ЮЛСКИ трепети '08 (тема 53)

  • 11 553
  • 293
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 682
Здравейте, момичета! В Пигиса една от продавачката ми каза, че на 1 юни по всяка вероятност ще има 10%  намаление, подобно на миналата година. Някой чул ли е подобно инфо?

# 181
  • Мнения: 4 371
Приемам идеи за закуски на лични, защото съм зверски гладна, ядох ябълка, която ме престърга и сега не знам какво да правя - сол не трябва, тесто не трябва, сладко не трябва, а какво трябва да му се незнае  smile3511 Ще го карам на марули и зеленяци докато не ме намерите и мен позеленяла Rolling Eyes

Кой ме излъга, че боите се чистят лесно ooooh! Ба*ти колата маска си направих на корема. Следващият път само пастели ще ползвам Crazy

Да беше ползвала вода.. Топлия душ така хубавичко ги разкисва...  Joy

http://july2008.multiply.com/photos/album/37
Нещо се гъбаркаш с кака си май Crossing Arms Висях под душа 100 часа, изхабих бойлера и всичкият наличен сапун, цветята стояха като мушамени. Ние с Агата ползвахме тези бои от бурканчетата, а не в пластмасовите кутийки Crossing Arms

# 182
  • Мнения: 142
Добро утро, момичета  Hug
Най-после качих снимките от срещата в неделя:
http://july2008.multiply.com/photos/album/39/Primavera-18_May
Какво се замотах толкова, не знам Rolling Eyes
Много готини снимки от лекцията  Heart Eyes Рисунките са супер, искам и ааааз.....

# 183
  • Мнения: 69
Деница, при мен по едно време се получаваха контракции, но в началото на бременността. Сега даже бебето заспива.  hahaha Според мен, ако няма изрична забрана от лекар, за всичките си други притеснения може да намерите инфо в нета. Скоро даже попаднах на някаква статия, в която се обясняваха какви движения можел да прави мъжа, непосредствено преди термина, за да спомогне за предизвикване на раждането. 
Рекси, много интересен пример. Колкото до очудените погледи на бащите, според мен това е било по-скоро поза...  При нас, лекарката нареди на мъжа ми да се занимава с къпането, още преди да се роди Самуил и той прие задачата много присърце. Дотам, че в момента, в който падна пъпчето буквално изгони майка си и се зае.  Mr. Green

# 184
  • Мнения: 223
Та тогава се замислих - леле, откога ни е "закодирана" миризмата на мъж! Не съм се сещала да проверя дали мъжете ми миришат на баща ми...

Закодирано е от най-ранна възраст, няма да се учудя ако е още от утробата...

Към баща ми имам най-добри чувства, но заради раздялата им с майка ми, не съм имала баща в истинския смисъл на думата. Той ми е по-скоро като биологичен образ, към който принадлежа и обичам, защото съм част от него все пак. Но дядо ми (станал млад дядо на 44 г.), ми беше мъжкото присъствие в семейството. Та ако свързвам с някого миризмата на мъж - то е с него Simple Smile Въпреки че са различни с мъжа ми, имат много общо и си давам сметка, че и двамата ми дават едно и също усещане на удовлетвореност, сигурност, щастие...

Наскоро като бяхме в П-ч и си направихме екскурзия с баба ми и дядо ми, докато се разхождахме баба ми каза, че нашата връзка наподобява изключително много тяхната като отношения, приятелство и грижа един за друг. И ми каза, че все едно гледа тях двамата на младини.

Та явно си следваме някакъв модел, който ни е близък и няма нищо случайно във влюбването Simple Smile

# 185
  • Мнения: 66
Привет,мацки!Ама какви сладки нарисувани тумбачета,то и мамите са много готини! ooooh!Ох,момичета какви са тия жеги още от сутринта/или поне във Варна е така/ заведох каките на училище и едвам се довлякох до в къщи,а като си помисля,че точно по обяд ще ги прибирам #Crazy По въпроса за секса оня ден две мои приятелки ме "светват",че видиш ли научно било доказано,че многото разходки и правенето на секс през цялата бременност благоприятствало по-лесното раждане.И аз си викам хммм явно затуй тъй лесно съм родила двете дъщери/без разкъсвания,епизотомия и т.н./ Mr. GreenВръщам се в къщи и викам на моичкия тъй и тъй всяка вечер трябва да се любим,а той само мънка"То, хубаво,но с тези комсомолски разстояния...аз да не съм докер бре.Казвай колко още остана,че.. #2gunfire Та така де-тюленски не тюленски изпълнения не може съвсем без тях, освен  ако няма лекарска възбрана.Пожелавам ви засега лек ден на всички.

# 186
  • Мнения: 219
Донке, благодаря, но май ще изчакаме август-септември. А и наистина тумбаците доста тежат вече, поне моя. Повече смях предизвиква у мен това търсене на удобни пози.
Ние също сме намислили синът ни да се казва Самуил. Дядо му е Станчо и много трудно харесахме име със "с".
По повод на запушалката, т.н. тапа, моята падна доста по-рано от раждането. А и аз преносих 10 дена и се наложи да предизвикват раждане с таблетки. Не мисля, че падането на тапата може да доведе до по-бързо раждане, тя има защитна функция.

# 187
  • Мнения: 9 907
о, ама ако ще продължавате да говорите за секс, аз ще говоря за макарони с много масло, сирене и захар Simple Smile а също и за всички череши, които възнамерявам да си купя в следващите дни, а също и ягоди, много ягоди,
 и сладолед с вкус на пъпеш,
и сладко от смокини, намазано на дебели пухкави катми.

# 188
  • Мнения: 219
Защо не, Тити. Аз също ям ягади и череши в огромни количества. И зелени сливи-леко кисели, от село. Grinning

# 189
  • Мнения: 69
Тити!!!! Отивам до тоалетната по твоя вина. Едва не пуснах от смях. smile3532
Аз тържествено обещавам да не говоря повече за забранения плод.(в пряк и преносен смисъл) bash

# 190
  • Мнения: 223
о, ама ако ще продължавате да говорите за секс, аз ще говоря за макарони с много масло, сирене и захар Simple Smile а също и за всички череши, които възнамерявам да си купя в следващите дни, а също и ягоди, много ягоди,
 и сладолед с вкус на пъпеш,
и сладко от смокини, намазано на дебели пухкави катми.

 Joy Joy Joy


Аз тържествено обещавам да не говоря повече за забранения плод.(в пряк и преносен смисъл) bash

И аз тържествено и божествено обещавам!  newsm10 smile3525

# 191
  • Мнения: 58
Добро утро, във Варна чудно временце, да се спуснем до морската ли?

# 192
Момичета да ви се оплача, току що ми падна една пломба на зъба. Ужас! Да отида ли на зъболекар? Страх ме е да не предизвикам контракции от болка и страх! Егати късмета - до сега не ми се беше случвало.

# 193
  • София
  • Мнения: 320
Тити , аз ще допълвам менюто!  Peace

# 194
  • Мнения: 66
о, ама ако ще продължавате да говорите за секс, аз ще говоря за макарони с много масло, сирене и захар Simple Smile а също и за всички череши, които възнамерявам да си купя в следващите дни, а също и ягоди, много ягоди,
 и сладолед с вкус на пъпеш,
и сладко от смокини, намазано на дебели пухкави катми.
  JoyТити успя да ме разсмееш.И аз най-тържествено обещавам да не говоря за това .

Общи условия

Активация на акаунт