Въпрос за кашите

  • 1 170
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 756
оризова безмлечна каша , давх му я с лъжичка по съвет на диетолога и не му я смесвах с други млека , а това,което си пие . Не е хубаво да се дават каши , бисквити в бутилката с мляко.
Не разбрах точно за различните млека - кашата на Хипп с какво мляко ще я смесваш ако е безмлечна?

# 16
  • Мнения: 3 804
запо4нах с мле4на бананова каша,след това и с мле4на плодова,ядеше си с лъжи4ка без проблем

# 17
  • Мнения: 171
след дълго мислене купих млечна с ориз на Лактана.След като я изедем може ли след това да купувам млечни на други фирми.Да не говорим ,че не успях да я направя както следва по упътване.стана вода и й дадох през бибата

Последна редакция: вт, 27 май 2008, 17:26 от cveti77

# 18
  • Мнения: 1 062
В началото давах безмлечни каши и добавях АМ от това, което си пие. Аз лично дори и сега купувам млечни каши само на една фирма, а безмлечните си взимам от различни, зависи какво точно искам. Аз съм против даването на твърда храна през биберон. Не, че ще стане нещо на детето, но не е правилно според мен. А и на 5 месеца даването на твърда храна е с цел детето ти да свикне с лъжичката и новият начин на хранене, а не просто да се наяде.

Общи условия

Активация на акаунт