Да препоръчам Атена Палас на Ситония

  • 22 270
  • 107
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 153
Можете спокойно да си го букнете и он-лайн. Мисля че ние първо си избрахме хотела и после казахме на нашата травъл агенция, че искаме да сме в него и тя го организира.

# 16
  • Мнения: 4 668
Хареса ми !
Мислех септември пак да ходим в Океания , но бих си разнообразила с този хотел  Wink .
Само искам да попитам какво представлява стаята супериор ?
Има ли апартаменти и какви са те ?

# 17
  • Мнения: 138
Хареса ми !
Мислех септември пак да ходим в Океания , но бих си разнообразила с този хотел  Wink .
Само искам да попитам какво представлява стаята супериор ?
Има ли апартаменти и какви са те ?
Има апартаменти , дори мисля, че са няколко вида , но за тях не мога да кажа точно какви са.
Супериор са по-големи, обзаведени индивидуално, в национален стил, в смисъл с тъкани пътеки и килимчета , с миндерче на терасата и вана в банята, а стандартните са малко по-малки , много модерно обзаведени и само с душ кабина. И в двете , разбира се, има ТВ, хладилник с мини бар , сешоар.
А за фирмата....те си имат госта силен партньор от гръцка страна / фирма Filos/ и мисля, че няма да е проблем да ви направят резервация , ако се обадите и попитате за Атена палас.
И при нас беше така, направиха ни отделно запитване за цена и резервация, тъй като и двете ни ходения бяха извън пакетите, които се предлагаха. Peace

Последна редакция: ср, 21 май 2008, 12:52 от Liuliu

# 18
  • гр. софия
  • Мнения: 190
Аз искам да попитам дали е удобно за малко дете /2г./, има ли къде да се разхождаме, детска площадка. храната? Hug

# 19
  • Мнения: 138
Аз искам да попитам дали е удобно за малко дете /2г./, има ли къде да се разхождаме, детска площадка. храната? Hug
За малко дете е супер. Февруари бяхме с Алек и той беше на 6 месеца. Чувстваше се чудесно. Има си детски легла/ кошари/ , детски столчета в ресторанта, може да е имало и храна подходяща за деца, но не съм се заглеждала. Иначе има детски басейни, люлки и сигурно куп други работи, ама ние нали сме малки за  тях, та много не съм обърнала внимание.

# 20
  • Мнения: 4 668
Liuliu - благодаря ти  Hug
Септември отиваме , че преди това пак сме в Гърция на море и то за две седмици  Laughing

Последно тази фирма ли да търся , с която вие сте ходили ? Предлагат ли го още хотела ?

# 21
# 22
  • Мнения: 4 668
Няма го , да !
Предлагат го разни други фирми , но много хаотично - неактуализирани цени , някакви странни пакети и оферти ... Confused

# 23
  • Мнения: 934
Ето го тук,
работят с Filos, но можете и директно от сайта на хотела:
http://www.athena-pallas.gr/bulgarian/index_gr.htm

Последна редакция: ср, 21 май 2008, 13:56 от scorpios

# 24
  • Мнения: 138
Liuliu - благодаря ти  Hug
Септември отиваме , че преди това пак сме в Гърция на море и то за две седмици  Laughing

Последно тази фирма ли да търся , с която вие сте ходили ? Предлагат ли го още хотела ?
Радвам се, ако съм ти била полезна !
Мисля, че няма да е проблем да се обадиш и да ги попиташ. Със сигурност и други фирми го предлагат , но когато аз търсих те ни дадоха най-добрата цена , а са съвсем близо да нас. Офиса им е с/у пилоните на НДК. Друга фирма на която се бях обадила , която по думите на собственичката беше "една от най-силните за Гърция" ни дадоха цена с 3-4 евро отгоре, което си е едно фрапенце или една биричка....нали така ?!
И ние сигурно на есен ще ходим пак , но може би дори и към октомври.

П.П. Току що се обадих в офиса и казаха , че няма никакъв проблем да се направи резервация за този хотел.
А когато платихме 19 евро на човек през Филос, в сайта на хотела цената беше 46евро. Разликата е доста голяма .

Последна редакция: ср, 21 май 2008, 13:18 от Liuliu

# 25
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 А иамт ли изискване за минимален брой нощувки?

# 26
  • Мнения: 138
А иамт ли изискване за минимален брой нощувки?
При нас май имаше изискване за минимум 3 нощувки , но това може да е било и защото беше нисък сезон, за сега не знам как стоят нещата.

# 27
  • Мнения: 3 153
Аз искам да попитам дали е удобно за малко дете /2г./, има ли къде да се разхождаме, детска площадка. храната? Hug
Супер е за дете! Особено в едната част на комплекса има стаи, които са на кота нула и директно излизаш на морава и басейн, като на всяка тераса има и ъгъл с мека мебел с много възглавници, масичка и въобще всички удобства да си наблюдаваш детенце, докато вилнее.

За стаите-почти няма 2 еднакви стаи, различните части на комплекса са обзаведени в различен стил-от много модерен до битов Гръцки, част от тях са на 2 нива, има камина в някои и т.н. Иначе в комплекса има 3 различни басейна, всеки от тях с бар, има отделно бар в хотела, таверна близо до главния вход, основен огромен ресторант, магазин със сувенири, пиене, шоколади, надуваеми неща и т.н., има мини голф игрище, баскетболно, зала за боулинг и фитнес, спа център закрит. Това се сещам....

# 28
  • София
  • Мнения: 195
Има ли вечер анимация за по-големите деца?

# 29
  • София
  • Мнения: 3 880
още един път да благодаря за препоръката, а ако им хареса на бабата, дядото и сина ми ще почерпя Hug
да дам малко инфо: запазих апартамент от 30.08.08 до 06.09.08 за майка, татко и Ники и за тримата излезе около 1200 евро. от цената съм много доволна, като калкулирах на Елените пак отивах на тоя вариант Close дано останат доволни!

Общи условия

Активация на акаунт