Лунна диета 20.05, 05:11 - 21.05, 05:11

  • 4 775
  • 142
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 371
И аз съм на линия Hug

# 16
  • София, България
  • Мнения: 2 222
ох, записвам се и аз, нещо се бях объркала и лунувам от сутринта ... нищо, ще хапна и утре почвам  Confused много съм зле, тъкмо се бях настроила, а подведох и мъжлето, нали си лунуваме заедно  Joy

# 17
  • Мнения: 1 142
Хе хе на първа страничка.Ще се опитам и аз за три дни,ако не успея поне 24 часа ще направя.
Много благодарности за новата темичка-БРАВОСТТТТТ.

# 18
  • Мнения: 79
Записвам се отново за лунуването.

Бюти,и аз мислех този път да направя тридневно,но тази сутрин закусих и ще се пробвам поне от обяд да започна.

Успех на всички с тридневното гладуване!!! newsm10

# 19
  • Мнения: 5 001
Айде и аз в кюпааааа.....Успехи на всички!

# 20
  • Мнения: 278
Ето ме и мен Simple Smile и аз утре ще лунувам....за 24 часа Simple Smile някак си ме е страх за 3 дни Simple Smile, но поне ще се опитам днес да не ям мн Simple Smile и като ям да е само нещо лекичко...ами хайде успех на всички и до сряда!

# 21
  • Мнения: 237
Момичета и аз съм пак с вас ,но пак само за 24 часа,за 2-ри път, първият бях с около -0.800 Rolling Eyes но по дрехите се усещам поотслабнала Laughing,а и аз искам да сваля 2-3 кг.,което ще стане май много трудно,тези последни няколко килограма са напаст Mr. Green
Успех   Hug

# 22
  • София
  • Мнения: 1 423
Здравейте момичета  Hug
Днес си хапнах малко  Embarassed, така че от утре съм с вас за 24ч.
Успех на всички!  Hug

# 23
  • София
  • Мнения: 1 635
От няколко месеца не съм правила лунна диета и реших от утре пак да почна.
Този път един ден, за по натататък ще си помисля.

Успех на всички.

# 24
  • Мнения: 242
този път и аз ще се включа,поне ще пробвам,а ако реша три дни - то тогава те от утре ли започват?или вече са започнали?

# 25
  • Мнения: 5 001
този път и аз ще се включа,поне ще пробвам,а ако реша три дни - то тогава те от утре ли започват?или вече са започнали?

Започнали са ,започнали са вече 3-те дни.....

Аз започнах и чая Инхуа да видим дали е добра комбинацията.....

# 26
  • София
  • Мнения: 3 390
Ей,колко много тридневни!!! Hug
Аз лееекичко съгреших, но няма да казвам с какво, за да не ви се прияде Embarassed Wink
Мисля, че съгрешението не е кой знае колко голямо, така че...напреееед! Grinning

# 27
  • Мнения: 1 092
Днес успях  Party вода и две-три хапки ябълка  Mr. Green
някой ме беше питал как отслабвам  newsm78 ами със страхотната  Peace

# 28
  • Мнения: 475
Почна денят  Grinning!  аз съм на едно фрешче  от портокал, дано издържа до довечера само на течности Praynig

# 29
  • Мнения: 1 975
Записче и първо кафенце за днес  Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт