Може ли сърдечен враг да се превърне в...

  • 3 640
  • 72
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 152
Бих могла - сигурна съм в това Laughing

Интересното при мен е, че обичам да се хапя с хората и харесвам такива като мен
Имам много добра приятелка, която за съжаление не съм виждала от 5 години - емигрира в пустите Щати
Та с нея бяхме смъртни врагове, заяждахме се, гледахме се лошо и изведнъж станахме неразделни

Още се смеем , като си разказваме спомени по скайпа Grinning

# 31
  • Мнения: 677
Мил и благ съм. Никой не може да се скара с мен. Опитайте и ще се убедите, че е невъзможно.
Отлит.

# 32
  • Мнения: 212
Имам няколко сърдечни врагове тук които умират да се заяждат с мен по повод и без повод но не знам дали ще могат да ми станат сърдечни приятели. По-скоро не, като се има предвид, че са жени а аз жени приятелки нямам.

# 33
  • София
  • Мнения: 3 099
.... По-скоро не, като се има предвид, че са жени а аз жени приятелки нямам.

Спри да ги е*еш. Има шанс.

# 34
  • Мнения: 738
Ооо при мен това е задължително Laughing С най-добрите ми приятелки познанството ни е започнало я с бой, я с "мили" думи... Laughing

# 35
  • Мнения: 4 195
В живота - доста често Peace
тук - Джейн.......каква си я мислех, а каква се оказа - изненада ме супер приятно Peace

# 36
  • Мнения: 2 448
За форума имала съм леко сдъвкване два три пъти, но в последствие съм оставала с добри впечатления от тези хора.
В живота, колкото пъти не съм се доверявала на първоначалния си усет, толкова пъти дърво.

# 37
  • Мнения: 212
.... По-скоро не, като се има предвид, че са жени а аз жени приятелки нямам.
Спри да ги е*еш. Има шанс.

Не мога. От вътре ми идва някак си.

# 38
  • Мнения: 27 524
Реза, Василиса, под марципан имате предвид наистина марципан или едно време нареченото у нас шоколадово подобие?  Simple Smile

# 39
  • Мнения: 1 212
Много често се конфронтирам с разни хора в живота ...  Sunglasses
Рядко тая злоба и съм предубедена към хората / ауууу,  сега като прочетох какво съм написала, направо си се възхитех  Mr. Green/.
Ако някакво впечатление ми е грешно , коригирам го на момента и се смеем после над себе си с въпросната особа .
Уви, нямам и много близки сърдечни приятели, но и не страдам ... тези които имам ми стигат толкова и такива каквито са . Peace
Няколко пъти съм се хващала "гуша за гуша" с някой и то е било трайно, продължително и невъзвратимо.
Най-често човек , с когото при други обстоятелства , различни от наложените може би бих създала други взаимоотношения , но тук и сега в средата в която сме си създали взаимните чувства нещата не биха могли да са други.
Най-често това се е случвало на работното място , навремето - в училище ( но напуснеш ли училищната скамейка веднъж .. после в живота , има шанс за други чувства)  Grinning

# 40
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Имах един съученик, дето не можеше да ме понася буквално от първия ни съвместен учебен ден и, примерно, 5 години след като завършихме, ми звъни отникъде за един превод. Викам, идвай. Човекът дойде, четири часа му правих превода, за да уточним всичко-разни термини и анджаклъми шивашки, поих го, нашите го нахраниха (беден студент вкъщи си бях) и накрая вади портофела, пита колко. Викам, нищо, не ме обиждай, с роднини и приятели бизнес не правя.
Че после той споделил, че ме препоръчала учителката ни по немски (милата жена) и си рекъл, тая, сега ще се врътне, ще се лигави (правя го  Embarassed), а то се оказа разбран човек  bowuu
След тая дълга прелюдия, да си изкажа впечатлението, въх, госпожо Василиса, въх, кубинки, въх, в гърлото, Феличита акапелно, изненадана съм и се раздирам от кикот  Laughing

И, оф, друго щях да пиша, ама се заслушах в едни бащини обяснения: с четката не се целят огледала и не се бърка в очите  Joy, та се разсеях

По темата, има две форумки-дами, сърдечни врагове, които за мен са толкова еднакви, че биха били първи приятелки, ако се бяха срещнали по друг първи начин.

Важното е да не съжаляваме за това, което сме вършили преди. Марципанът си го яжте сами.

# 41
  • Мнения: 843
  В живота рядко се "бия" с " рогата напред",   повечето  са мъже....  и обикновенно прераства в в постоянна връзка. Ужас.   И то  дългосрочна...  Поне  двете ми предишни.   По 5  и 10 години.   Hug и все хепи енд-и.
     Този ми брак започна  " леко" ,   дано да не е обратна прогресия.


   За форума.. Е,  обичам " кактусите",  , " кучките",   кучките - кактуси", Философските дървета"  и " дървените майстори на нищо - не - значещото - слово"  . С повечето от тях - бихме се харесали. Определено.   Може и да не е взаИмно на моменти, но ще е.! Laughing Heart Eyes Защото пишат добре и на място. толкоз.
          Пловдивските  мами се завъртяхме в друга орбита - по срещите,  няма как да имам враг  - има само кауза!
     

   П.С.Обичам Чесън., семейството ми я обичаме.  И други хора обичам, но още не ги познавам.. Embarassed   харесвам Каспър и Бу.   Много други хора с които останахме на еднатата среща,  щото аз.... не продължих.
 


        

# 42
  • Мнения: 620
Случвало ми се е веднъж - дваж.
По принцип интуицията ми работи много добре,но е имало случаи,когато ме е подвеждала.
Във виртуалното пространство,реалните преценки са спорни.

# 43
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 198
С най-близката ми приятелка в момента (а също и стнах и кръсница),меко казано не се спогаждахме в училище. Странно как се обръща живота и как се откриват хората, когато си дадът шанс.

# 44
  • Мнения: 3 835
Тц! Няма начин чак толкова да сбъркам.

Общи условия

Активация на акаунт