Джип вместо кола?

  • 54 530
  • 214
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 770
Ratola толкова снимки показа,че взе да ми харесва този джип въпреки,че вчера когато го видях ми се стори много грозен Laughing

Повторението на едно и също нещо води до създаване на навици и понякога до промиване на мозъци!Нищо чудно утре сутринта да се събудиш с една-едиствена мисъл в главата - Трябва да го имам! - и  Ratola да те посрещне за един бърз тест драйв!  Joy Joy Joy

# 61
  • При драконите
  • Мнения: 34
Ratola толкова снимки показа,че взе да ми харесва този джип въпреки,че вчера когато го видях ми се стори много грозен Laughing
Между другото съвсем скоро го гледах на живо и много ми хареса,емблемата ми беше непозната и дълго се чудех каква марка е този джип-добре,че си ти да я покажеш и да ме просветлиш Hug
Сега да попитам Whistling...предлага ли се автоматик с дизелов двигател?..и колко коня е?..Интересува ме също дали е 7 местен?

Ти вчера май видя снимката на концепта преди Маmma да я смени с реалната кола.  Wink Техническа грешка - докато пускахме темата по никое време, и мислехме, че никой не чете, ти пък взе, че първа се разписа...  Simple Smile

Да, има автоматик в комбинация с 2-литров дизелов комън-рейл двигател (141 к.с.). Сега ти издавам една вътрешна информация - от септември Екшън ще има още по-нов 6-степенен автоматик. На пикап-версията вече го слагат, имаме в София тестов автомобил точно с такава комбинация.

Не, Екшън е 5-местен. 7-местен е Кайрон http://kyron.bg/interior.html, при който имаш дори два дизелови двигателя в комбинация с автоматик. Единият е същият като на Екшън - 200CDI (141 к.с.), а другият е 270CDI (161 к.с.), който се слага и на Рекстън. Ако няма да ползваш 7-те седалки, а искаш само да си върнеш ДДС-то, имаш и варианта Екшън Спортс - това е пикап на базата на Екшън, луксозен, 5-местен, който също ползва данъчен кредит. Ето го:



Последна редакция: вт, 20 май 2008, 00:06 от Ratola

# 62
  • При драконите
  • Мнения: 34
Кажете сега, че тази машина не е джип, защото е с ритната задница и полегато задно стъкло:
http://x-motors.ru/images/stories/news/2007/may/Pajero_Evolution.jpg
Twisted Evil
Ами... не е! Joy Това е просто една голяма, голяма кола, поставена на гуми, които не са нейни. Горната и долната част не ми се връзват, често визуално. Не се сърди Ratola, но нали събираш мнения! Hug

 Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

Балу, снимката е на Паджеро Еволюшън - шампиона от рали ДАКАР!
Аз онемях!  #Crazy #Crazy #Crazy

# 63
  • При драконите
  • Мнения: 34
Ratola толкова снимки показа,че взе да ми харесва този джип въпреки,че вчера когато го видях ми се стори много грозен Laughing

Повторението на едно и също нещо води до създаване на навици и понякога до промиване на мозъци!Нищо чудно утре сутринта да се събудиш с една-едиствена мисъл в главата - Трябва да го имам! - и  Ratola да те посрещне за един бърз тест драйв!  Joy Joy Joy


 hahaha hahaha hahaha

Аааа, с тест-драйвовете при нас се занимават едни симпатични млади момчета. Аз съм по маркетинга и комуникациите. Сега какво, като си имаме хубава стока, да я крием ли... Mr. Green

# 64
  • Мнения: 3 770
BRABUS - а наистина е хубава стока!  Peace



За ей това ще дойда на един тест драйв, а хубавото момче ще го приема като бонус!  Joy

# 65
  • Мнения: 17 546
Балу, снимката е на Паджеро Еволюшън - шампиона от рали ДАКАР!
Аз онемях!  #Crazy #Crazy #Crazy
Е, недей чак да онемяваш! Joy Аз съм лаик, но пък не ми пречи да имам мнение, къде подготвена, къде не чак толкова Laughing
Това, че е шампион на рали "Дакар" не го прави задължително красив! И с изключение на предния капак, визуално оставя у мен същата представа като Екшън. Освен това явно съм права за тенденцията.

# 66
  • При драконите
  • Мнения: 34
BRABUS - а наистина е хубава стока!  Peace



За ей това ще дойда на един тест драйв, а хубавото момче ще го приема като бонус!  Joy

Ех, лудо младо, ненаиграло се!  Mr. Green

Мисля, че ако направя тук тема за BRABUS, ще се изтълкува като, меко казано, неуместна. Ти сега пак ме гъделичкаш по слабото място! Хайде, някой път ще ти разкажа какво е да дръпнеш 730 коня.   Twisted Evil Луда работа, повярвай, як адреналин, но в това не бих си качила детето, особено в България:



A с Екшъна ми е сигурно. Темата все пак е за семейната кола, нали?

# 67
  • Мнения: 3 770
Еее,не съм чак толкова млада!  Grinning Не съм стигала до 730 но до 500 и няколко - да! И мога да ти разкажа как се кара тази така ,както ти никога няма да караш и 730 коня! Joy

# 68
  • При драконите
  • Мнения: 34
Балу, снимката е на Паджеро Еволюшън - шампиона от рали ДАКАР!
Аз онемях!  #Crazy #Crazy #Crazy
Е, недей чак да онемяваш! Joy Аз съм лаик, но пък не ми пречи да имам мнение, къде подготвена, къде не чак толкова Laughing
Това, че е шампион на рали "Дакар" не го прави задължително красив! И с изключение на предния капак, визуално оставя у мен същата представа като Екшън. Освен това явно съм права за тенденцията.

Балууу, хитруша си ти Wink и сладурана Sunglasses Как само извъртя нещата...  Joy
Не ставаше въпрос дали е хубав Екшън (нали се разбрахме, че си традиционалист и харесваш Кайрон), а дали е джип. И аргументът беше, че джипове с такъв дизайн няма.
Е, след като сама признаваш, че победителят в най-тежкото офроуд рали в света може да бъде объркан с Екшън, очевидно този аргумент отпада. А за тенденцията, разбира се, си права. Мога да покажа и други примери, но ще ме обвинят, че спамя темата.  Peace


мога да ти разкажа как се кара тази така ,както ти никога няма да караш и 730 коня! Joy

Направо ме хваща страх! Ами ти си с диагноза "луд на пътя". Такива като тебе ги пращаме за лечение  в BRABUS. Терапията е периодично "начесване на крастата"  Joy Joy Joy


# 69
  • Мнения: 3 770
А бе не е това , но ти писах на ЛС да не разводняваме темата!  Grinning А като направиш тема за  BRABUS ще съм първа!   bouquet

# 70
  • Мнения: 17 546
Балууу, хитруша си ти Wink и сладурана Sunglasses Как само извъртя нещата...  Joy
Не ставаше въпрос дали е хубав Екшън (нали се разбрахме, че си традиционалист и харесваш Кайрон), а дали е джип. И аргументът беше, че джипове с такъв дизайн няма.
Е, след като сама признаваш, че победителят в най-тежкото офроуд рали в света може да бъде объркан с Екшън, очевидно този аргумент отпада. А за тенденцията, разбира се, си права. Мога да покажа и други примери, но ще ме обвинят, че спамя темата.  Peace
  Laughing Hug

Неее, не съм твърдяла че Екшън не е джип! Връщаме се от начало. Значи аз никъде не съм оспорила категоризирането на Екшън като джип, от самото начало говоря за това, че не ми харесва, защото не ми прилича на класически джип. Този Паджеро Еволюшън също е някаква дизайнерска приумица, която освен, че прилича на Екшън, съответно не прилича на джип. Вероятно си чувала Ratola, че повечето жени избират кола по външен вид... Старая се да научавам това-онова за разните качества на двигател и разни технически характеристики, но общо взето, ако не ми хареса колата като външност, едва ли ще се поинтересувам по-сериозно от нея. И повечето жени смятам, че мислят така.

# 71
  • Мнения: 649
ДРЪН ДРЪН ТОВА ДЖИПЧЕ НЕ Е ЗА ЖЕНИ
1-няма добра видимост назад
2-Заради добавения капак на багажния отсек в огледалото се вижда само връхчето на покрива на колите отзад, а паркирането е истинско предизвикателство. В този смисъл парктроникът е просто задължителен, като за съжаление камера за обратно виждане не се предлага.
3- Като недостатък може да се приеме и отсъствието на стабилизиращата програма (ESP) дори като заплащаща се отделно опция.
4- Скоростната кутия само с пет предавки също не е особено удачно решение, тъй като още при 140 км/ч моторът вече е на 3500 оборота. Това води и до сравнително висок разход на гориво - около 12 на сто в смесен цикъл 

Последна редакция: вт, 20 май 2008, 15:53 от Mi6ina

# 72
На жена си това не бих го купил за нищо на света. Един сигурен автомобил не може да ми струва 30-40 хиляди лева. Карал съм Екшън и  Кайрон  и 2та и смело мога да твърдя че това са най-тъпите джипки които са правени някога , кайрона когато го карах беше на около 20 000км , вътре всичко му скърцаше като почнеш от стъклата на преднтие врати и стигнеш до различните пласмаси по таблото , парктроника му беше отказал още преди да стане на 10 000км и автоматичната кутия " чудо на техниката" се ебаваше карал съм го с около 150-160км и имах чувството че ще литна или че таблото всеки момент ще се разглоби , а колко е грозен това изобщо няма да го коментирам то всеки май го знае , екшъна го карах когато в пловдив имаше 10тина санта сняг , то фиата на дедо ми е по- стабилен. Както се каза по горе разхода също е неоправдан а и доколкото разбрах от познатите ми гаранционното им обслужване е под всякаква критика , често минавам покрай сервиза им и почти винаги има по 3-4 джипа отпред , което според мен е повече от показателно, а пък съотношението цена е качество просто няма да го коментирам , за тези пари по добре нещо втора ръка , все ще е по-добре от този провал на автомобилостроенето

# 73
  • При драконите
  • Мнения: 34
ДРЪН ДРЪН ТОВА ДЖИБЧЕ НЕ Е ЗА ЖЕНИ
1-няма добра видимост назад
2-Заради добавения капак на багажния отсек в огледалото се вижда само връхчето на покрива на колите отзад, а паркирането е истинско предизвикателство. В този смисъл парктроникът е просто задължителен, като за съжаление камера за обратно виждане не се предлага.
3- Като недостатък може да се приеме и отсъствието на стабилизиращата програма (ESP) дори като заплащаща се отделно опция.
4- Скоростната кутия само с пет предавки също не е особено удачно решение, тъй като още при 140 км/ч моторът вече е на 3500 оборота. Това води и до сравнително висок разход на гориво - около 12 на сто в смесен цикъл 

Много интересно откъде сте почерпили тази дезинформация... newsm78

1. За видимостта - вече казах - проблем няма. Въпреки скосяването, задното стъкло е с голяма площ и видимостта към пътя е нормална. Дори купето да беше изцяло стъклено от C-колоната нататък, пак щеше да има ограничаване на зрителния ъгъл от облегалката на втория ред седалки. (друг е въпросът, че според един приятел жените и без това не гледат назад като карат  Simple Smile)
2. Капак на багажния отсек няма! Има покривало, тип щора, което да скрива товара от любопитни погледи. Ако на някой му пречи на видимостта, може да не го използва.
Парктроникът - аз за себе си съм преценила, че нямам нужда от такъв и моята кола го няма, но не е никакъв проблем да се добави. "Обикновен" 4-сензорен модел струва 100 лв. с ДДС, скоро ще имаме като опция и 6-сензорен прожекционен паркинг асистент.
За камерата - това, което твърдите, също НЕ Е ВЯРНО! Предлагаме камера, която работи дори в нощен режим. Цената й е 300 лв. с ДДС.
3.  НЕ Е ВЯРНО, че няма ESP - при високите нива на оборудване това дори не е опция, а част от стандартното оборудване.
4. От 5-степенната механична скоростна кутия аз нямам оплаквания. Разходът там зависи предимно от шофьорските умения. За 6-степенния автоматик вече писах по-горе, но Вие явно четете избирателно.

# 74
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
ще излезе че  е като хюндай купе ....

Общи условия

Активация на акаунт