Сладолед и сладоледни удоволствия - 2

  • 23 665
  • 138
  •   1
Отговори
# 15
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Жестоки хора сте вие  Mr. Green
Определила съм си само събота за ядене на сладолед. И сега точа лиги тука  Crazy

А, ти поне имаш една събота, отделена за сладолед  Crossing Arms

# 16
  • Мнения: 6 029
Тарталета, ми определи си и ти  една  Laughing
Аз лично от сладолед не дебелея. Ама ако ям само сладолед  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 6 442
Джиджи-Биджи,голямо благодарско за тази рецепта.Точно сладолед с кондензирано мляко си търсех.Ама нещо не схванах за какво са точно бисвитите и предполагам може да се заменят с плодове..

И аз не пълнея от сладолед(или поне така се надявам Mr. Green ) и ще се възползвам!  Grinning

# 18
  • Мнения: 3 314
ммм  Crazy  записче да следя ......  Hug 

# 19
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Не знам дали се сещата преди време имаше една тема за бананов сладолед. Даже имаше и клипче как се прави. Само с мляко и банани и блендер разбира се. И аз ще следя темата, че сега като започнат жегите.

# 20
  • Мнения: 6 029
Вчера си купих новия сладолед с Кит Кат. Е не си заслужава 5,50лв.

# 21
  • Варна
  • Мнения: 355
Джиджи-Биджи,голямо благодарско за тази рецепта.Точно сладолед с кондензирано мляко си търсех.Ама нещо не схванах за какво са точно бисвитите и предполагам може да се заменят с плодове..

И аз не пълнея от сладолед(или поне така се надявам Mr. Green ) и ще се възползвам!  Grinning


Разбира се, че може и без бисквити или пък те да се заменят с плодове. Според мен бисквитите се слагат, защото сместа е доста сладка, та те да "омекотят" малко вкуса. Но за любителите за сладко като мен, няма проблем  Laughing

# 22
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Аууу, мойта любима тема е това...... Луда фенка съм на сладоледа.......  Peace

# 23
  • Мнения: 832
И аз ще следя темичката с интерес. Като гледам с колко Е-та са пълни сладоледите,които се продават,чак ми се отяжда.  #2gunfire Иска ми се да си приготвям истински сладолед

# 24
  • София
  • Мнения: 6 258
Е, как не съм знаела, че има такава тема.  ooooh! Мнооооооого обичам сладолед (и зиме, и лете), дори си мислех скоро да пускам тема за рецепти за домашен сладолед (че ми се ще да пробавам да направя диетичен, вместо захар с подладител).

Някой може ли да ми покаже какво представлява машинката за сладолед, от къде може да се купи и на какви цени са.

Вчера си купих новия сладолед с Кит Кат. Е не си заслужава 5,50лв.
Голям фен съм на Кит-кат-а във фунийка. Мммм, мога всеки ден сигурно по 2-3 да изяждам. Blush

По-късно ще "ходя" да чета миналогодишната тема.  Sunglasses

# 25
  • София
  • Мнения: 9 860
Някой може ли да ми покаже какво представлява машинката за сладолед, от къде може да се купи и на какви цени са.
И аз от това се интересувам. GrinningСега ще поровя и с търсачката да видим.Аз искам да правя сладолед без сурови яйца,страх ме е заради децата.Сладоледа от първия постинг в темата ме изкушава и ще го направя.

# 26
  • София
  • Мнения: 6 258
Аз открих само това, но няма цена. Thinking

# 27
  • София
  • Мнения: 3 816
Тук също има няколко модела, днес ще мина през Техномаркет да проверя дали има и там. Миналата година четох, че ги имало в ТСМ магазините, но аз не съм ги засичала.

# 28
  • Мнения: 832
Преди два дни видях точно в магазин на ТСМ във Варна.Цената май беше 118лв( или 180 лв  newsm78) не помня точно. Мога пак да отида да проверя.Стига да съм полезна с тази информация. Магазинът беше в центъра, под хотел Мусала.

# 29
  • София
  • Мнения: 3 816
Леле тия са се поувлекли, четох миналата година за цена 25-35 лева. Shocked Но пък може да е друг модел. Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт