Промени ли ви самотното родителство?

  • 3 590
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 903
БНД вчера каза, че нямам никакво развитие  hahaha

 hahaha
Това да отива в темата за "по-по-най"
Той пък все 1 има ОГРОМНО развитие  bash

Значи моят уникат /БНД-то де/  ми ги дрънкаше такива ама все още докато не го бях наритала за последно. Mr. Green  Та казваше ми, че нямам никакво развитие по повод на това, когато като човек се опитвах да му обясня как се чувствам от неговото отношение /или по-скоро от липсата на такова/.

Е ся` вече със сигурност вижда развитието ми /дето съм го обяснила в горния си пост/ hahaha hahaha

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 6 023
[щото едно от "прекрасните" качества на личността на бившичкия беше нетърпимостта към всякакво чуждо мнение различно от неговото /възприемаше последното като лична обида и предателство Crazy/,
в съчетание с невероятното умение да изопачава всяка моя дума в стил "да търси под вола теле"

Невероятно! Сигурно с моя бивш са астрални близнаци. Като прибавим и жестоката мнителност и други характеропатии. А онова за "развитието". Той все ми повтаряше поучително "по много лош път си тръгнала". Имайки предвид желанието ми за раздяла и за самостоятелен живот.

А иначе - промених се и към добро, и към лошо. Взех се в ръце, събрах всичко, което ми е останало и започнах да мисля как да го запазя и умножа. А в отрицателен смисъл - поддавам се на страхове за мен, за детето, черногледа съм понякога...

# 17
  • varna
  • Мнения: 676
Промени ме тотално Mr. Green БНД-то ми каза: Това не си ти  Joy
Станах много самоуверена, откровена до болка, дори рязка и мнооого борбена. Отсявам мнооого контактите си, поради това почти всички ме смятат за надменна и надута, но не ми пука. Имах щастието да срещна добри хора и контактувам само с тях. Лицемери и празнословци не ми трябват.


При мене се получи същото.Чувствам се прекрасно в кожата си и с тази промяна в поведението ми.

# 18
  • Мнения: 408
Няма ли кой да пусне линк, към тази тема в ДиС?  Joy

# 19
  • Мнения: 446
Инки пусни, де Wink

# 20
  • София
  • Мнения: 17 283
Ники, като те чета, все едно за себе си чета, ама дума по дума, под всичко се подписвам.
По тоя повод ми направи впечатление този ми РД - от месец и нещо сме в нова сграда при нови колеги и сега на РД-то масово ми пожелаваха да си остана такава ведра и лъчезарна като сега. Та тава ме подсети, че допреди няколко години всички говореха така за мен, а после спряха - и сега за сефте го чух отново това, от колеги, с които сме били заедно малко повече от месец. Значи е вярно  Whistling

# 21
  • Мнения: 463
Промени ме!Промени ме развода,промени ме и самотното родителство!Станах отново уверена,усмихната,ведра и много други положителни промени.Сега аз решавам всичко,и то така че да ни харесва само на нас двете!Върнах се към много стари приятели,намерих много нови такива.Общо взето се харесвам много повече,отколкото последните години на брака ми.Старите ми приятели ми казват че отново съм си аз,такава каквато ме помнят.
 

# 22
  • София
  • Мнения: 6 477
За себе си мисля, че по-скоро родителството като такова ме промени. Това за розовите ботушки и шопинги винаги ме е водило до  Sick...но сега забелязвам, че не ми се излиза и на някакви безсмислени събиранки. Да речем моята шефка има безумните напъни веднъж месечно да сме излизали целия офис на клуб или заведение! Е, не ми се ходи!!! По 9 часа гледам едни и същи муцуни 5 дена в седмицата и се дуднат едни и също плиткоумности както във всеки офис....а и в събота вечер с тях .... Naughty Naughty Дори и с приятели, които са ми много близки забелязвам, че рядко се виждам...когато мога ги чувам...Но далеч остана времето на многочасовите разговори по телефона....нещо нямам желание да дрънда глупости ей така....Но аз го обяснявам с характеропатия, която се задълбочава с времето.....не е май толкова от самотното родителство! Иначе БНД ако питате - станала съм яка кучка, дет хич, ама хич не си поплюва и скача, отхапва глави до кръста и продължава напред! Joy Joy Joy А бях много  Peace Peace и кротък човек...някога преди....

# 23
  • Мнения: 30
И при мен има промяна...и в двете посоки.Станах по-самоуверена,дръзка и вече взех да си вярвам,че каквото и да ми се случи ще се справя с него/дано не ми се налага да тествам това си предположение/.
А иначе някак се дръпнах от доста хора.Не ми харесва идеята да бъбря щуротии ей така колкото да говоря нещо.Донякъде смятам ,че и самотното родителство ме направи такава.Приятелките ми са или омъжени или свободни без деца.Еее,не се вмествам в картинката.Нещата,които вълнуват тях и тези,които вълнуват мен са доста различни.Приоритетите ни се менят през всяка една отсечка от живота ни.А защо мислите,че тук с вас можем да си говорим за всичко,даже и за незначителни неща?И защо отговорите ни толкова си приличат в своята същност?Друго си е като поговориш с  човек,който е минал по твоя път и знае точно колко тръни има по него.Останалите/повечето/ просто клатят глава,ама едва ли разбират какво им говорим.Не,че аз пък разбирам колко им е важно да имат точно определена марка парцалки де.

# 24
  • Мнения: 145
   Аз пък  Embarassed се чуствам, като женски питбул (те са по-едрички и по-опасни)
Нямам желание за нищо "женско"... докато съм в това настроение да взема един ремонт да си "избацам"  определено на настроението и поведението ми ще отива канго, бормашина ъглошлайф...  Whistling
   Не понасям някой да ми каже - НЕ МОГА  #2gunfire или НЕ ЗНАМ  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Престанах да се гримирам, все гледам да намъкна нещо страро, развлачено и удобно Sick
   Чуствам се, като човек тръгнал на дълъг път без точно до знам накъде отивам и какво ще правя.
   Много се промених преди помагах на хората, които нещо НЕмогат, винаги знаех какво ще правя след месец- два, след година, носех токчета, гримирах се, обичах да седя и да гледам в една точка (някой му викат медитация) а сега...мира нямам....не мога покой да намеря...ужас съм  Crossing Arms

# 25
  • София
  • Мнения: 6 999
...Приятелките ми са или омъжени или свободни без деца.Еее,не се вмествам в картинката.Нещата,които вълнуват тях и тези,които вълнуват мен са доста различни.Приоритетите ни се менят през всяка една отсечка от живота ни...

Това ми е малко странно - само с хора, които са като теб ли може да си приятел?  newsm78

Моите приятели са си същите... имам няколко от детските ми години даже. Обратното съм аз - без да искам да обидя който и да било в този форум - Идеята да се събирам само със самотни майки и да плюя по мъжете или да обсъждам неволи и трънливи пътища - хич не ми е по вкуса.
Обичам да се виждам с приятели /мъже/ и да говоря за бизнес и политика или за жени, обичам да се виждам с приятелките си - женени, разведени, моми и да дрънкаме за дрехи, обувки, прически и секс - в това отношение съм си все същата. Даже сега като знам, че никой мрънкалник не ме чака у дома, го правя с доста по-голямо удоволствие.

# 26
  • София
  • Мнения: 17 283
Съгласна съм с Иса (каква изненада  hahaha). Ей сега на РД-то ми бяхме аз с моето си положение, женена приятелка с две малки деца и две моми - едната моя възраст, другата на 20. Разнороден статус откъдето и да го погледнеш, ама се забавлявахме като невидели  Party

# 27
  • Мнения: 2 723
Моите другарки също са разнородни, ама се веселим.
А и сбирките с хора в подобно положение са доста драматични, надпреварваме се да се оплакваме от нерадостната си съдба и кофти късмета си... ае нема нужда  Naughty
С мъжките ми приятели е по-сложно, защото са семейни повечето и като се разчу, че пак съм мома, жените им мрънкат, ако не са включени в схемата  Mr. Green

# 28
  • Мнения: 446
. Даже сега като знам, че никой мрънкалник не ме чака у дома, го правя с доста по-голямо удоволствие.
И аз тъй Wink

# 29
  • Мнения: 1 023
много мислих аз тоя въпрос.
отвсякъде го мислех и не, не съм се променила.
като изклю4им промяната на ежедневието и ограни4енията, които резонно ми налага - компромисирам с ли4ните си потребности.
но пък дотолкова е 4аст от мен, щото аз друг вид родителство не съм имала, 4е не ме замисля в това отношение.
за мен ежедневието е много пове4е от дневен режим и рутина.
ежедневието ми е забавление.
другото - извънреден бонус, ако имам късмет да си наглася времето с времето на други хора, потребни ми на мен.

Общи условия

Активация на акаунт