Споделете 64

  • 21 724
  • 1 002
  •   1
Отговори
# 975
  • Мнения: 251
А не, то не може всичко да споделяме! Много ще се разголим. А аз не си падам по голотата...Освен ако не е изобразена на картина, и то от много известен художник. Sunglasses

# 976
  • Мнения: 251
Балу,тези тримата на снимката  в подписа ти са големи красавци и много си приличат. Кои са?  Laughing

# 977
  • Мнения: 17 546
Синовете ми Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 978
  • Мнения: 251
Сериозно ли?!!! Много са готини... Heart EyesЖалко , че щерката е само на 3 годинки и половина,иначе веднага бих си  избирала за зет този  средния (с кърпата  на главата и с изтърканите дънки  ) Sunglasses

# 979
  • Мнения: 251
Лека  нощ  на  всички споделящи...от Доня Heart Eyes

# 980
  • Мнения: 1 052
Добри утро!
Споделям, че нещо съм си прецакала изящното ляво копитце.
Сел, изразът уърд ъп, мисля, че е нещо от типа на изплюй го, в смисъл на кажи го.
Търсих, ама нещо не си формулирам добре търсенето, Калин@ да каже.
Песента на Камео е супер яка, Гън ми бяха любима банда.
Поздрав
С Ведрия сме се заракли, като се пренесем в новата къща, да се отдадем на музика, гледане на филми, коктейли, любов и аромата на огромните липи във вътрешни двор.
Тази седмица ми предстоят много неща-ще пускам детето на градина, дано да не се разболее и да се адаптира лесно и бързо, трябва да стегна багажа, трябва да извикам хамали за оглед и така....Дупе да ми е яко.
И понеже споменах гъза си, ако се напиша в темата за мерките ще ме анатемосат-не знам как да си напиша талията, с двата ката цици около кръста или без тях? Страхотно причинно-следствена връзка, нали?
По темата за ниските и красавиците, вие какво, естествено, че само жените, които винаги са си мечтаели за 10 сантиметра в повече сме красавици, над 1.64 не ги приемаме за красиви, на тях просто им завиждаме.

# 981
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 742
Уф, не мога да си закопчая саковете  Tired
Доволно много време от престоя си тук прекрах в чудене на кой какво да купя  Mr. Green
Подпомогнах американската икономика, така да се каже.
Иска ми се да имам цял ден, само за мене си, и да го прекарам в "Barnes and Noble". Не можах достатъчно да й се нарадвам на тая пуста книжарница.
Хем ми се тръгва, хем не.
Искам да съм globetrotter.

# 982
  • Мнения: 606
Добро утро споделетковци и споделетки.
Добро утро и на ../редакция/.. ми.
Споделям, че малката въшка ме изнудва от рано: Тати, хайде да тръгваме при баба.

Последна редакция: нд, 25 май 2008, 09:23 от зеФс

# 983
  • Мнения: 742
Добро утро  Grinning

Чудесно е сутрин като се събудя, да видя усмихнато лице. Малкото ми се зъбеше от кошарата с най-лъчезарния и наспан вид. Много сладка е тя, дяволинка. Двете направихме пържени филийки докато останалите спяха, пихме кафе и  четохме форума.

Уж прекарвам толкова много време тук, а "познавам" само едното му лице. Не съм си давала сметка за онези, които тук намират утеха, съвет и надежда. Честно казано, умишлено не влизам в някои подфоруми, макар да прозвучи егоистично и повърхностно, не знам дали ще имам силата да понеса  чуждите болки. Понякога със своите едва се справям.

Булимията и анорексията ме плашат точно толкова, колкото наркотиците и катастрофите и всички останали злини, които могат да ги сполетят.
Веднъж, като младо момиче, се опитах да отслабна с повръщане. Продължи около месец, отслабнах, но Богородица ме е пазила, защото сама си дадох сметка, че това, което правя е зло, което ме унищожава.  Давам си ясна сметка, че щом аз съм успяла да го скрия от моите родители, един ден вероятността да пропусна нещо важно за децата си е огромна. Моля се единствено, надявам се , да успея да направя от децата си достатъчно уверени и спокойни хора, с работещ инстинкт за самосъхранение.

# 984
  • Мнения: 2 161
Балу,много са хубави синовете ти.

# 985
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
every me -  Hug  Hug   bouquet за песничката.
Споделям страхотно изкарана вечер в Хисаря - заредих батериите и сега летя. Не съм очаквала, че среща с  интернет приятели ще ми донесе такова голямо удовлетворение ... нямам думи, търся ги ... сигурно са останали там

# 986
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Скоро споделяла ли съм, че искам да родя деца на Джон Бон Джоуви?  Grinning

# 987
  • Мнения: X
Споделям, че ме боли глава след традиционния съботник с приятелка  Mr. Green! Както и, че имам курсова работа да пиша, а от един час се смея, благодарение на вас  Laughing
Споделям и , че малко ме е срам  Blush
Селинджър, хубаво написано!

# 988
  • Мнения: 488
Даф, ние това много добре го знаем  Laughing
От сутринта слушам U2 и направо ми четеш мислите, само че за Боно.

Имам да чета 200 страници счетоводство... но никакво желание да спра музиката и да изляза от транса.

# 989
  • Мнения: 2 386
Добро утро!

Споделям, че снощи помолих модераратор да изтрие очевидно неадекватните включвания в една тема, а той е изтрил мен.  Laughing

Споделям, че мразя да се събуждам от телефона.

Общи условия

Активация на акаунт