Попово-3

  • 12 067
  • 282
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 143
Ако всичко е наред при нас и ние ще дойдем.

# 31
  • Popovo
  • Мнения: 571
И ние ще дойдем, ако е хубаво времето.

# 32
  • Мнения: 1 711
            И ние ще дойдем,стига да няма аварии!

# 33
  • Мнения: 523
Значи всичко е ясно - утре в 17. 30 часа среща на поповските мами и техните деца в " Мечо Пух ".

# 34
  • Мнения: 686
 newsm26 : Аз съм със   baby и  pletka

# 35
  • Мнения: 134
бройте и Ивайла и майка и  Laughing

# 36
  • Мнения: 0
Здравейте на всички.Браво много бързо се справихте с организацията ако ми трябва организатор за някакво тържество ще искам помощ от вас.Бройте ни и нас.Ако не ни се случи нещо непредвидено сме там.Чао до утре.

# 37
  • Мнения: 523
Ей , накоя от вас ако има цифров апарат да го донесе , че да увековечим събитието днес !!!

# 38
  • Мнения: 686
 smile3509 ще взема

# 39
  • Попово
  • Мнения: 687
ние няма да можем да дойдем Confused, Тошката се осополяви и е много крив  ooooh!

# 40
  • Мнения: 523
Хей , видяхте ли вие днес какво страхотно маминско парти си направихме ? Аз лично много се изкефих и смятам ....поне аз така си мисля , да вземем нещо като традиция да го направим! И децата яко се изкефиха......и се и поскараха....и пореваха ...ама карай . Много яко беше . Laughing

# 41
  • Мнения: 1 711
          Тъкмо заведох Явор на градина и имам време да драсна 2-3 реда. Срещата беше много хубава, казвам го аз, която не успя много да се включи в разговорите. Моят Явор си е такъв отмалък,все майка си търси,все с нея трябва да е (освен на градината,там няма право на избор). Хубаво е да се срещаме по-честичко , още повече че сега и времетопозволява.

     Чакаме снимки! Имам предложение- да си направим някъде албум с наши снимки  от срещите , например тук: http://multiply.com/
    Могат да се качват направо цели албуми и става по-бързо. Няма да е лошо да си сложим и име и парола,които да се разпостраняват на ЛС. Давайте идеи,ако нещо друго ви дойде на ум! Лек ден от мен!

   

# 42
  • Popovo
  • Мнения: 571
Ант, изпревари ме с идеята за албума  Peace
На мен също ми беше приятно.   bouquet

# 43
  • 7800
  • Мнения: 243
Ми някой от снимащите да се заеме да направи рег. и който има снимки - да качва. Аз не съм вадила апарат, така че само ще гледам наготово  Mr. Green . По принцип отбягвам да се качуля по нетя, ама нищо.

# 44
  • Мнения: 1 364
И аз съм за по чести срещи...много готино беше Laughing
Алекс също е многооооооооо доволна.

Общи условия

Активация на акаунт