Да препоръчам Атена Палас на Ситония

  • 22 283
  • 107
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 3 153
Галка, радвам се, че ви е харесало, общо взето покриваш моите впечатления (вече имам и нови места за споделяне).  Hug Съжалявам за неприятната случка, но както говорихме-важно е, че всичко е наред вече! Peace

Последна редакция: сб, 02 авг 2008, 15:21 от Petинка

# 91
  • София
  • Мнения: 1 402
Благодаря Ви момичета  Hug

Пети, Aurora  ще трябва време за възстановяването, но се надявам, че най-лошото е зад гърба ни  Peace
Утре или по-късно вечерта ще пусна снимчици.

Миленка как сте вие?

# 92
  • Мнения: 919
Имам едно питане - стаите, които излизат направо на тревичката, тези с белите перденца, фамилни ли се водят или са апартаменти?
Аз искам да сме в такава, но се обърках  коя как се нарича ooooh!

# 93
  • София
  • Мнения: 1 402
Имам едно питане - стаите, които излизат направо на тревичката, тези с белите перденца, фамилни ли се водят или са апартаменти?
Аз искам да сме в такава, но се обърках  коя как се нарича ooooh!

С белите перденца са мезонетите, които са разполежени в отделно каренце и собствен басейн, но на трева излизат също - апартаментите от другата част на хотела /с номера от 201 до 206 нещо такова/. Помогнах ли?

Последна редакция: ср, 06 авг 2008, 09:19 от Galya S

# 94
  • Sofia
  • Мнения: 2 472
Имам едно питане - стаите, които излизат направо на тревичката, тези с белите перденца, фамилни ли се водят или са апартаменти?
Аз искам да сме в такава, но се обърках  коя как се нарича ooooh!

С белите перденца са мезонетите, които са разполежени в отделно каренце и собствен басейн, но на трева излизат също - апартаментите от другата част на хотела /с номера от 201 до 206 нещо такова/. Помогнах ли?

чакам за Вашите снимки и само  проверявам темата за линк със снимки  Sunglasses знам, че изисква време, но за всяко място за което си ми разказава ... си създавам толкова колоритна представа  Sunglasses Имаш талант  Sunglasses

# 95
  • София
  • Мнения: 1 402
Малък проблем имам с апарата, ще пробвам да кача снимките от телефона.

# 96
  • София
  • Мнения: 1 402
Качила съм няколко снимки, които успях да опазя от вирусчето на пц-то ми, пробвайте моля ви дали можете да ги отворите :



Атена Палас снимки

# 97
  • Мнения: 3 153
Само се каня и най-накрая успях да кача и аз някои снимки, ето:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=247945&pid=5897254&lp=30

# 98
  • София
  • Мнения: 3 880
момичета, чудесни снимки!  bouquet
благодаря за разходката, всичко много ми хареса, освен плажа, но вие си казахте, че е кофти. нищо, ще ходим извън хотела на плаж и така Wink

# 99
  • Мнения: 798
И аз много благодаря за хубавите снимки. Ние сме там от средата на септември. Малко ме притеснява времето, но се надявам да ни се усмихне.
За плажа и аз знаех че е кофти, но не ме притеснява , защото искам да обиколим хубавите плажове на СИтония.
Може ли някой , който е ходил скоро в Гърция да каже какви документи са му искали на границата. Ние сме с лизингова кола и си мислехме, че ни трябва пълномощно от лизингодателя и зелена карта..., някои хора ни убеждават , че не ни трябва....За малкия ще ми трябва ли легализирано свидетелство за раждане или не...Много противоречива информация получавам.Ще се радвам някой да ме осветли.  Simple Smile

# 100
  • София
  • Мнения: 1 402
Може ли някой , който е ходил скоро в Гърция да каже какви документи са му искали на границата. Ние сме с лизингова кола и си мислехме, че ни трябва пълномощно от лизингодателя и зелена карта..., някои хора ни убеждават , че не ни трябва....За малкия ще ми трябва ли легализирано свидетелство за раждане или не...Много противоречива информация получавам.Ще се радвам някой да ме осветли.  Simple Smile

Зелена карта на нас не ни поискаха, а и за Гърция не ви трябва. За колата, ако е на лизинг, наистина ти трябва документ от лизингодателя - ако решат да ви проверят.
За документите на детето, изискват акт за раждане, за родителите без брак. Това е!

# 101
  • Мнения: 798
Може ли някой , който е ходил скоро в Гърция да каже какви документи са му искали на границата. Ние сме с лизингова кола и си мислехме, че ни трябва пълномощно от лизингодателя и зелена карта..., някои хора ни убеждават , че не ни трябва....За малкия ще ми трябва ли легализирано свидетелство за раждане или не...Много противоречива информация получавам.Ще се радвам някой да ме осветли.  Simple Smile

Зелена карта на нас не ни поискаха, а и за Гърция не ви трябва. За колата, ако е на лизинг, наистина ти трябва документ от лизингодателя - ако решат да ви проверят.
За документите на детето, изискват акт за раждане, за родителите без брак. Това е!

Много благодаря   bouquet

# 102
  • София
  • Мнения: 210
Благодаря за темата  Hug
Тъкмо бях тръгнала да резервирам и се сетих да погледна във форума отзиви за хотела. Така видях и туристическата агенция, в чиито предложения вече фигурира и този хотел и мога да кажа, че офертите им са доста по-добри от тези, които аз намерих.
Ние ще сме там от 17 септември с двете деца и се надявам времето да не ни изиграе лоша шега.

# 103
  • София
  • Мнения: 3 880
момичета, повдигам темата, за да попитам нещо.
майка ми и баща ми заминават с малкият в събота, да носят ли колелото, че той трудно се разделя с него? в смисъл има ли място и алеи наоколо в хотела да кара колело, защото от снимките ми се вижда, че няма къде? newsm78

# 104
  • Мнения: 138
момичета, повдигам темата, за да попитам нещо.
майка ми и баща ми заминават с малкият в събота, да носят ли колелото, че той трудно се разделя с него? в смисъл има ли място и алеи наоколо в хотела да кара колело, защото от снимките ми се вижда, че няма къде? newsm78

В самия хотел , поне според мен, няма подходящи алеи за каране на колело, но пред хотела има асфалтов път, по който почти не минават коли, той свързва няколко хотела и вили , които се намират на Елиа бийч и е приятен и за разходка. Може би там , би могъл да кара колело.

Общи условия

Активация на акаунт