Норвежките мами очакват лятото засмяни - 25 тема

  • 13 759
  • 283
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 786
Добро утро и от мен!  Hug
Бобче, не е лесно с хъркащ мъж, добре че милото не ги прави тези номера, че ...
И без това сън не ме лови в тези бели нощи, та и да ми хърка някой  Naughty
За колегите, браво  Peace
Поддържайте си контакти Simple Smile

# 16
  • Мнения: 1 062
Да се обадя преди работа Simple Smile изпуснах аз една разходка с марйо, ама се разкрасявах ( т.е. обезкосмявах Grinning ).....
щастлива, купи си платнени щори от ИКЕА Simple Smile

# 17
  • Мнения: 2 786
Ами май така ще стане, ркб, че нещо нашите не са достатъчни  Tired
Тук съвсем се оля тая светлина ... до 23:40 е светло, в 2:00 пак се съмва  Joy
Предпочитам го пред зимните 3-часови дни, но все пак ...  hahaha
Ние днес си направихме една разходка из града  Heart Eyes
Успях да си намеря боя за коса, която търсех, само крем за ръце не можах да открия, защото той се продавал само онлайн  Cry
Та сега трябва да се регистрирам и прочие ...
Освен ако някой не пазарува козметика на Ив Роше, та да ми вземе един крем за ръце, че не ми се плащат 43 крони доставка като крема струва 20 ...

# 18
  • Мнения: 2 786
Ей, норвежанки, гледахте ли полуфинала по NRK1?
Норвежката песен, която заедно с песента от Финландия бяха най-хубавите от всички, се класира за финала.
 newsm44

# 19
  • Мнения: 977
SARKA5, извинявай, че съм те пропуснала.

бебчо, а теб да те вписвам ли вече в Норге?


За съжаление не мога вече да коригирам инфото най-горе в темата, но обещавам за следващата тема да го направя!

rkb, летим на 31 май.
Стягай се за среща! Wink

# 20
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Ох много ме хвана яд, че изтървах полуфинала, кога го даваха, делничен ден ще да е било, егати  Close

Кажете, моля ви се кога е финала, че да не го изтърва и него. А с нашата песен какво стана, класира ли се изобщо  newsm78

# 21
  • Мнения: 977
Ох много ме хвана яд, че изтървах полуфинала, кога го даваха, делничен ден ще да е било, егати  Close

Кажете, моля ви се кога е финала, че да не го изтърва и него. А с нашата песен какво стана, класира ли се изобщо  newsm78

Бобче, вторият полуфинал е на 22 май. Тогава участва бг песен.
Незнам как е минало снощи и как се е представила норвежката песен.

Финалът е на 24 май.

# 22
  • Мнения: 2 786
Бобче, нищо не изпусна.
Имаше само 2 хубави песни - норвежката и финландската.
Другите бяха ужасни.

Норвежката беше най-хубавата  Heart Eyes

# 23
  • Мнения: 249
Вярно, нищо не си изпуснала, боб4енка. Ще гледаме 2я полуфинал утре и финала в събота. Аз гледах бг песен по нета, репетицията в Белград, не знам дали ще се класираме, но не виждам пък как да спечелим. Важното е да се участва, както изглежда.

# 24
  • Мнения: 515
Та днес се канех да ви разправям за футболната драма на Мартин, но... Друга новина измести фокуса на събитията!
На Мартин му откраднаха колелото!
Вчера си го забравил в училищния двор и днес вече го няма!  Sad Не вярвах, че в тая хубава, социална държава се краде! (аре топката дето му я откраднаха лани, може да мине за инцидент) И то детско и то не някакво лъскаво....
Не ми е за колелото,бе! Ма тая чужбина ми разсипа детето! не знам има ли 5 дена поред да не е ревало горкото!

# 25
  • Мнения: 249
Уф Марйо, много гадно. На нас ни откраднаха веднъж лодката. Отиваме ние на пира, гледам гледам - празно, пак гледам, пак празно. Викам  а, тук не беше ли нащо място, бе. Кнут вика беше. Ами къде е лодката. Той ми вика Ето това е добър въпрос. После я намериха де, застраховката плати цялата поправка, ама се бях изприщила.
После пък се връщаме от БГ, миналото лято. Идваме си в 3 сутринта, гледам гледам в градината празно, пак гледам, пак празно. Откраднали ми едната маса с 1 стол. Пък другият там си седи самотен. Много се вбесих пак. И аз си мислех, че тук не се краде, но факта е, че се.
(краде)

# 26
  • Мнения: 249
Между другото, щастлива, днешният полуфинал няма да го дават по NRK. Taka че го гледай по шведската. Аз и без това винаги гледам евровизията по шведската. Тия водещи от Норвегия не мога да ги трая. Направо изкукуригвам и ми идва да хвърля тв-то. Аз съм жена с бебе, нервите ми са кът. То и преди си беше така, де. Не че Изабелата ми е виновна.

# 27
  • Мнения: 2 786
Еееее, Marjo ...  Sad
Иска ми се да напишеш някоя хубава новина някой ден, измъчихте се с тези неприятности Sad
Милва, и при вас явно е имало инциденти ...
Ама тия норвежци са големи "расисти", казват, че чужденците крадяли, а не те и че престъпността нараснала, откакто се засилила имиграцията в държавата Sad
Иначе по кой канал точно ще го дават полуфинала по шведската и от колко часа?

# 28
# 29
  • Мнения: 2 786
Аз трябва да видя дали го имаме, защото тук сме на определен пакет и ... ама сигурно го имаме Simple Smile
Ако не, ще чакам направо финала.
То на мен ми е да чуя само българската песен, другите не ме вълнуват много.

Общи условия

Активация на акаунт