програма за подредба на плочки в баня

  • 45 815
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 519
Да, да, разбирам те какво имаш предвид. Ако имаш друг компютър под ръка, пробвай от там!  Peace
Или си преинсталирай Уиндоус-а.  Joy

# 16
  • Мнения: 2 388
Да, да, разбирам те какво имаш предвид. Ако имаш друг компютър под ръка, пробвай от там!  Peace

 Hug

Току що Vasilina ме светна на ЛС какъв ми е проблема, за което и благодаря много.  bouquet
Та, отворих програмата. Simple Smile

# 17
  • Мнения: 183
Програмата автоматично се инсталира по подрабиране в "Profram Files" на С диска при останалите програми, или на който диск са ви програмите.
При желание се посочва друга директория, но няма смисъл.
Палавата, писах ти на ЛС.

# 18
  • Мнения: 72
Здравейте! Да, програмата е dibanet pro /оранжевото квадратче/. Аз свалих и двете, но тази определено е с повече възможности, а разлика в сложността няма. Само искам да подскажа нещо, с което аз се затрудних. Плочките се подреждат с помощта на panel design, би трябвало да е в меню insert /дано не ви подведа, че при мен е на испански/ - eдно сиво бутонче, прилича на иконата на програмата. При първи опит, ще иска да инсталира допълнителна програма. После е лесно - щракваш върху него, посочваш стената, с която работиш, и ти я отваря в програмата panel design, където подреждаш плочките. Малко ми е калпаво обяснението, дано ме разберете. Успех, и да си покажете творбите! Simple Smile

# 19
  • Мнения: 72
Аз дръпнах зеленото квадратче. Инсталира се нормално, по каналния ред, отваря ми работен прозорец, но има зададена баня 2.50 х 2.00 метра май, а може да се променя само с влачене. Така пък става много трудно. Аз искам да си задам мои си размери, както room arranger-a едно време.
А, писала си преди мен. Ами така е- всичко нормално, както се инсталира програма. Като се изтегли файлът, кликваш върху него, после следваш некст, некст, некст и т.н. и после си я отваряш откъдето си я сложила. На мен не ми излезе икона на десктопа (поне не виждам) и трябваше да си я търся. По дефолт я слага в С:, аз зададох да я сложи в D:. После си я отваряш. Нямах проблеми с това, просто самата програма не е много добре направена май.  Confused
Ако се включи момичето, дето я пусна тук, да каже как я е оразмерила, ще бъде супер.  Peace
На зелената  Laughing оразмеряването става с тези червените ъгълчета, хващаш и теглиш, докато получиш размера, който търсиш. Обаче по - добре си дръпни другата, там започваш от празно поле, чертаеш си стени, чупки и т.н. Пък и в тази  май 3D визуализацията ще е само отгоре, догато в другата можеш да избираш различен ъгъл.

# 20
  • Мнения: 183
 ooooh!,нищо не вдявам с тоз испанския интерфейс..
Нито разбирам, как да си начертая банята, нито нищо. Едно празно, бяло поле ми седи през цялото време Confused
Някаква EN версия няма ли туй чудо?
Че ще я трийна след малко таз програмка. Тъй де, като не мога  да вдена ..Crossing Arms

# 21
  • Мнения: 72
Честно казано, мислех, че има вариант и за други езици, не обърнах внимание. Мога да опитам да обясня основните неща със снимки, ако искате.

# 22
  • Мнения: 183
Ми аз ще пробвам да си преведа повечето работи с Гугъл преводача.
Ако и тогава не става- Delete.
Ще ми остане да се радвам на вашите творения Peace.

# 23
  • Мнения: 72
Ми аз ще пробвам да си преведа повечето работи с Гугъл преводача.
Ако и тогава не става- Delete.
Ще ми остане да се радвам на вашите творения Peace.
Пробвай с това http://www.snimka.bg/album.php?album_id=294523&pid=8188115
Опитах да обясня в общи линии кое за какво служи, с малко игра, и ще стане.

# 24
  • Мнения: 183


naranja, много ти благодаря  bouquet.
Сега поне стенички правя.
Днес стена-утре цяла баня.. Grinning

# 25
  • Мнения: 4 519
Ей, naranja, браво за труда!   bouquet Аз още не съм пробвала, ще изтегля и оранжевата.
Аз за злената схванах, че с влачене става номера, но не ми харесва така, защото е трудно да запазиш стените прави.

# 26
  • Мнения: 72
 Grinning
Да не забравите да се похвалите после, и ако нещо друго откриете, казвайте, че и аз още с много неща се боря на принципа проба- грешка.
Пропуснах да напиша, там където е иконата със стената suelo е под. Ceramica revestimiento са стенните плочки, pavimiento - пода.

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 4 135
При мен програмата е на английски
Но я изтеглих, след като зададох на първоначалния линк - други страни - ето линк, дано излезе така

http://www.roca.es/index.htm

Обаче хич не мога да се ориентирам... Дори не мога да си задам размерите на банята...
някой път като имам повече време пак ще се пробвам

# 28
  • Мнения: 2 388
При мен "оранжевата". т.е ПРО също е на английски.
Жалко, че днес не ми остана време да си поиграя.

# 29
  • Мнения: 4 519
И аз изтеглих PRO-то, обаче пак не мога да работя.  Sad Не схващам как, какво... помощ...  Sad

Общи условия

Активация на акаунт