Бихте ли пуснали 4 годишно дете на лагер?

  • 15 678
  • 267
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 645
Категорично не.
Въпреки че е много самостоятелен,знам че ще се оправя без проблеми,но 10 дни са прекалено много за мен.А и мисля ,че е още малък,има време.............

# 31
  • varna
  • Мнения: 676
Категорично не бих го пуснало.Времената станаха жестоки,а и колкото и да имам доверие на госпожите,мисля че е още малко за такива самостоятелни развлечения.

# 32
  • Мнения: 2 032
Категорично не. Не на тази невръстна възраст.
Не виждам ползата за детето.
Само възможностите за произшествия.

# 33
  • Мнения: 472
Въобще не би ми хрумнала даже такава идея  #Crazy.

# 34
  • Мнения: 5 391
Не бих.

# 35
  • Мнения: 1 312
Не.
Твърде е малък за подобни мероприятия.

# 36
  • Мнения: 2 567
Със сигурност не бих. Не мисля, че тя ще се чувства добре толкова време извън дома, да не говорим на мен какви мисли ще ми минават Rolling Eyes

# 37
  • Мнения: 4 668
В никакъв случай не бих пуснала сина си на лагер на такава възраст .
Какви са "госпожите" и колко ще го гледат не е нещо , което ще ми повлияе .
Честно казано - не ми звучи много нормално да пусна 4 г. дете на лагер  Rolling Eyes

# 38
  • София
  • Мнения: 2 105
На тази възраст- не.
Да стане поне 2-3 клас.
Аз за първи път отидох сама на Зелено училище в 6 клас, т.е. на около 11-12 години.

# 39
  • Мнения: 1 062
Не бих я пуснала дори и сега. На 6 годинки е, а какво остава за 4-годишна. Малка е според мен.

# 40
  • Мнения: 13 512
Да, бих. Голямата ми дъщеря  беше на 4 като отиде на лагер от детската градина. За една седмица. Беше си абсолютно самостоятелна, не съм се притеснявала. Тогава нямаше и мобилни телефони през 94.

# 41
  • Мнения: 205
Не, аз не бих ги пуснала на такава възраст.И на мен ще ми е притеснено, и на тях ще им е тъжно без мен.За първи път ходих на лагер на около 8 години и почти всяка вечер плачех за мама

# 42
  • Мнения: 9 814
Не, не бих пуснала детето си на лагер толкова малко.
Преди дни точно това говорих с една от учителките на дъщеря си /при нас имаше предложение за море/, че децата от 1-ва и 2-ра група са малки за такава дълга раздяла с родителите си и обикновено на лагери ходели по-големите.

Но, всеки родител преценява сам за себе си- за едни 5 годишните вече са бебета, а за други 3 годишните вече са младежи.

# 43
  • Мнения: 7 391
Здравейте на всички, вчера отивам в нашата детска градина и на вратата чета:че се организира лагер на Каваците за 10 дни за сумата от 95 лева.В тях влиза транспорта,храната,пътните и застраховка на децата.Останах доста учудена защото за пръв път чувам такива лагери да се организират от детски градини.Та въпроса ми е вие бихте ли си пуснали детето на такъв лагер?

Лично аз не бих пуснала дъщеря си.Нямам доверие на госпожите,та те доста трудно се справят в градината със 30 деца в група,а какво остава на лагер.
Интересно ми е как ще се справят с къпане,обличане,прИспиване и всичките му там задължения?
Споко,скъпа,водила съм деца и на 3 години на зимен лагер и съм ги върнала без да кихнат,а сега ми писна да ги гледам сополиви и кашлящи цял след обед.Като казвам на мамите ...отговора е " ама само не ми казвайте,че кашля" ,а детето ме е уведомило,че мама го води болно за да не зарази бебето.Хайде,пак госпожите са ви кусур,пък погледнете се веднъж и вие от страни какво представлявате.Децата на лагер се прИспиват,а не преспиват. Mr. Green

# 44
  • Мнения: 2 957
Не, не бих!

Общи условия

Активация на акаунт