болки ниско долъ в ляво. При прегледа с вагинален нищо не се видя, затова ме извикаха пак за преглед след 1 седмица. Тогава се видя чак плодния сак, настанен в матката. Не се притеснявай, из4акай поне още 2 седмици. Тогава ще може да се види. И отиди на друг лекар, този явно не е в час.

И на мен така ми изкараха ангелите-гледа ме с вагинален, ама рано-края на 3та, началото на 4та и вийда фоликули, като сенки, и ми казва-нищо не виждам, това е извънматочна. А аз имах и болки, ама си бях била инжекции за овулация и болките още не бяха отшумели. Добре че настоях да изчакаме 1 седмица че всичкия труд щеше да отиде по дяволите. Laughing След седмица и половина-хоп ранна бременност. Mr. Green

# 22
  • Мнения: 28
 Simple Smileох да страшно много го искаме този бебок! Както бях написала имаме един неуспешен опит и сега го искаме повече от всякога!Много добре ми действат всички тези оптимистични отговори! Дано скоро да ви напиша, че бебчо вече си е на мястото и най-важното, че има сърчице(предишното нямаше сърчице). Много ви благодаря. Много ми помагате! Hug

# 23
  • Мнения: 391
Simple Smileох да страшно много го искаме този бебок! Както бях написала имаме един неуспешен опит и сега го искаме повече от всякога!Много добре ми действат всички тези оптимистични отговори! Дано скоро да ви напиша, че бебчо вече си е на мястото и най-важното, че има сърчице(предишното нямаше сърчице). Много ви благодаря. Много ми помагате! Hug

Все едно аз го пиша това. Преживях съшото нещо. Кураж и се опитаи да мислиш позитивно!!!!?нооого е важно. Ако искаш да споделиш пиши на ЛС, аз съм насреща!! Hug

# 24
  • Мнения: 42
споко, още ерьна май. моят случяй е аналагичен с твоя. само че сега имам бебче.
при първия преглед нищо не се видя - и с двата ехографа и доктора ми каза същото - може би е извънматочна. и каза да отида пак след 10 дни и изненада.....

# 25
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Иди при друг лекар, този явно не е от най-добрите.
точно така  Peace

# 26
  • Мнения: 28
Здравейте отново! Вчера бях на доктор и за сега всичко е наред! Т.е бебето си е в матката и няма нищо общо с извън маточна бременност! Малко е още отговаря на 4 г.с и сега изчакваме да мине още една седмица за да сме сигурни че всичко ще е добре! Въпреки че докторката смята че трябва да съм в 7 г.с ще изчакаме и ще видим! Благодаря на всички за куража който ми дадохте! Дано следващата седмица да ви кажа че нещата са още по-добре! Hug за всички

# 27
  • София
  • Мнения: 17 592
В МД има поликлиника, работи със ЗК и има вагинален ехограф и лекари, които знаят за какво са учили. Проследяват бременности.

# 28
  • Мнения: 8 999
Форумът няма да ти помогне. По-добре отиди след една седмица на друг лекар.

# 29
  • Мнения: 1 440
Милена,дано всичко да е наред!Лека и безпроблемна бременност! Praynig

Общи условия

Активация на акаунт