Цъфнаха ябълки и круши мама МАРТенчето гуши!

  • 10 966
  • 280
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 219
Здравейте, значи имало и други мами с изпити. Хе-хе.
Като ви чета, все едно съм аз. Започвам уж да чета, но нищичко не влиза в главата ми,няма и кой да помага, хайде да очистя, наготвя, бебето, каката,кърмене, разходки, направо се преуморявам... Единствено кисна пред компа, когато кърмя. А за изпитите - не знам, пък и не искам да ходя "боса".

Забравих - Честит празник на българската култура!

# 271
  • Мнения: 308
   Здравейте на всички мами и бебчета.

ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ БЕБЧЕТА С МЕСЕЧНКИ.

Тинче, вие ли бяхте давали кучето си на хотел в София? Доволни ли сте? Вече се чудя на всякакви варианти, но не ми се ще да оставам кучо при непознати хора. Confused

  Ането, не мога да съм ти полезна, защото ние търсихме по-скоро за обучение. Така и не го закарахме никъде. Дано като поотрасне да се кротне.

# 272
След малко тръгвам за парка. Така и не разбрах дали някой ще дойде, май само РониБини и то не е сигурно. Нищо, аз ще поизчакам 5 минутки и ако никой не се появи ще си се разхождаме сами

# 273
  • Мнения: 174
Ей мамчета който ще идва на море във Варна да се обажда  Peace да запознаем малчуганите  Wink
Ние отиваме на вилата на свеки да запознаем палечка със нейната братовчедка която се роди март месец  Party
Честит празник

# 274
  • Мнения: 1 710
Честит празник!

Добре дошли на новите мами и бебоци!

Жалко, че не мога да се присъединя към срещата в Южния парк, но това е място, до което мога да стигна само с кола, а мъжът ми работи всеки ден и колата върви с него. Не че ако колата беше тук щеше да има разлика, защото така и не изкарах книжка.

За почивката - на море в БГ бих отишла само ако сме с кола, но мъжът ми не иска да пътува толкова много със стара кола, иска чисто нова. Shocked Laughing Колата ни е прекрасна, макар и старичка вече, в София нямаме проблеми, но веднъж закъсахме на дълъг път и брахме ядове, та сега няма да иска в никакъв случай да тръгне, а да си призная и мен ще ме е шубе ако съм с малко бебе. Много се замислям за Турция. Всъщност не се замислям, а напълно съм го решила, но дали ще отидем не зависи само от мен, та може и да се разминем. Страх ме е да водя Дея в чужбина толкова малка, за това майка ми ще я гледа. Дали обаче ще й дадат отпуска въобще не се знае, така че това е първата ни пречка. А има и още. Може пък и да стане. Ако не сколасаме да отидем в Турция, ще отидем в Сандански, тамън ще кръстим Дея в Роженския манастир, защото ми е любим.

Моето дете май е мислителче - почти не съвпада с описанията, но пък с другите типове направо няма нищо общо.

# 275
  • Мнения: 82
   Честит празник и от мен!На всички именници много здраве и красиви моменти с бебоците!Мисля че и учителите празнуват днес(поне моята мама празнува),много професионални успехи на тях  bouquet
    За почивката,така или иначе като почнат големите жеги ще си ходим в Бургас,та ще го съчетая и с почивка,юли ще дойде мъжлето и ще отидем тримата някъде,но се колебая между Синеморец и ММЦ newsm78
     Аз сега изпратих детето на разходка в пакра и се метнах да изчистя,но като гледам времето тук какво е като нищо след малко ще се приберат преждавременно!
     Айде,продължавам да се трудя,хубав ден на всички!

# 276
  • Мнения: 326
За съжаление и аз не можах да отида до Южния парк. Мъжът ми ходи да дава кръв, че ще оперират другата седмица баба ми и след това не му се ходеше чак до там. Надявам се утре да го навия, а и времето ще е по-хубаво. Жалко само, че няма да се видим с Били.

Марги* , аз пък като имам книжка от 6 години, имам само няколко минути кормуване Laughing

Направо не ви мисля вас с изпитите. Аз откакто забременях хич ме няма да помня. Успех ви желая все пак! Дано имате късмет и да си вземете всички изпити!

П.П. И на мен ми се ходи някъде, обаче с малката все още не смея. А мъжът ми още повече...

# 277
  • Мнения: 1 369
 И ние не стигнахме до Южняка... само до Борисовата и то за кратко, защото се появиха огромни облаци...и какво от това, като до сега капка не падна. Само дето се прибрахме и до сега готвих:(
 Аз съвсем сериозно мисля за морето. Миналата година ходихме в Равда в апартамент на приятел на баща ми
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=159182&photo=128 много хубаво ни беше, в затворен комплекс с басейнче, апартамента обзаведен, имаше и климатик, че тогава беше страшна жега. Мисля, че има условия да идем с малко бебе. Само дето там няма плаж като хората- малък и супер пренаселен, ама и без друго не виждам как ще отведем Бела на плажа... Тогава ходехме на плажа на НСА, единственото място,където не беше лудница. Но все пак смяната на обстановката мисля, че ще ми се отрази добре. Не ми е ясно само как ще пренесем целия багаж до там, при положение, че количката заема почти целия багажник/в другата половина има газова бутилка/, а на задната седалка сме Бела и аз newsm78 Поради липса на климатик в колата предполагам,че ще тръгнем привечер, невъзможно е рано сутрин, понеже таткото ни е голям поспаливко. Абе да сме живи и здрави, ще го измислим:)

Искам да питам мамите с второ раждане- прибра ли ви се корема? Като си помисля как предния път бях в перфектна форма 3 месеца след раждането, а сега ми е един такъв увиснал:(( Като се погледна в огледалото и ми се реве... А вече зачесахме морската тема Rolling Eyes

# 278
Ние току - що се прибрахме

Явно микой не успя да дойде днес в парка, но ние си се разходихме.
Все още сме е София и решихме да не пътуваме тази вечер, че стана късно. Така че ако се организира среща за утре, може да се присъединим, но трябва да знам от по- рано, за да си планираме пътуването

# 279
  • Мнения: 473
Малко по-рано, но после няма да имам време
Новата тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=297107.new#new

# 280
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Били, аз също бях в парка, но не знех, че ще си там.. Иначе аз от 12:30 до 17 ч. някъде бях там...
Ането, ние ще сме на елените в този хотел http://zornitzasands.com/
Брат ми и снаха ми ходят там и са много доволни, а и е подходящ за малко дете.

Общи условия

Активация на акаунт