Споделете 64

  • 21 727
  • 1 002
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 677
Вергилия, не е ли на есен, бре?

# 61
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Ядосана съм на чистачката в офиса.
Счупила ми е трикраката жаба.

# 62
  • Sf
  • Мнения: 808

И моята е такава, трудно възприемам всякакви версии след Anne of the Thousand Days.

Докосваш тънка струна за  представата ми за Ана Болейн и слабостта ми към английската история отвъд дати и факти... Както неведнъж съм ти казвала/извинявай, че беше отдавна.../, you always make my day!

Ако ти се гледа, намерих филма тук: Anne of the Thousand Days   и субтитри

Помниш ли, че го бяха превели тогава "Сто дни на Ана" Simple Smile

Последна редакция: пн, 19 май 2008, 20:26 от Кроасания

# 63
  • Мнения: 3 113
Споделям, че оплюх бременните манекенки не защото са бременни, а защото са манекенки! Нарекоха ме "ограничена, злобна и завистлива"... Чудя се, дали ако стана манекенка няма да се поправя?!?!? newsm78

п.п. Манекени от всички страни - съединявайте се! Mr. Green

# 64
  • Мнения: 677

Сопрано - като чета кои са ти приятели и кого канят - иде ми като оня Манчестър от Русе да си сменя родното място на Детройт.


Нотар, кои са ми приятели, къде го четеш тва? И защо ще имигрираш заради тях? Всъщност, ако го направиш - да почерпиш. Не че разбрах нещо от поста ти.

# 65
  • Мнения: 3 405
Манчестър е от Свищов, не от Русе. И не си е сменил родното място, а името.

# 66
  • Мнения: 2 032
Кръци, не се притеснявай, Тони като те чете, не боли.
Но Вълкът ако те прочете, няма 'лабаво- забременяваш.
Споделям. Когато имам да правя нещо, което не ми се прави, ми се увеличава форумската активност. Мисля да си присъдя титлата Царица на Отлагането.

# 67
  • Мнения: 516
Сопрано или го обичат, или го мразят. При всички случаи не остава незабелязан. Laughing
Кръци, разбира се, трябва да ми е благодарна за популярността, която и докарах, но това са подробности.
Алиса, не си сама в борбата за титлата.
Та... Наздраве!
ПП. Имам скайп.

Последна редакция: пн, 19 май 2008, 22:05 от Дона Флор и нейните...грижи

# 68
  • София
  • Мнения: 6 810
 newsm78
егати...наздраве тогава!аз съм на узо!

# 69
  • Мнения: 1 400
Ами....да си споделя тогава.... Blush
Споделям си, че ми стана много неудобно, че днес необмисленно приех в една друга тема думите на Дона като нападка и се надявам , че е минало и заминало, защото макар и спамЕр, не съм лош човек.
Споделям също и че загубих майка си....твърде скоро след като загубих и баща си....Споделям също , че не знам защо точно споделям, но имам нужда може би да си споделя...
Така де... ще прощавате, ако има нещо... Blush

# 70
  • Мнения: 516
Вейдър, горе главата, момиче.  Hug

# 71
  • Мнения: 4 300
Споделям краката си, снимани от прекрасна дама. За нея милото каза, че излъчвала положителна енергия и добрина ( което от него е огромен комплимент).
Малко са в стилистиката на аватара на Галл, но някакси не върви да я пунтирам.
А и столът ми е готин.

# 72
  • Мнения: 4 586
Рокси, камъните яспис ли са?
Вейдър, моите съболезнования, девойко.
Споделям още, че котката ми Манчо има 4 котета в кашон с дрехи. Родени на Гергьовден.
Не съм сигурен, че виждат. Две рижави, едно кафяво и бяло, и едно черно и бяло като Том.
Обаче. Няма следи от ако и пиш.
Имам подозрения, но нима котките са толкова самоотвержени майки?

# 73
  • София
  • Мнения: 1 783
Вейдър,  Hug! Искам да ти кажа нещо хубаво, а не знам какво и как.

# 74
  • Мнения: 1 400
Благодаря ви за съчувствието. Най-гадното от цялата работа е, че си отидоха твърде млади, но..... Confused

Вълчо, котките наистина са толкова самоотвержени майки Mr. GreenВярвай ми. С очите си съм го виждала ooooh!. Няма да е лошо да покажеш симпатягите Flutter Whistling

Зефсе, а ти защо предизвикваш такива работи, а? Naughty И аз....как се вързах ooooh! ooooh! ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт