фОН ДЬО ТЕН ЗА ТОПЛО ВРЕМЕ?

  • 12 509
  • 103
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 752
Maxfactor-lasting performance Ми се вижда доста тежък за летен фдт  Thinking И аз се чудя какъв да си взема за топлото време, ползвам Ревлон вече втора година и искам нещо по-леко за лятото. Мислех да се върна към муса на Мейбълин. Или на Риммел( http://images.condenastinteractive.co.uk/cgi-bin/GPAOnline2/id/7 … em/v/o/706860.jpg ) с блестящи частици или Манхатън (http://i.dir.bg/shop_storage/shop_xml/add/2007/09/21/t_6334502.jpg )- пак озаряващ. Ама и към двете марки съм малко предубедена Tired
Тоналният матиращ крем на Биодерма засега ще си ползвам докато избера нещо/.

Последна редакция: вт, 20 май 2008, 14:39 от illy

# 16
  • Мнения: 1 378
Ами аз Макс Фактор-а го взех предимно за нощен грим, така да се каже, за повече покривност, но ми се струва, че и за пез деня няма да ми идва тежък. Имам и един на Мейбълин Instant smooth result, който е по-лек...него гоползвам от доста време и съм доволна, стои естествено, ама пък е много важно да си улучиш и цвета  Peace

# 17
  • София
  • Мнения: 5 289
Мисля че какъвто и да вземеш трябва да е матиращ,аз лятото ползвам на Буржоа евтин е но е много добър.
А този мисля,че е много тежък ФДТ и в никакъв случай не е подходящ за лятото,освен това лъсва и се разтича.

# 18
  • Мнения: 3 294
L'Oreal Infalliable
Long-lasting - 16 hours
Аз съм много доволна, покрива добре, не стои като маска и не се разтича -аз съм с мазна кожа.
Цената обаче не помня - нещо 21,00 - 25,00 лв.
И аз ползвам него , доволна съм  Peace

# 19
  • Мнения: 4 784
Аз ползвам този   на Клиник и съм много доволна.

# 20
  • Мнения: X
Фон дьо тенът на ейвън се казва Make up.

newsm78

# 21
  • Мнения: 660
Мисля да си взема на Ланком имасхе дин лек-матиращ.Този ревлона го взех е пурвите дни биваше,псоле ми прецака кожата мощно,заминава зна боклука,язък,мислих,че ще е по-добър.Много тежък е за мен поне...

# 22
  • Мнения: 2 172
Мисля да си взема на Ланком имасхе дин лек-матиращ.Този ревлона го взех е пурвите дни биваше,псоле ми прецака кожата мощно,заминава зна боклука,язък,мислих,че ще е по-добър.Много тежък е за мен поне...

Зависи кой какъв ефект търси  Peace Ревлон е е един от най-плътните и покривни ФДТ-ни ,които съм ползвала да не кажа и най ,адски издържлив е(калър стея) и определено се задоволявам само с един пласт.Просто на мен ми трябва по-плътен,другите ми стояд като тонални кремчета-хем личи,че имаш ФДТ,хем нищо не прикрива  ooooh!

# 23
  • София
  • Мнения: 10 858
Карч, Matt lovely не е ли вече спрян? Аз го търсих, но не можах да намеря Thinking

Засега като истински летен ФДТ съм попадала само на един на Буржоа. Супер лек и нежен, не натоварва въобще.

Иначе всичко друго, което съм ползвала на мен лично ми тежи през лятото.

# 24
  • София
  • Мнения: 5 289
Ти па как ше е спрян бре,оня ден го скивах на един щанд,по скоро сега го пускат,защото той е 4 цвята и то все тъмни,демек разбирай летен и най-вероятно зимата не се търси толкоз.

# 25
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Скоро си взех на Ревлон, но много ми се бели кожата около носа.Казаха ми, че бил за мазна кожа.Някой ползвал ли е такъв.
аз ползвам за суха кожа и съм доволна Peace

# 26
  • София
  • Мнения: 7 798
Photogenic Ultra Confort SPF 12 на Lancome за суха кожа  Peace

# 27
  • София
  • Мнения: 10 858
Ти па как ше е спрян бре,оня ден го скивах на един щанд,по скоро сега го пускат,защото той е 4 цвята и то все тъмни,демек разбирай летен и най-вероятно зимата не се търси толкоз.

А, може би го бъркам с някакъв друг на Буржоа. Сори  Flutter
Лекичък ли е?

# 28
  • София
  • Мнения: 232
този на Макс Фактор Ластинг Перформънс не го ли спряха?

аз не ползвам фдт през лятото,много ми е мазна кожата и ми става едно такова натежало лицето- гадост!!  Sick

# 29
  • Countryside
  • Мнения: 11 629
За лятото залагам на фдт-мус, миналата година ползвах течния фдт на клиник супер-баланс и не бях много доволна, за зимата е супер, но лятото ми лъсва. Сега ползвам на ИсаДора този мус и съм много доволна, изключително лек, с лека покривност, не омазнява, не утежнява, абе супер е. И цветовете са подходящи, не са розови и оранжеви  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт