Новите модни тенденции в обзавеждането - 4

  • 27 931
  • 270
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 1 107
За любителите на розите и странните шкафове по стената:
Paola Navone


На мен ми хареса и масичката- не знам защо, но ми напомня за полицая от Сен Тропе Grinning.....или по-скоро тези години Wink

# 241
  • Мнения: 2 270

някой дали се е сблъсквал с такава маса
http://bgp.bg/images/article/verybig/428_3.jpg

# 242
Извинявам се, но искам да попитам някой дали знае фирма в София, която би ми изработила такъв ъглов диван? Много ми харесва, но нямам възможност да отделя пари за италианските модели.  Embarassed  Rolling Eyes Моля ви пишете, ако знаете Simple Smile)))


# 243
  • Мнения: 928
Такъв кожен диван, гледах в Zona for Home. Има някакъв механизъм за повдигане на облегалката зад врата, невероятно удобен беше - цената около 9 000 лв.

# 244
  • Мнения: 544

ели, този материал /стол, диван, пейка/ е обсъждан сигурно преди повече от година.
аз лично го изпробвах през януари, наистина е страхотен. Това ме подсеща, че е добре да намеря начин да си го купя.

Моля те, дай информация къде може да се намери и колко струва. Много се заинтригувах. Както и за списанието Frame magazine. Намира ли се по репове и в книжарници или само чрез абонамент?

# 245
  • Мнения: 1 800
Малее, темата на втора страница....

Почитателките на декор8- авторката има нов блог:
http://hollymaus.blogspot.com/
Тя и съпруга й са си купили апартамент в Германия и блога е свързан с обзавеждането му.

# 246
  • Мнения: 3 294

някой дали се е сблъсквал с такава маса
http://bgp.bg/images/article/verybig/428_3.jpg
Това е много яко  Peace

# 247
  • Мнения: 1 800
Знам, че Потъри Барн, не са пример за най- нови тенденции, но пък не мога да подмина и да ви покажа любимите си крушки  Simple Smile

# 248
  • Мнения: 310
Знам, че Потъри Барн, не са пример за най- нови тенденции, но пък не мога да подмина и да ви покажа любимите си крушки  Simple Smile

точно такова чудо ми е нужно, силно се надявам да намеря поне някакво подобие .

# 249
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 544
Почитателките на декор8- авторката има нов блог:
http://hollymaus.blogspot.com/
Тя и съпруга й са си купили апартамент в Германия и блога е свързан с обзавеждането му.

Лелеее, ако знаеш какво ми причини ooooh! Снощи до никое време разглеждах  http://flickr.com/photos/decor8/page2/, но стигнах само до 250-та страница , ставам й върла фенка Grinning

# 250
  • Варна
  • Мнения: 1 231
Бенсън, аз все забравям за този блог, уж съм интериорка! hahaha
Сега във фликър обаче с голям кеф разглеждам.

Аз напоследък нямах много време, то май с всички е така, и тук позаглъхна.Mr. Green

Една тенденция, която ми направи впечатление:
http://favoritelement.blogspot.com/search/label/industrial

# 251
  • Мнения: 2 379
Само на мен ли ми се струва, 4е Холи от Декор8 в последно време залита по прекалено сладникави4ки неща? Blush
Продължавам да разглеждам блога/блоговете й с интерес, нещата са сладурски, но май са прекалено в стила на една жени4ка-слади4ка-джуджена-нагласени4ка-пипната-оттук-оттам-и-така-нататък.
Преди като 4е ли имаше пове4е разнообразие в постингите й ... май.

Риа, металът и индустриалните лампи и мебели радват. Аз си падам по такива. Simple Smile

# 252
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 544
Само на мен ли ми се струва, 4е Холи от Декор8 в последно време залита по прекалено сладникави4ки неща? Blush
Продължавам да разглеждам блога/блоговете й с интерес, нещата са сладурски, но май са прекалено в стила на една жени4ка-слади4ка-джуджена-нагласени4ка-пипната-оттук-оттам-и-така-нататък.
Преди като 4е ли имаше пове4е разнообразие в постингите й ... май.
Ако добре съм разбрала, това е авторката на това в блога?Е това е очавАдно, защо само на теб Simple Smile Докато разглеждах даже се чудех, защо е представена в тази тема, нито е толкова изчанчена, нито толкова студена. Може би защото прилича на  прет а порте , а не от кутюр. Аз пък точно това й харесвам.

Последна редакция: ср, 16 юли 2008, 17:07 от ljuboznatelna

# 253
  • София
  • Мнения: 6 302
Момичета, дайте ми съвет, моля. Обзавеждам нов апартамент, почнах от шпакловка и замазка. На границата между кухнята и хола има една колона и аз исках да я облицовам с изкуствен камък, от този дето стои като скала на пластове. Но така и не можах да харесам камък и затова сега мисля да сложа там тапет. И на още едно място в тази стая (общо помещение хол-трапезария-кухня) да има от същия тапет. Та въпросът ми е: как ви се струва това да е тапет, който имитира кожа на крава? Доста е добра имитацията, тапета е релефен (винилов е), дори има нещо като косъмчета. И е на шарки - тъмно и светло кафяво с бели петна. Ако мебелите в хола (TV-шкаф+буфет+2 полици) са венге и в кухненските шкафове също има такъв цвят, ще се върже идеално с този тапет. Освен това много ми се иска най-горните кухненски шкафове да са в оранжево (другия вариант е ябълково зелено, абе ярък цвят). Подът е паркет, имитира състарено дърво, но е по-скоро светъл. Удачно ли ще е според вас да се вкара и още един цвят за дамаската на дивана и евентуално и в кухнята? Няма ли да станат много цветовете? Мисля си, че цвят шампанско ще стои супер, но в такъв случай дамаската трябва да се пере всяка седмица.... Някакви идеи? Предварително благодаря.

# 254
  • Бургас
  • Мнения: 703
Shapokliak виждам че си от Бургас можеш да провериш в магазините на АЛЛ ЕЛЕКТРА ( на Проектанска организация  е единия, на Мария Луиза до Аптечно е другия) и им кажи да ти покажат каталозите на фирмите Есто и Палман , ако имаш късмет можеш и да видиш нещо подобно беше закачено на входа от вътре на магазина този дето е на проектанска на първия етаж, моделите бяха с кристални топки и такива дето си показала безцветни.Дано да съм ти помогнала, имат много стока но им седи в кашони, по просата причина че много се чупи стъклото а и такъв полюлей няма кой да го купи ако е бил мостра цените им са си високи за качеството.Ако се интересуваш още нещо питаи без проблем. Hug

Общи условия

Активация на акаунт