Попово-3

  • 12 068
  • 282
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 686
Честит празник!

# 61
  • Мнения: 0
Честит празник на най малките.Да растат весели и умни дечица да радват мама и тати и да са много послушни.Мами въоръжете се със здрави нерви и търпение.

# 62
  • Мнения: 143
Честит Рожден Ден на Алекс ,много здраве и щастливо детство   bouquet .

# 63
  • Мнения: 523
Честит рожден ден на Алекс !!!Да е жива , здрава и много послушна . А на мама Краси пожелаваме да гледа с много любов своето малко слънчице Hug Hug Hug
И скорошно оправяне на ръчичката на Алекс !!!  bouquet  bouquet  bouquet

# 64
  • Попово
  • Мнения: 687
Честит Рожден Ден Алекс  newsm59, на мама Калия    smile3525

# 65
  • Мнения: 134
Честит Рд на Алекс и от нас

# 66
  • Мнения: 1 364
БЛАГОДАРЯ  ЗА ПОЖЕЛАНИЯТА Grinning

Последна редакция: пн, 02 юни 2008, 17:43 от КАЛИЯ

# 67
  • Кърджали, България
  • Мнения: 461
Здравейте, момичета  Hug

Извинявайте, че се намесвам в темата ви, но имам един въпрос, надявам се да ми помогнете. През юли сме поканени на сватба и кръщене в Попово, а аз никога не съм ходила там. Още не знам къде точно ще е събитието, но ми се ще да си уредя преспиването в някой хотел в града, да не притеснявам приятелката ми, да мисли и за това. Тя живее в Англия със семейството си и ще си дойдат за кратко и не бих искала да я товаря и с нашето настаняване, предполагам, че ще е голямо търчане и без това - ще правят венчавка и кръщене на детенцето.

Може ли да ми предложите някакъв сносен хотел в града? В интернет почти не отрих информация, само са някакви квартири....

Поздрави на всички малки и големи дечица  Hug

# 68
  • Попово
  • Мнения: 687
Inna, има 2-3 частни хотелчета, другото е квартири на хотелски начала, предполагам че седмица две е добре да се направи резервация. Хотелчетата са- Дани Бел, Марини, КЕК, знам единствено тел. номер на Марини 0608-2-22-45, дано някоя друга мама знае и на останалите обади се и попитай за свободни места  Peace

# 69
  • Мнения: 523
Ехоооо , мамите ..къде сте ? Много сме неактивни нещо . Видях кокетка и и подметнах идеята за форумска срещичка.....а сега я подмятам и на вас . Когато се оправи времето Wink Wink Wink какво ще кажете ? Ние мамите да седнем на кафе
във "Мечо пух" без нито едно дете Grinning
Децата пак ще ги пуснем вътре , че да си прекараме добре.
Айде , вие сте !!!  bouquet

# 70
  • Мнения: 1 364
И аз съм за форумска среща Grinning
Цял месец сме си в къщи, така че по всяко време ни е удобно.

# 71
  • Мнения: 134
бройте ни и нас, за Мечо Пух, на две крачки ми е
имам идната седмица малко работа, но след това мисля да посетя 2-ра ДГ и тази до градската градина да взема по една молба да подам, това дете подивя съвсем и аз лудвам с нея по цял ден, не се издържа вече  #Cussing out, настана време разделно  hahaha Тази вечер бяхме в кокетка, как оцеля бебе Гого, не знам ooooh!Ивайлата за миг не се спря: бяга, скача, яде, пи, цапа, разхвърля, ужаааааас. От "НЕ" не разбира, от шамари още по-малко  Thinking

# 72
  • Popovo
  • Мнения: 571
Абе Краси, както казва твоята баба и както ти казах аз тази вечер, палавото дете е здраво дете. Нека си лудува детето, много важно че цапа, като порасне ще има достатъчно ограничения.
За срещата съм за, стига да не вали.

# 73
  • Кърджали, България
  • Мнения: 461
Пепена, благодаря ти! Ще проверя този "Марини".

# 74
  • Мнения: 143
Inna Мисля ,че имам телефон и на КЕК,утре ще проверя и ще го  пусна на ЛЦ  Peace .

Общи условия

Активация на акаунт