Най-безумно похарчените пари

  • 5 960
  • 93
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 4 111
Явно все промоции съм хващала  Thinking
Вчера изпращах, но скоро не съм получавала, освен от администраторите.

# 76
  • Мнения: 993
Доста  са     покупките  които след това не употребявам  .Миналата година след  дълго обикаляне по спортните магазини си    купих лежанка за  коремни преси  която си стои   в единия   ъгъл  hahaha hahaha Последни   два  вида  гирички и те  така стоят   уж  с идеята   да правя по често  гимнастика  Mr. Green

Ха-ха, това със спортните уреди май е често срещана минавка. Мъжът ми така се беше вманиачил, че ако има лежанка с щанга вкъщи, ще си оправи фигурата. Все това ми пилеше. Е, купих му лежанка Кетлер (беше над 500 лв.) за рождения ден. Зарадва й се, пробва я няколко пъти и след година-две, като ми омръзна да се блъскам в нея, я прибрах в мазето.
Аз пък имам една ваничка за педикюр, която още си стои неразопакована. Но тя поне не е скъпа.

# 77
  • Мнения: 2 161
Все пак не прочетох нищо кой знае колко безумно.Никой,например,не си е купил яхта и да я държи вързана в Портофино.Защото и такова нещо видях.Я се качи на яхтата,я не се качи.

# 78
  • Мнения: 2 617
Много. Сега се сещам за едно пътуване преди няколко години до Москва, за което реших сутринта и вечерта вече пътувах. Дори и не знаех, че е един от най-скъпите градове  Sunglasses Не съжалявам,това бяха едни от най-приятно изкараните ми дни в чужбина  Sunglasses
Общо взето, "безумните" ми (по-скоро, много малко обмисляни) хрумвания са били свързани с пътувания в други държави  Sunglasses

# 79
  • София
  • Мнения: 3 099
Ами, в една събота заминах през Мюнхен за Атина. На следващият ден - пак оттам, се прибрах в София. Нямаше тогава директни полети толкова често и удобно, а бях приела покана за вечеря... Whistling

# 80
  • Мнения: 251
Все пак не прочетох нищо кой знае колко безумно.Никой,например,не си е купил яхта и да я държи вързана в Портофино.Защото и такова нещо видях.Я се качи на яхтата,я не се качи.
Е,  ти пък много искаш.

# 81
  • София
  • Мнения: 1 481
Веднъж си купих очевадно малки обувки, много ми харесаха, а нямаха моя номер. Никога не ги обух, след време ги подарих да приятелка.

2 скъпи парфюма в месец, в който бях доста притеснена финансово. В главата ми постоянно се въртеше мисълта как ще изкарам до заплата с толкова малко пари- е, като ги похарчих наведнъж, престанах да се чудя, а изкарах някак, гладна, но парфюмирана.

# 82
  • Мнения: 2 401
 Категорично парцалите от Ларедут,  други безумия се оказа, че нямам.

# 83
  • Мнения: 1 186
Веднъж си купих очевадно малки обувки, много ми харесаха, а нямаха моя номер. Никога не ги обух, след време ги подарих да приятелка.

2 скъпи парфюма в месец, в който бях доста притеснена финансово. В главата ми постоянно се въртеше мисълта как ще изкарам до заплата с толкова малко пари- е, като ги похарчих наведнъж, престанах да се чудя, а изкарах някак, гладна, но парфюмирана.


Развесели ме Joy

# 84
  • Мнения: 871
Ив, гледам темата ти изпада та реших да се жертвам и да избумкам безумна сума пари за слънчеви очила Crazy Един обяд, за да ти се изфукам, м, м?

# 85
  • София
  • Мнения: 171
А аз безумно харча за евтини неща.  Embarassed Когато видя нещо "на сметка", дори и да не ми трябва често го купувам. Нали е на половин цена! Whistling

# 86
  • Асеновград
  • Мнения: 1 552
Аз безумно давам пари за играчки на малката.Сигурно съм с не изживяно детство.Щом купих и надуваем замък но за да го надуем вкъщи,се наложи да махна някои мебели от хола Joyдо тук добре но мъжът ми ме попита как и къде да седне за да вечеря.Сега е прибран и ще чакам къща с двор та да си го ползва детето. Laughing

# 87
  • France
  • Мнения: 726
Аз безумно давам пари за играчки на малката.Сигурно съм с не изживяно детство.Щом купих и надуваем замък но за да го надуем вкъщи,се наложи да махна някои мебели от хола Joyдо тук добре но мъжът ми ме попита как и къде да седне за да вечеря.Сега е прибран и ще чакам къща с двор та да си го ползва детето. Laughing

Това ми е фаворит... Joy

# 88
  • София
  • Мнения: 3 249
Никакви безумни покупки! Crossing Arms
Моята половинка прави безумните покупки, а аз съм обявена за семейната скръндза и мърмор.  Blush
Каквото и да купя, си го нося, ям, гледам, чета и каквото там трябва да се прави.

Същата работа съм и аз. Той решава и купува лаптоп. Аз решавам и НЕ купувам нещо си, защото преценявам, че мога и без него. Crossing Arms

Аз от стисня спрях даже да пуша (от раз) след 10 години активно и много изобилно пушене. Сметнах, че давам по 1000 лева годишно за цигари (на тогавашните цени) и спрях да пуша от яд.

Старая се спрямо детето да не съм такава циция. Опитвам се да й купя нещо безумно и ненужно, за да докажа сама на себе си, че мога. Но все още не съм успяла Whistling Ако щете ми вярвайте, ама и това е проблем.

# 89
  • Мнения: 871

Айде айде, сега пък циция! Затова ли си почетен член на Ла редут Mr. Green Whistling

Общи условия

Активация на акаунт