Трапезарна маса и холна маса, каква и от къде?

  • 9 680
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 587
Моята е от Теохарови- Петрич. Размери 180/90см. неразтегаема ( 8 човека спокойно се събират , а по - нагъсто и 10 Sick) в комплект със столовете

# 16
  • Варна
  • Мнения: 4 818
От Варна съм и поръчах от тукашна мебелна фирма трапезна маса със столове от Добричка фирма. 
Гледах каталог, избрах  някакво бяло дърво и краката на столовете изработиха от същото, а кожата е като корпуса на дивана. Стана добра композиция.
Като качество са прилични, цената също. Масата мисля беше към 450лв, столовете 150.

# 17
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
От Варна съм и поръчах от тукашна мебелна фирма трапезна маса със столове от Добричка фирма. 
Гледах каталог, избрах  някакво бяло дърво и краката на столовете изработиха от същото, а кожата е като корпуса на дивана. Стана добра композиция.
Като качество са прилични, цената също. Масата мисля беше към 450лв, столовете 150.

Извинявай,но и дивана ли ти е от същата фирма? И аз съм харесала диван от Тедива и имах питане в съседната тема за мека мебел,но не получих отговор.Какъв беше срока за доставка?(имам пред вид за масата и столовете)

# 18
  • София
  • Мнения: 3 271
Нашите са светли - цвят бук, от КОМО са купувани

# 19
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Диванът е от друго място, а срокът за доставка не го помня. Сякаш около месец беше.

# 20
  • Мнения: 836
Моята е от Теохарови- Петрич. Размери 180/90см. неразтегаема ( 8 човека спокойно се събират , а по - нагъсто и 10 Sick) в комплект със столовете
Защо тази емотиконка? Не си ли доволна от масата?
Нашите столове са същите. Масата в шоурума нещо не ми хареса и поръчах друг модел. Плотът й отстрани беше сцепен - уверяваха ме, че било нарочно. Обаче, аз така и не им повярвах. Твоята има ли този "ефект"?

# 21
  • Варна
  • Мнения: 308
Днес си харесахме окончателно маса,столове и холова масичка точно като масата за хранене.Много масивни,от троянска фирма/ама забравих коя/,маса за хранене 419лв,стол -91лв,холова маса-286 лв.Смея да кажа че са по-добри и по-масивни от тези на Тедива.От Нов Дом Симеонов.А дивана ще си го вземем на Тедива,просто не видях други такива на такава цена.Хубаво е че и Симеонов го предлагат,но още го няма каталога,но сигурно ще изчакаме и ще го поръчаме оттам.Сравнихме дамаската,която сме си избрали с тази на столовете и си пасват,макар да не са едни и същи.
nivear ,светли маси наистина почти не видях,само в Мебелисима една зверски красива,имаше я и във венге,но 1400 лв не са ни по джоба.Но пък беше за 8 стола и страхотен дизайн.Останаха ни очите.Имаше мисля и в Мебелната палата една-две,но нищо особено,в Нов Дом Симеонов сякаш не видях светли,повече Венге и череша имаше.Повече не можах да обиколя,мъжа ми мрази да обикаля,но вижте в Явор,там миналата седмица ходихме но не помня какво имаше.Всъщност не разбрах точно дали си от Варна

# 22
  • Мнения: 587
Моята е от Теохарови- Петрич. Размери 180/90см. неразтегаема ( 8 човека спокойно се събират , а по - нагъсто и 10 Sick) в комплект със столовете
Защо тази емотиконка? Не си ли доволна от масата?
Нашите столове са същите. Масата в шоурума нещо не ми хареса и поръчах друг модел. Плотът й отстрани беше сцепен - уверяваха ме, че било нарочно. Обаче, аз така и не им повярвах. Твоята има ли този "ефект"?

Не, няма нацепен плот . Много съм доволна от масата, много си я харесвам , както и столовете. Емотикона изразява как биха се чувствали 4 човека седнали на 180 см маса от едната страна. Тя по принцип е за 8 човека, но би мигла да побере и 10 с " натъпкване" Май пак не стана много ясно. Thinking

# 23
  • Мнения: 836
Моята е от Теохарови- Петрич. Размери 180/90см. неразтегаема ( 8 човека спокойно се събират , а по - нагъсто и 10 Sick) в комплект със столовете
Защо тази емотиконка? Не си ли доволна от масата?
Нашите столове са същите. Масата в шоурума нещо не ми хареса и поръчах друг модел. Плотът й отстрани беше сцепен - уверяваха ме, че било нарочно. Обаче, аз така и не им повярвах. Твоята има ли този "ефект"?

Не, няма нацепен плот . Много съм доволна от масата, много си я харесвам , както и столовете. Емотикона изразява как биха се чувствали 4 човека седнали на 180 см маса от едната страна. Тя по принцип е за 8 човека, но би мигла да побере и 10 с " натъпкване" Май пак не стана много ясно. Thinking
Благодаря за отговора!
Знаех си, че "консултантките" в магазина пак не са в час. Аз, даже се обадих на лично на Теохарови (интересуваха ме разни подробности за столовете), че на продавачките им беше трудно да вдигнат един телефон.
Иначе, столовете им са едно бижу  Simple Smile

Последна редакция: пн, 26 май 2008, 22:58 от Силви_

# 24
  • Мнения: 2 641
Благодаря ви момичета Simple Smile много ми помогнахте с идеи и успокоение  Hug

Поръчахме масите (холна + трапезарна), мека мебел и ТВ шкаф от Мебели Тедива в Добрич. Цвят: зебрано Simple Smile Отидохме до шоурума им в Добрич. Аз лично съм очарована от отношението и обслужването в магазина, дано и като качество на продуктите да са на ниво.

Останаха обаче столове...помагайте. Иска ми се да са по изчистени, цвят дъб натурал (като паркета и вратите ни).

# 25
  • Варна
  • Мнения: 308
nivear ,не си ли харесахте и столове оттам.Аз точно столове оттам харесах,тези които имат тапицерия и на облегалката,но в крайна сметка поръчахме тези:
http://www.mebelix.dir.bg/chairs/city.html
Маса за хранене размер 160/90 :
http://www.mebelix.dir.bg/tables/classic-d.html,
Холова масичка:
http://www.mebelix.dir.bg/tables/marchelas.html

# 26
  • Варна
  • Мнения: 480
ОХ ,фирма Теохарови,мога да напиша цяла ода за тях.
5 месеца ми правиха маси, върнах им и 4-те, голямо пукане, сцепване и какво ли не .Мислех да им пращам телевизията.Все пак за 5т месеца се посроява цял хотел, а те горките ена качествена маса не успяха да ми направят.За столовете им не мога да кажа нищо лошо, ползвам си ги,но историята с масата е абурда на абсурдите

# 27
  • Мнения: 836
ОХ ,фирма Теохарови,мога да напиша цяла ода за тях.
5 месеца ми правиха маси, върнах им и 4-те, голямо пукане, сцепване и какво ли не .Мислех да им пращам телевизията.Все пак за 5т месеца се посроява цял хотел, а те горките ена качествена маса не успяха да ми направят.За столовете им не мога да кажа нищо лошо, ползвам си ги,но историята с масата е абурда на абсурдите

Моите столове ги докараха след 2 седмици, а срокът за доставка беше 30 работни дни.
Защо им се цепят така масите, не мога да разбера?
По-логично е със столовете да го има този проблем.

# 28
  • Варна
  • Мнения: 480
Защото материала им е мокър,мога да ти постна снимка на първата ми маса с размери 1м-2м неразтегателна десет дни след доставката.Последваха още 3 след нея, всичките отидоха там , от където бяха дошли....А, да сроковете ги спазват

# 29
  • Мнения: 836
Давай, да я видим масата Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт