59 ways to stay cool или в сащ се стопли и кроим планове за лятото

  • 12 784
  • 301
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 393
Джи, отнеси ни главите ти!

Клипчето с Войната на таралежите е толкова умилително ( как обаче да го обясна на мъжа ми ...), а ципчето в началото на клипа на братя Аргирови, както и цилиндъра на Петко ТрамвайНомер5ов са покъртителни просто.  Joy

Лека ви нощ от мен.

ПС: 21 гости преглеждат тази тема?!

# 16
  • usa
  • Мнения: 2 113
ПС: 21 гости преглеждат тази тема?!

22 станаха вече Simple Smile

# 17
  • Мнения: 2 257
хи, хи, хи, ама заедно сме поздравявали с теб, само че аз по-скромно и по-старческо от теб  Hug... а една от щерките вчера изчисли, че човек губи средно по една седма от живота си в понеделници  Joy...

 JoyДа, и сигурно 6/7ми във вторници, среди, четвъртъци, петъци и уикенди....Сладурка.
Да, усетих, че пак сме на едни честоти с тебе, направо не ми се мисли, ако седнем на една маса кой Апокалипсис ще дойде...
Лека нощ, аз отивам да си целуна наследника, дето ме повтаря и извършва геройски, геройски бели.... Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 3 491
Джи, отнеси ни главите ти!

Клипчето с Войната на таралежите е толкова умилително ( как обаче да го обясна на мъжа ми ...),
Сложен момент е, предполагам.  Laughing
И аз не мога да видя нищо умилително в центъра на гетото, където моите колежки решават, че трябва да се яде пица, защото тази пица там я имало, откакто се помнят, и им е толкова мило да си спомнят как са ги водели там като деца, но аз виждам само гето и искам по-бързо да се измъквам.
Чудни клипчета, благодарности!   bouquet

# 19
  • Мнения: 393
И аз да ви поздравя с една песничка:
http://danyolka.blog.bg/viewpost.php?id=147600

# 20
  • Мнения: 98
прегръдки за песните Hug ще послушам още висоцки тази вечер. и аз се подредих вчера, страхотно си навехнах глезена, за щастие не го счупих, но болиии Cry
п.п. супер снимки на ела, доходи ми се в зоологическа градина.
п.п.п. и тук е студено, лятото ми се вижда далеече.

# 21
# 22
  • Мнения: 8
Тази тема май е за поздрави  Wink
Обаче и аз се просълзих се, доста даже  Cry
Ето и от мен един музикален поздрав:

А пък от тази песен, просто няма как да не се разплаче човек.

Ох, сега като ги слушам тези песни и ми става толкова мъчно.
Ще ходя да си лягам.

# 23
  • Мнения: 940
Айде и аз в клуба на циврещите
Джи-то много дълбоко бръкна -и накрая с "не не си отивай" и като показаха в седящите актрисата дето почина (не ми идва името в главата в момента)
Ехххх какви хубави спомени ,какво хубаво детство -аз напоследък много се ровя в стари неща ,не е ли невероятно колко емоции отваря една песен!

МрсГ
...и аз имам проблем да обяснявам на Дан "що е то сънчо" и колко е ценно за мен....да не говорим за другите песни....но той пък и тукашните певци от едно време много не ги знае, родителите му не са гледали ТВ почти изобщо и той много е залягал над учебниците,песните които го разтопяват идват чак от колежанските му години.

# 24
  • Мнения: 940
за почитателите на руското -ето на това попаднах вчера Heart Eyes
http://www.youtube.com/watch?v=oIFmhye6fqw

# 25
  • usa
  • Мнения: 2 113
направо не ми се мисли, ако седнем на една маса кой Апокалипсис ще дойде...

не апокалипсис, суитха`т, нирвана е подходящия термин, нирвана  Hug...

# 26
  • У дома
  • Мнения: 1 741
Ау, и аз в отбора на просълзените в късни доби.

Малко извън вашите теми - има ли някой опит с вадене на паспорт на дете след като родител е станал гражданин? Само за сертификат на Мони ще трябва да ръснем към $500 и се чудех дали не можем да си направим оглушки и да подадем директно за паспорт?

# 27
  • Мнения: 7 091
 Аз хич няма да ги отварям тези песнички и клипчета, че само това ми трябва в 2 часа да се разцивря, както съм каталясала, ама утре сутрин за закуска ще си взема двойна доза Simple Smile
АКо знаете колко много БГ филми имам ( и детски), и Калин гледа...и се чуди на много неща, например как децата остават сами в къщи, докато родителите им са на работа.  Rolling Eyes Аз си спомням, бях на 4, когато ме оставяха по цял ден сама в къщи, докато нашите бяха на работа. Сутрин майка ми намазваше една филия с нещо и това ми беше обяда. Как съм се оправяла, оцеляла и човек е станало от мене смея да твърдя, не знам.  ooooh!

А, завърших Бъз-а , ако на някой му е интересно:
http://tandoorisjourney.blogspot.com/2008/05/frankenbuzz-is-born … to-make-buzz.html

# 28
  • Мнения: 810
Вики, аз не виждам връзка със снимки, махнала ли си ги? Пусни на лични да видя хубавата Елла  Heart Eyes

В БГ гледам Music Idol, страхотни са участниците, има ги и на ютюб. Някой следи ли ги?

Бенс, забравих да ти кажа, че от 16ч дават Стажанта по ТВ2  Laughing интериора на апартамента е много готин.

Мда аз имам време и за телевизия тук.



Зори, Иван като беше на 3.5месеца го замъкнахме на бразилски ресторант с моите родители. Като ревна, луди ни направи нас и всички наоколо. Е голяма работа, случва се. Гледаха ни ужасно, с право  Laughing Изнесох се с него навън като видях, че няма да спре, но като цяло ми беше по-важно , че съм завела родителите ми на готино място.

# 29
  • Мнения: 3 367
ей момичета..какви носталгии са ви налегнали бре,само вторник не,не е дори и време около голям празник..
миз,чудесно разбирам какво казваш и че е факт в много домове,само не приемам че не може да се промени ако сем.прецени че губи повече отколкото печели (в хода на мисли че не у-щето/държавата и нам си кой си са ни  виновни). Моето мислене (засега! и със сигурност с предстояща ревизия)е много просто-искам да правят "неща",но да са си  у дома в 7.30пм и " нещата"да не са на повече от 10мин път от нас. Не много ,но и не малко "неща"отговориха на тези критерии,избор има,но и компромис има. Определено отпаднаха чудесни варианти защото изискват 30мин път и знам че ще се изнервим повече отколкото спечелим (риск-бенефит анализ ор уатнот Mr. Green).Това само казвам,а че не е лесно,че иска мислене,комбиниране и тичане -спор няма.
*
Казах че е права Ния,със стрейнджърс не се говори (как да подроня авторитета на мис Линда),но мами и тати понякога го правят по работа или например като не знаят кое къде е в магазина(кликна ок).
*
МрсГ,много мило с тоз' здравословен микс,мерси Laughing
*
Тандури-не знам кой ще има сърце да отхапе от това арт произведение..

Общи условия

Активация на акаунт