Рицарки на Бялото кантарче 18.05.2008 - 25.05.2008

  • 8 864
  • 404
  •   1
Отговори
# 15
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 419
  bouquet
Спокойна седмица
На състезателките - повече хъс - ние сме с вас  Peace
Айче  Hug Купи си дрешка - мама трябва да е хубава  Heart Eyes

Марче , палцестискане . Неприятно е когато има съкращения .

Последна редакция: пн, 19 май 2008, 09:41 от рак пустинник

# 16
  • Мнения: 384
Здравейте, скъпи момичета Hug

Чета, ама няма време за писане. Зациклила съм на едно място.
Литъл Hug Hug Hug и поздравления!!!! ЧУДЕСНА НОВИНА!!!

Моля за вашата подкрепа, положителна енергия и палцестискане -  ЩЕ ИМА СЪКРАЩЕНИЯ!!!! - дано не съм аз. Ама който и да е - сърцето ме боли отсега - 12 души сме - трябва да махнат двама, просто Ужас #2gunfire #2gunfire #2gunfire #Cussing out #Cussing out #Cussing out

ЖЕЛАЯ ПОНЕ ЗА ВАС ТАЗИ СЕДМИЦА ДА Е УСПЕШНА!

# 17
  • в резерват
  • Мнения: 3 722

Марче,  Hug


за срещата 50 % са гласували за тези дати, а аз съм от другите и на 28-29 не мога да дойда, знам че едно другарче също няма да може....Има ли възможност  за компромис ?

# 18
  • София
  • Мнения: 1 642
Добро утро!

Марче  Hug радвам се да те видя и стискам палци, жалко че нещата в работата ви са стигнали до тук. Ние имахме подобен момент в нашия малък колектив, но слава богу го преодоляхме и никой не си замина. Тъжно е много!

Литъл, ще чакам с нетърпение включване от теб в четвъртък по нощите.

За срещата - не ме бройте - съжалявам, знаете че винаги съм първа в редичката, но на тази дата не мога. Пък никога не съм била в Стара Загора и щеше да ми е много кеф. Но нищо де, другия път!   bouquet

Влизам в състезанието - днес съм решила малко моно да изкарам - на кисело мляко и сметана, за вечеря евентуално таратор  Simple Smile...ще видим...

Хубава седмица на всички   bouquet

# 19
  • Мнения: 1 142
Здравейте,момичета.Хайде и аз с вас на първа страница.Браво за новата темичка.
Аз нещо съм се отпуснала,чак не видях че има нова тема и си писах в старата.Давам го вече,почивка.
Днес съм решила нищо да не готвя,само салатки,много водица за мен,пък на децата ще измисля нещо довечера.
Само за разходки и чатене в темичката имам желание.Вчера си обух едни три-четвърти дънки.Добре ми стоят,като изключим излизащото коремче,ама ако не мога да го прибера няма да се убия,я.Все ще измисля нещо.
Днес трябва да си извадя летните дрехи,ще падне модно ревю.
Желая ви слънчев и ползотворен ден момичета. newsm51

# 20
  • Мнения: 181
Здравейте и от мен  Hug
Доста време се бях предала и си оплесках режима, но отскоро се стегнах, та имам очи пак да се покажа  Wink
Лека и режимна седмица на всички  Peace

Последна редакция: пн, 19 май 2008, 10:33 от Blue Cafe

# 21
  • София
  • Мнения: 8 348
ето ме
ето ви и вас
нещо ми се е скапал компютъра в работата и досега се борих с него
ама не го оправихизчезнало му е стартменюто и отникъде неще да се покаже
та са се боря като грешен дявол с всичко

иначе съм реживна, вчера бях на изцяло протеинов ден
днес съм на воден
засега поне, после ще видим

# 22
  • София
  • Мнения: 1 642
Мими, аз вървя по твоите стъпки - днес ще гледам млечен ден да направя. За утре не знам!

Викай IT за компютъра, що се мъчиш сама?  Peace

# 23
  • Мнения: 1 479
ехоо...
Марче, стискам ти палци, то и при нас имаше и продължава да има съкращения, та се чувствам и аз под вечна пара..

# 24
  • Мнения: 1 369
Добра ви среща отново  Hug
Марче, благодаря  Hug Стискам палци  Hug
Блу кафе, добре завърнала се   bouquet
Роси, Джопче, Дани, мими72, Бебче, Тедка, Евич, Щък, Ж, Съни, мими  Hug

За срещата: гласувалите могат да променят гласа си, затова все още нищо не е окончателно. Моля, мислете и гласувайте, много искам да се видя с колкото се може повече хора  Hug За мен датата, с изключение на 07.06 е без значение   bouquet

# 25
  • Мнения: 2 331
Здрасти!
Аз гласувах за последната дата, но...за мен също няма значение.И без това мисля да отскоча при вас през деня, че за вечерта няма да има как при създалите се обстоятелства и да видя тези, които пристигнат по-рано.Така че, махнете моя глас от 28-29 юни!
Чао!Засега...

# 26
  • София
  • Мнения: 1 642
Хе хе, голямо затишие по време на състезание  Joy Joy Joy

Аз гласувах за 20-21, че тогава дребната е на лагер и аз съм волна птичка  Mr. Green Но моля ви не се съобразявайте с мен!

Ям мляко и пия чай! Малко ми е чая и не ходя до 00. Ще засилвам течностите.

# 27
  • Мнения: 2 492
Добър ден рицарки !
Как са съзтезателките ...
Аз малко се поотпуснах откъм калории и веднага покачване , дано е сол половината .
Не съм яла нережимно , но и с режимности може да се прекали .  Crazy
Слагам си първа цел - да сваля 10 кг до 15 юни .
Подаръка ми е билет за концерта на Бон Джови началото на  юни ( тогава вече трябва да се знае дали съм на път да се справя ).

Реших да си осъществя една моя детска мечта ... и сега тръгвам по концерти , защото списъка е дълъг .  Mr. Green

Айде отивам да бачкам !  Sick

След малко тикърче  bowuu

# 28
  • Мнения: 2 331
Ми, то, в тия жеги...как да яде човек.Пия като жабе и сега се каня да хапна чушки със сирене и яйце.Чудя се за домат, ама...Вие какво ядете в жегите?Променихте ли си режимите?Наблягате ли повече на зеленчуците?Аз-да...ама друго не ми се яде...

# 29
  • Мнения: 2 492
Ми, то, в тия жеги...как да яде човек.Пия като жабе и сега се каня да хапна чушки със сирене и яйце.Чудя се за домат, ама...Вие какво ядете в жегите?Променихте ли си режимите?Наблягате ли повече на зеленчуците?Аз-да...ама друго не ми се яде...

При мен няма жеги ... това му е хубавото на климата тук .
Времето е прекрасно последния един месец - валя само два пъти .

Постоянно е слънчево и небето е с едни бели облачета .
Може да се ходи по без яке , но с къс ръкав аз не бих тръгнала ... ирландките обаче помирисаха слънце и вече са почти голи и по чехли .  :ах:

Общи условия

Активация на акаунт