Споделете 64

  • 21 718
  • 1 002
  •   1
Отговори
# 960
  • Мнения: 17 546
Споделям, че нощем тук няма какво да се прави особено много, а на мен ми е скучно... Как могат хората да си лягат толкова рано?

# 961
  • Мнения: 5 370
http://www.rumen.org/post-99
Моля, прочетете го, аз се попиках!!! Joy hahaha

# 962
  • Мнения: 251
Нали, и аз това се чудя. И то да си лягат толкова рано в събота вечер.И на мен ми е скучно. Споделете  някоя интересна тема...

# 963
# 964
  • Sofia
  • Мнения: 3 051
Дам, "Новинар" от декември 2006.
Има бисери.
Цитат
Определителен член качулка придихателен звук определителен член кухня въздух насищам с дим и миризма purifies то през определителен член мас филтър и дървени въглища филтър и връщане чист въздух в определителен член място. За постоянен способност, определителен член дървени въглища филтър трябва бъда замествам периодичен. Канал version (смокиня. 2): Определителен член качулка придихателен звук определителен........В смокиня припадък определителен член фланец. Приготвяне употреба член мога бъде крив на тези някой до способ член на дупка при условие, че на член прилагане (смокиня А)......

# 965
  • Мнения: 17 546
Четох! Joy Joy Joy WebTrance така превежда...

# 966
  • Мнения: 5 370
Оле, Тат, това си е за Комисията за потребителите. Не мислиш ли?
Б..х аз тези инструкции, тия ептен са се скръндзили за преводач. Направо може да ги осъди, мене ако питаш.

# 967
  • Sofia
  • Мнения: 3 051
Е, това е дърта история Simple Smile
Топлата вода е чудно нещо за преоткриване (визирам блогъра).
Балу е фикснала. Simple Smile
Инак там пишеше смешки за историята:
Цитат
След проверка на в-к „Нощен труд” се оказва, че за този ненормален превод е виновно желанието за икономии на г-да производителите от Испания, които вместо да си наемат преводач решили да използват компютърна програма. Когато репортерът се опитал да се свърже с представителството на фирмата производител в София, кв. „Дианабад” и да ги попита за подробности, на посоченият за връзка телефон се обаждал магазин за оптика. След многократни издирвания все пак намерил някакъв представител на новите български просветители, който обяснил, че испанците вече били уведомени за гафа и преработвали упътването

# 968
  • под дъгата
  • Мнения: 630
Лежерен ден беше, да не кажа мързелив.
Вълк, подписът ти изненадва доста приятно.
iviche, скоро не си споделяла.

# 969
  • Мнения: 274
ето я песен … 86;ре


Вълк, тази песен, Word Up, много я обичам. Когато прописах в този форум, мислех да си я сложа в подписа ( word up май означаваше "искам думата" ) , само че оригинала на Камео, защото е по фънки. Gun  също имат кавър. Но после реших да не я слагам и да вляза с взлом Simple Smile

# 970
  • Мнения: 918
Балу, стига си спорила с ниските красавици от темата за мерките, ами ела тука и сподели нещо. Там не те разбират...
това го прочетох като краставици Crazy......ниските краставици


Много обичам този ден, на мен пък ми липсва празничното настроение на 24май от онова време......

# 971
  • Мнения: 81
Досега четох справка за имената на децата родени във Варна от 1990 до 2006. Някои родители са за убиване.

Абсурдни имена, абсурдни!  Горките деца. Ето ви няколко - Гопи-Джана, Тимолеон, Миктор, Лиз-Ивон-Цанка. Това последното е едно име.

Ужас. Защо не мислят малко.

# 972
  • Мнения: 17 546
Досега четох справка за имената на децата родени във Варна от 1990 до 2006. Някои родители са за убиване.
Абсурдни имена, абсурдни!  Горките деца. Ето ви няколко - Гопи-Джана, Тимолеон, Миктор, Лиз-Ивон-Цанка. Това последното е едно име.
Ужас. Защо не мислят малко.
За тези неща пиши тук  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=290796.0

# 973
  • Мнения: 251
Балу, стига си спорила с ниските красавици от темата за мерките, ами ела тука и сподели нещо. Там не те разбират...
това го прочетох като краставици Crazy......ниските краставици


Много обичам този ден, на мен пък ми липсва празничното настроение на 24май от онова време......



Уморените очи какво ли не виждат.  Crazy Аз какви неща съм виждала, ама хайде, няма да" споделям" тука...

# 974
  • Мнения: 17 546
Точно тук е мястото за споделяне! Wink

Общи условия

Активация на акаунт