Най-безумно похарчените пари

  • 5 948
  • 93
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 17 546
Прахосмукачка с воден филтър, при все че старата си ми работи безупречно, а скоро децата ме питаха за новата дали не е развалена, та така си стои...
Електрически шприц за сладки, при положение, че мразя да готвя по принцип, а пък десерти не правя изобщо!
Няма да изброявам дребните неща, като дрехи, чанти,обувки, козметика...

# 16
  • Мнения: 1 434
Доста  са     покупките  които след това не употребявам  .Миналата година след  дълго обикаляне по спортните магазини си    купих лежанка за  коремни преси  която си стои   в единия   ъгъл  hahaha hahaha Последни   два  вида  гирички и те  така стоят   уж  с идеята   да правя по често  гимнастика  Mr. Green

# 17
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
Един разкошен, ръчно рисуван шал, от някаква подобна на коприна, но доста втвърдена от боите материя. Нито мога да го нося, нито съм измислила как да му намеря приложение в интериора (той си е цяла картина).
Пусто, да имах син, щях да го завещая на снахата, тя да му бере гайлето. Mr. Green
Всъщност, дори не го платих аз, а мъжът ми, ама защото съм го била гледала "гладно". Laughing

# 18
  • Мнения: 2 448
Уф, наистина покрай детето не съм купувала неща които не съм ползвала, но за безумно смятам навремето роклята си за бала.Не знам с какъв акъл я купих толкова непрактична, свръх официална, на онези времена дето нищо нямаше, само разни боклуци от капълъчарши и аз като се заядох, че няма да шия, ами ще купувам готова. Като се сетя за нея сега и ме хваща яд.От някаква модна къща. Една вишнево  червена  кадифена с черна апликация от мъниста отпред и на всичкото отгоре не можеше да се ходи с нея, надолу се свиваше по някакъв гаден начин, бях като спъната с нея. Че и за капак с цепка на гърба и аз като много смела я облякох без сутиен. Joy Не е за разправяне каква вечер изкарах, беше ме страх да мръдна. Ако имаше с какво да сканирам снимката щях да ви я пусна да се посмеете на воля на мой гръб. Joy

# 19
  • Мнения: 1 186
Дадох 500лв. за удължаване на коса и още ме е яд ooooh!...носих я известно време и после ми писна...както се казва- "всяко чудо за 1 ден,а най-голямото за 3 дни "Rolling Eyes....

# 20
  • Mtl/Sf
  • Мнения: 219
Понякога ме връхлита неудържимо желание да си купувам разни супер непрактични вещи и се самоубеждавам за колко много неща могат да ми свършат работа.
Имам комплект прибори за суши-страшно красиви и още по-страшно безполезни,жълт метален охлюв?! за украса на градината ( нямам такава).Мъжът ми си купи щанги,които седяха неизползвани две години под леглото.
Веднъж пък хладилника беше чисто празен,финансово не бяхме цъфнали и вместо вечеря се оказахме с едно малко бурканче червен хайвер.

# 21
  • Мнения: 7 723
Голяма част от втората си бременност прекарах в една бинго -зала Close

# 22
  • France
  • Мнения: 726
Колата... Трябваше ни кола за следващия ден, приятелите нямаха възможност да ни услужат. Решихме да си купим. Намерихме я в нета, отиваме до Симеоново, платихме я веднага. Оказа се с маса проблеми...искахме да  я върнем, ама собственика платил за покрива на къщата....До сега я карам  #Cussing out

# 23
  • на село
  • Мнения: 1 028
Разни глупости от телешопинга.
Мъжът ми си купи ренде, което не пипна след като ни го доставиха. Ползвала съм го за пет години, два пъти. Сега се чудя къде да го скатая, за да не го набара дребната , че е ужасно остро.
И един комплект "пеперуди" - от тия дето се лепят на корема и заместват коремните преси  Whistling. Онзи ден ги видях и ги изхвърлих в коша.

# 24
  • Мнения: 2 161
Имала съм доста такива умопомрачения.Все са били свързани с лични придобивки.После се питам-луда ли съм,че дадох толкова пари?За свое успокоение обявявам цена,наполовина от реалната,но истината продължава да ме мъчи известно време.

# 25
  • Мнения: X
Като тийнейджър - безумно скъпа рокля от неизвестна бг дизайнерка, която беше добър психолог Simple Smile Половината плати майка ми, другата половина баща ми и двамата мислеха, че я плащат цялата, но бяха възмутени колко е скъпа. Когато стана великото дизайнерско творение беше ужас - най-много метър плат на раета в отвратителни цветове, със сребърни презрамки и сив хастар. Но трябваше да я нося поне на повода, за който беше купена и я облякох с хастара навън  Grinning, до вечерта презрамките бяха станали черни, а "среброто" им остана по раменете ми. Още ме бъзикат  Simple Smile

# 26
  • Мнения: 3 405
Не се сещам на първо четене. Всикчо, което съм купувала е рационално и премерено да работи за мен  Laughing
Най-безумната ми покупка, всъщност не е моя, но по мое желание, е балната ми рокля. Тясна, лилава, с драперия около раменете, обсипана с камъчета (не Сваровски  Mr. Green), цялата от около 1 м. плат ушита.
Но ми стоеше чудесно и беше различна от всички други абитуриентски рокли наоколо. Няма да ви я покажа  Sunglasses

Ев, познавам един тип, който не пуши, благодарение на такава цигара. Липсва ти мотивация, но ти си знаеш Wink
Ив, намери го, де, любопитно ми е какво е това украшение Grinning

Последна редакция: пн, 19 май 2008, 09:49 от Анджелина

# 27
  • Мнения: 4 111
Най-глупавият и безумен разход, който правим е да даваме годишно с мъжа ми общо 2800 евро за цигари. И продължаваме. За по-глупав разход не се сещам.

# 28
  • София
  • Мнения: 3 099
Да се допълня:

В 6-7 месец от бременността си купувам от ДаНет (да не се приема като реклама!  Mr. Green) стойка за вана, за сума ти пари - повече, отколкото самата бебешка ваничка струва! Но нали бебегледането ще си го правя удоволствие - викам си, ще е удобно в банята, ваничката има опция за източване на водата, няма да се разнасят легени, кеф и удобство... Да, ама - не! Социалистическата ми вана, върху която трябваше да се монтира бебешката, се оказва повдигната с няколко сантиметра! И така, въпросната - иначе гениално измислена стойка - беше неприложима върху наличната вана...

# 29
  • на пистата
  • Мнения: 5 840
за едни обувки,бяха ми малки,но така ги харесах,че ги купих Joyа струваха 180лв преди 9години носих ги един път със свити пръсти,ужасно ми обиваха Sad,никога няма да забравя тази случка

Общи условия

Активация на акаунт