ОбИчАтЕ лИ дА сЕ гРиМиРаТе - 25

  • 9 037
  • 297
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 5 289

Звучи много неопределоно Rolling Eyes да няма после дразги пак,
кой как си го представя  Thinking
Кое значи неопределено,нали тук в темата дискутираме нещата,дори по горе аз изразих моето мнение,не е лошо и другите да го направят.

# 31
  • Мнения: 2 374
СКОК! Hug
Шарен свят е добре бе,супер звучи,аз само това за ширината на снимките не го разбрах,е сега ще се опитам да схвана.
Тополинка,страшен грим имаш много хубави очи!  bouquet

# 32
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
Тополинка страхотен грим си направила Hug
Много ми харесват цветовете ,които си използвала Heart Eyes

КАРЧЕВА папката ще я правиш ли Thinking Hug

Според мен ти си го обеснила много добре за това как трябва да изглежда грима Peace
Нямам какво да допълня  bouquet
Всеки използва цветове,които му харесват и ще е хубаво да са повече от 2  както си го казала и ти Wink
Аксесоари и тем подобни мисля ,че са позволени Grinning
Така, че дейставайте смело момичета и съм сигурна че ще има много хубави попадения и конкурса ще бъде много интересен Heart Eyes

# 33
  • София
  • Мнения: 5 289
Папката съм я направила още вчера.
Не забравяйте да не се снимате от 1 км.

# 34
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
Папката съм я направила още вчера.
Не забравяйте да не се снимате от 1 км.

Можеш ли да сложиш линка към папката на първа страница, за да видят момичетата къде да качват снимките Hug

http://good-times.webshots.com/photo/2332643660103023196RoATCw?vhost=good-times

# 35
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
Ето още един опит от мен Grinning
От тук нататък:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=246092&photo=47

# 36
  • Мнения: 1 081


Доби   браво    bouquet
Но все пак, първият с цветенцето   Wink  си остава най-добър за мен   Heart Eyes

# 37
  • Мнения: 2 172
Елфичка....моля те участвай в този конкурс Flutter..много много те моля  Praynig


Ох,Ефи,то арабския грим беше по моята част, ама не участвах  smile3538 ,а този ми е малко   Crazy та незнам дали ще намеря толкова шарени сенки  Thinking
  И да попитам,позволена ли е очната линия(молив) отгоре и отдолу на окото и до каква степен на наситеност  newsm78 В смисъл има ли изискване да е блед гримът,или може и да е в стил "кукла"  Thinking

# 38
  • Мнения: 957
До колкото разбрах ..черното е позволено..но да не се прекалява. Аз моя грим ще го направя по шарен..за да може да не се сливат цветовете. Виж първите снимки на Доби.. за мен те са идеален пример.

# 39
  • Мнения: 2 172
Мдам,и на мен много ми харесва грима и на Добито,ама тя с тези палитри които си накупи има доста голям избор,а моите са все едни такива златисти и лъскави,не са кой знае колко шарени,но ще видя де,ще извадя тежката артилерия от някой кашон  Mr. Green

# 40
  • Мнения: 957
Не се оправдавай, все някоя палитричка ще намериш..я със синьо..я розово..зелено..и тн Simple Smile Ако трябва и ще услужа..лошото е че не си от Сф

# 41
Момичета бъдете така добри  PraynigКак се качват тези снимки???? Embarassed

# 42
  • Мнения: 957
Момичета бъдете така добри  PraynigКак се качват тези снимки???? Embarassed
И аз не знам точно..все някоя добричка съфорумка ги качва Simple Smile

# 43
Не може да е трудно, но никак не мога да се ориентирам тук Rolling Eyes

# 44
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
Не може да е трудно, но никак не мога да се ориентирам тук Rolling Eyes

Ти искаш първо тука да ги покажеш или направо да ги качиш в папката за конкурса newsm78

Общи условия

Активация на акаунт