Иде време за море ,а пък слънце не пече :) ИСПАНИЯ:)

  • 26 869
  • 298
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 271
Добре дошла на AnGeLLyKa    bouquet
Момичета да почерпя за именния ден на Елеана!
 


# 76
  • Ispania
  • Мнения: 4 484
Да ти е живо и здраво детенцето Силрай  bouquet

аз да попитам newsm78,вижда ли се тортата?

# 77
  • Мнения: 3 098
Silrai,да е жива и здрава Елеана!





аз да попитам newsm78,вижда ли се тортата?
Вижда се,да и е страхотна!  Peace Къде ти я правиха?

Добре дошла на AnGeLLyKa    bouquet

Натия,защо по телефона?Във вашият комунидад не се ли взема сита превия 4рез мейл?
При нас от две години е така.
Провери,ако искаш.
Носят се две снимки,паспорт и фотокопията му,адресна регистрация и НИЕ,ако имаш.
Това в слу4ай,4е досега не си имала документи,ако сменяш,виж в сайтовете на естранхерията или на министерството какво да носиш или направо отиди на място,за да ти дадат формуляри.

# 78
  • Мнения: 1 248
Вал, вземи качи още някоя снимка, така и така си си направила профил. newsm78 После само ни копирай адреса на страницата, и ние ще си ги разгледаме. Hug
 Дай да видим Алекс, че да не идвам. smile3515

Натя, тук при нас, трябва предварително да се поиска час от естранхерията, и освен това се чака по 2-3 месеца. WinkОбади се и питай. Hug

Силраи, честит имен ден на Елеана.Торта има ли?  bouquet

Марица, Натиа подновява, не прави нови документи, така че няма снимки... Peace
А тук при нас, по интернет сита за сертификадо де регресо май не видях newsm78

# 79
  • Мнения: 1 156
[b]Вал 4естит ти рожденик, Да е здрав и много да те радва.[/b][/color]



[size=14pt]Силрай  да нагу6ка6 маимунката от мен. МНого здраве и  малко пове4е сън й пожелавам на твоята голяма малка именни4ка. Hug[/size]

# 80
  • Мнения: 3 098


Марица, Натиа подновява, не прави нови документи, така че няма снимки... Peace
А тук при нас, по интернет сита за сертификадо де регресо май не видях newsm78

Има,има и още как. Wink
При нас на всяко подновяване дотук съм оставяла по 2 снимки в естранхерията и после 1 в полицията.Това,когато бяхме с тархети.Последният път оставих две снимки в естранхерията,а в полицията не съм ходила въобще.
При всяко сменяне на документи се прави нова папка с цялата информация,която носиш.И се прикрепят снимките вътре.
Поне при нас е така.

# 81
  • Мнения: 1 271
Благодаря на всички за пожеланията  Hug
герипетрова, ти няма ли да наминеш днес? Трябва да ми кажеш за надписа-как го искаш.  Naughty
тони, няма тортааааа...Баща и си поръча една шоколадова преди 2 дни, та сега ще минем с тази, пък за понеделник ще има  Heart Eyes
Валче, тортичката е много готина  Flutter , ама не видяхме малкия голям мъж  newsm78 Нещо криеш ли го...?

# 82
  • Мнения: 2 375
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ!


Добре де, как става това с картинките? Аз си я свалям голяма, а на компютъра ми идва малка.  comp03

# 83
  • Мнения: 781
Честит рожден ден на Алекс
честит имен ден на Елеана

Натия аз сменях миналата година лятото и процедурата беше следната
Пращаш имейл на енстранхерията с твоите данни, че  искаш да сменяш документи и те ти отговарят с имейл,
с който ти дават час и какво трябва да носиш.
Принтираш си имейла, който са ти изпратили и с него влизаш в естранхерията в него пише на коя дата в колко часа имаш сита.
На мен ми искаха само паспорт, адресна регистрация, която да не по-стара от 6 месеца и две снимки, но снимките
не ми ги взеха, и по едно фотокопие на паспорта и адресната регистрация.
Преглеждат ти документите за две минути и ти казват на кой адрес да отидеш и да си вземеш прослувутия зелен лист.
Няма вече никакви отпечатачи, никакво ходене в полицията.
На този зелен лист ти пише името, адресната регистрация и че имаш право да работиш и ДНИ- то разбира се.
Тъй като на тази зелен лист няма снимка от тук на нататък удостоверяваш самоличността си с паспарта или личната се карта,
а този лист ти служи само да докажеш, че си резидент на Испания.
Малко дълго стана, дано да съм ти помогнала.
Забравих да кажа, че това е за  Валенсия, дано и при вас да е така лесно и без чакане по опашки като при нас.
 

# 84
  • Мнения: 2 375
Ок, мерси, утре ще ровя да намеря имейла на естранхерията в Аликанте и ще им пиша. Grinning

# 85
  • Мнения: 781
Забравих да благодаря на Вес и Ада относно помощта по компютърните въпроси
Вече свалям, дезархивирам и така нататака
Благодаря ви момичета Hug Hug Hug

# 86
  • La casa de Mickey Mouse
  • Мнения: 1 369
ха здравейте и от мен
силрай честито на любимката на сина ми да му я пазиш много, но не знам как ще се разбират че той какъвто е сънчо
lady laura за аликанте не ти е нужно сита нито мишо отиваш лично сутринта по раницко с паспорт и адресна регистрация актуална, с фотокопията им дават ти молбицка и едно ресибо да си платиш таксата, връщаш се с попълнената молба и платената такса и ти дават веднага зеления лист, не ти искат ни снимки ни нада
мъжо смени преди около два месеца
днес тонто по някакъв начин съборил преградата от саксии (имайте си на идея че е нацупил всички цветя, а малкия му е помагал като е изскубал всичко до което се е докопал) и пак ходил при комшиите не знам какво да го правя вече
ама са ми голяма комбина по белите тия двамата

# 87
  • Spain
  • Мнения: 3 750
Silrai Честит имен ден на Елеана !   bouquet
Анет голяма са тандем син4ето ти и ку4о Simple Smile не може ли да сложиш някакъв шерплат  или плоскост и да ги залепиш! дано съдеда да не се сърди много Simple Smile 
Гери петрова? ще правим ли нещо ...от теб 4акаме да кажеш за мястото !

Последна редакция: ср, 21 май 2008, 23:35 от ЛаАдаДеспейнада

# 88
  • Мнения: 1 156
Лада  голяма съм издънка, не можах да проверя за мястотот, но както ти предложи е уда4но, да се приготви храната и там само да хапнем и децата да поти4ат. Съжалявам, 4е не можах да отида да проверя , но понякога така става.  6те ти пи6а на ли4ни, ина4е сме за .

# 89
  • Мнения: 52
Silrai Честит имен ден на Елеана !

Общи условия

Активация на акаунт