Как да облека бебе на 3 месеца в тези температури?

  • 3 129
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 973
дрехи с къс ръкав,намазано с крем и на сянка

# 16
  • Мнения: 953
Щях да го облека с боди с къс ръкав, памучни тънки панталонки и тънка блузка с дълъг ръкав, ако спи някое тънко одеяло / това за сутрешната разходка/
Ако на обяд е 30 градуса както го дават да бъде днес, ще бъде с блузка с къс ръкав, но няма да го излагам директно на слънцето в никакъв случай - може да изгори, да се изпоти много и т.н.

# 17
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
дрехи с къс ръкав,намазано с крем и на сянка
точно така  Peace

# 18
  • София
  • Мнения: 408
Аз я обличам- с боди потник, блузка с къс ръкав и къси панталонки, задължително шапка. Реших, че щом я къпя на 23 градуса, нормално би било на 27 градуса да не я навличам.

# 19
  • Мнения: 4 784
Боди потник, блузка с къс ръкав и панталонки.

# 20
  • Мнения: 1 900
С толкова дрехи колкото си и ти. Имаи нещо под ръка ако евентуално заспи/тънка пелена/ или захладнее неучаквано. Peace

# 21
  • Мнения: 3 929
Боди без ръкав отдолу, тънка блузка с дълъг ръкав, чорапки, ританки или някакво тънко долно панталонче, но с дълги крачоли. И една пеленка отгоре, че ако заспи, по-добре да е завита бебка. Така бих облякла аз бебето си при тези температури. Иначе моят син беше на повече месеци по това време на годината.

# 22
  • Мнения: 2 334
Боди потник или с къс ръкав, тънка блузка с дълъг ръкав, ританки и една тънка пелена Peace

# 23
  • Мнения: 827
Моят принцип е както съм облечена аз,така е и детето.Спазвам го още от раждането.Само така децата не се изнежват.Няма значение дали е на 3 месеца или на три години.
Напълно споделям това мнение!

# 24
  • Мнения: 441
Боди потник или с къс ръкав, тънка блузка с дълъг ръкав, ританки и една тънка пелена Peace

# 25
  • Мнения: 23
Моят син по това време беше новороден и му слагах боди -потник ,блуза с къс ръкав,панталони 7/8 и тънка пелена от горе,повярваи много е важно да не го изнежиш лятото, защото зимата е далга и студена Peace

# 26
  • Мнения: 8 999
Ами на такива температури съм обличала тримесечните си бебета така, както съм се обличала и аз - блуза без ръкав или с къс ръкав, къс панталон и без чорапи. Винаги съм си носела и едно тъничко одеало, за всеки случай.

# 27
  • София
  • Мнения: 17 592
Боди. И панталонки / ританки, чорапки и яке - в торбата. Може и лека пеленка - пак там.

# 28
  • Мнения: 199
Зависи от количката - горещо е, ама следобяд задухва един вятър. Ние сме с боди, тънки ританки и блузка, тънко якенце и одеалце и чантата Grinning

# 29
  • София
  • Мнения: 44 120
както би облякла себе си.
това важи за вс температура и сезон...

Общи условия

Активация на акаунт