"Симеоновска" диета, за секси дупета! - 14

  • 13 980
  • 321
  •   2
Отговори
# 15
  • Мнения: 699
Добро утро момичета, заповядайте на кафе със закуска.


Прекрасен ден ви пожелавам.

# 16
  • Мнения: 3 118
Hayas4e, я си кажи кво става с грамажите?
Смъкваш ли вече здраву с новия режим ?
Аз неска вече ще го тормозя Оги!

# 17
  • Мнения: 699
pitt_76 смъквам, тъкмо мислех да пиша, че и днес съм с  минус -200 гр.
Само си добавих храненето преди лягане и ако през деня усетя че съм много гладна, хапвам нещо от лист 1. Грамажите са ми същите.
Много съм доволна. Интересното е, че след като свалих 12 кг. за 2 месеца и започнах да чувствам глад и малко след това спрях да свалям, сега пак се засилиха нещата и съм  newsm68 newsm44 goodscale. Тормози го по-телефона и направете консултация, защото на мен ми се накара, че не сме правили досега, а се оказа, че е важно и си е необходимо. А и така се разбира какво сме пропуснали или какво трябва да се прави допълнително. Той си прави изчисления и може да прецени за какво става дума, дори и да не отидеш при него. Мен ме хвана, че не ям преди лягане.

# 18
  • Мнения: 649
Здравейте момичета,

Хаясче благодаря за кафенцето и сокчето. Радвам се , че при теб нещицата пак са тръгнали надолу.

Аз да ви кажа, че от петък вечер такъв алкохолен маратон му спретнахме, че днес едвам гледам. Надявам се при мен нещата да не са се променили въпреки,ч е не съм режимна, но глеам да хапвам повечко протейнки с тоя алкохол дет изпих.  Rage

# 19
  • Мнения: 3 118
Мерси Хаясче, днес просто тормоз и тва е!
Ама аз не разбрах, при теб чисто и и просто остана старата схема, а просто ти добави вечерната манджа?

# 20
  • Мнения: 699
pitt_76Старата е, аз не ядях вечер преди лягане. А през деня понякога пригладнявам и той каза (след изчисленията) че ми е малко храната и ме пита дали ям вечер преди лягане, като казах "не" ме задължи да ям вс вечер вече. и след това му казах, че през деня също чувствам глад и каза, че трябва да не седя гладна, а да ям нещо от лист 1. После се разбрахме другия месец пак да направим консултация, а най-добре да го търсиш на стационарния и да се разберете за час в който ще е свободен. Всичко отнема около 20 мин.

# 21
  • Мнения: 1 218
Здравейте сладки  Hug
Влизам само да кажа едно "Дзак" и бягам по задачки .
Охооооооооо вчера сме си имали  угощение в темичката , а аз да се моткам цял ден на вън. Че и ядох един засмърдял дюнер и после имаше яко драйфус  Crazy
Взеха да ми писват всичките тия мазнотии честна дума. Не само тестените глупости, като баници , дюнери и палачинки  .... , ами и нали не мога да готвя и все си вземаме готвено от близкото ни ресторантче, ами те тия манджи просто плуват в олио - отврат са  Crossing Arms Замислям скоро да се завърна в режимните редици, само не знам с тия ми ти протеини, как ще се оправя. Преди си карах предимно на яйца и кажи речи само на яйца  newsm78 Ще видя как ще го измисля и това...

Имам вече ебати корема  и циците хораааааа  Shocked Shocked  Помощ - УЖАСНО Е  Weary smile3518
Не мога да спа от тъпите големи цоцки, а корема ми е щръкнал - абсурд да си легна връз него, така както обичам ...
Абе майката си трака и като чуя некоя тъпа бабка(свекито де  Whistling) да ми говори , колко било хубаво да си бременна и ми иде да я нацеля с нещо, ама бая тежко  Sick

Ох айде оплаках ви се , ама не ми се сърдете много  Sick
Лекичък и хубав ден  Heart Eyes

# 22
  • Мнения: 1 218
Крисееееееееееее , как се диша вече като госпожа?  Hug
Разправяй как мина , дай снимчица да видим разкошната булка , да оправиш малко настроението на кака си Джиндж  Hug

# 23
  • Мнения: 422
Ето ме!!! Hug  bouquet
Празненството мина като на сватба - в началото изнервящо после весело. И на другия ден се чудиш защо е било всичко това.  Joy
Аз така се бях стегнала в тая рокля, че неможех да дишам. Всички ми стъпваха шлейфа /аз исках без шлейф, ама сега модата била такава и не намерих нито една нормална рокля/. Накрая на вечерта по дансинга имаше парчета от нея.  Joy
Джинджи, снимки още нямам - днес ще говоря с фотографа да каже кога ще даде диска - и веднага ще пратя.

# 24
  • Мнения: 3 118
Крисе, кажи как мина великото събитие. Пусни снимки да ти се порадваме  Hug
Писали сме заедно Simple Smile

Аз най-накрая сбарах Симеоновчето и довечера е обещал по нощите да се появява на скайп. Ако ми върже тенеке, както се случва понякога, не знам!

# 25
  • Мнения: 699
Хайде пак да ви нахраня, този път за бременлийките няма допълнително, време е да минете на режима вече.

И по едно кафе след това, че ще ви се доспи на това слънчево време.

Аз да ви признач искам няколко дни лошо време, че в къщи бомба е паднала и няма време да оправя.
Приятен следобед.

# 26
  • Мнения: 422
Днес ще чакам една приятелка на скайпа, която снима и ще я помоля да пусне някоя снимка и веднага ще пратя - аз също не съм се видяла на нито една снимка.
И да се похваля от днес съм плътно на режима - просто вече се отчаях от себе си и е време да се стегна.

Я да питам аз Джинджи - ти по режима ли се храниш мила сега???
Щото аз мисля ако има след някой ден това  EFP да карам по него - иначе ще стана слон. Направо добре ще ми дойдат още килограми върху и без това много излишни.

# 27
  • Мнения: 1 218
krisi99 в началото когато исках да съм си режимна  - просто не можех. Драйфането беше на лице само като си помисля за режимна манджа.
Нямах никакъв апетит, постоянно ми беше лошо , бе отврат работа.Карах само на фрешове и плодове.
Сега се усещам как апетита се връща с пълна сила и се замислям вече да съм си режимна. Но  newsm78 как ли ще се отрази това набиване на яйца постоянно на бебо  newsm78 Месото по едно врме ми беше станало любимо , но сегааааааа не ща и да го видя. Остават ми яйца , сирене и кашкавал за протеини  Tired Ма нищо не ми пречи да пробвам за няколко дни , пък ще видим за после  Crazy

Айде чакам те в бременелския ни симеоновски отбор  Hug

# 28
  • Мнения: 699
Крисееееее, държиш ни в напрежение много. Хайде разкажи поне как мина и после качи и снимки.


Аз бях на зъболекар и ще мина следобед само с 1 кафе, та реших и вас да почерпя. Поничката е за камуфлаж, тя е гумена. Да не си мислите, че е за ядене.  smile3534



Чао.

# 29
  • Мнения: 422
hayasy аз въобще не разбрах ни кога почна, ни как мина, ни кога свърши. Цял ден не можах да хапна нищо, не от притиснение просто с много неща се занимавах. Вечерта също не ядох - само две парченца краставица и един залък от тортата. Но гостите казаха че яденето било хубаво. Общо взето си е мазохизъм човек да се жени. Като цяло съм доволна.
Не обръщах много внимание на дребни неща, на другия ден се ядосвах за тях.
Сега чакам да видя снимките от фотографа - дано е поработил с фотошопа малко.  Joy

Общи условия

Активация на акаунт