...лЕтни, слЪНчеви и инТЕРЕСни куХНИ - часТ 10

  • 41 728
  • 294
  •   1
Отговори
# 195
  • София
  • Мнения: 1 067
Радост24,Мpulle,  Мерси за идеите...
 Hug
Аз всъщност вече си направих примерен проект от Ално триизмерните, ама ще го доизкусурявам.

Тедата, чстита кухня...!

# 196
  • Мнения: 9 912
аничка, моите шкафове са до тавана, на височина 2,80. Два реда горни шкафове. Горните не мога да стигам изобщо без стълба, но пък ми служат да крия някои неща от детето  Wink и да държа изключително рядко използвани уреди и съдове. Така че файда винаги има, друг е въпросът, че ако имаш достатъчно място надолу, няма смисъл да пълниш с шкафове до тавана. Аз бях принудена от липса на място. Пространството ми беше последна грижа, и все още не съжалявам, въпреки че някой сигурно би страдал от клаустрофобия в моята кухня.

# 197
  • Бургас
  • Мнения: 193
Фъстъчка, благодаря  Blush

# 198
# 199
  • Ямбол
  • Мнения: 47
Тедата честита кухня. Много стилно! Със здраве да си я ползваш!   bouquet Тъмното черно ли е, че не се разбира?

# 200
  • Бургас
  • Мнения: 193
stefkaiv , да черно е. Бял и черен лакиран МДФ. През деня блести страхотно Heart Eyes, но ми е доста трудно с подръжката.

# 201
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Нашата кухня ще е готова в края на другата седмица. Ох. Чакам я, а после пускам снимка.

# 202
  • Балчик
  • Мнения: 9 219
Джемма , ще се опитам, но е доста тясно пространството и няма как да снимам в далечина. А и кухнята е от лакиран МДФ и всичко се отразява от прозореца когато има слънце.

 Peace Дааа, ясно. Щом е лак трудно за снимане, пък и като е малко пространството. Е, нищо ще си представя с малко фантазия.
Завиждам ти за лака. Simple Smile

# 203
  • Мнения: 4 970
[Благодаря за съветите.
Ще си взема плот 2-ка горение /349лева/ .....
Вчера си взех точно тези котлони Peace  Успех с кухнята Hug .При мен остават още малко довършителни дреболийки, но с малката, щъкаща наоколо ooooh!.....е маааааалко трудно Crazy

# 204
  • Мнения: 7 430
Тедата, страхотна кухничка  Peace

Велмарче, кога ще видим твоята кухня  Hug

# 205
  • Мнения: 4 970
Велмарче, кога ще видим твоята кухня  Hug[/tt][/size]
оооооо- със срокове не се наемам Naughty Grinning  Wink Надявам се тези дни да довършим  всичко и ще снимам Peace

Тедата, много е хубава кухнята.Поздравления!

# 206
  • Мнения: 395
Тедата, страхотна кухня.  Mr. Green
Да си я ползваш с удоволствие.

# 207
  • Мнения: 186
Тедета, честито   bouquet.
Със здраве да си я ползваш и много вкусни неща да готвиш  Grinning

# 208
  • София
  • Мнения: 4 494
Момичета някоя от вас имали вратички на горните шкафове с размер - 60/60 и какво е решила да прави с тях - на една цяла вратичка ли са или на две 30/60?

# 209
  • Варна
  • Мнения: 2 378
dioni, моите ще са на два реда. Вратичката ще е с височина 45, дължина 50. Помисли добре какво ще слагаш и как ще ти е по-удобно.

Нашата кухня ще идват да я монтират в края на идващата седмица. Не остана. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт