А майките?

  • 3 743
  • 60
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 183
Ох, това май си е болна тема на не една и две дъщери Confused.Това е втората подобна тема на , която попадам ,ама и в двете ще пиша Wink.И моята майчица е от мрънкащите,вечно ангажирани със себе си,недоволни от дъщеря си каквото и да направи,недоволни и от внуците си,щото са палави и разглезени/пак от дъщеря й/и какво ли още не.На 33 год.съм и продължавам да бъда под постоянен неин контрол,напътствия,съвети,упреци,а когато я помоля за елементарна помощ започват фасони и гримаси.Жалко е да се говори така/пише/,но на мене ми е много болна тема и се радвам , че мога да споделя мъката си,щото си е мъка,та това е майка все пак.

# 16
  • Мнения: 2 757
Радвам се че имам майка ми.Аз се разбирам прекрасно с нея.Съпруга ми също.
Майка ми е много толерантна и услужлива жена.Винаги във всичко ни помага.
И най-важнота разлиак със свеки е ,че не си пъха носа навсякъде и не досажда.

Моята майка е същата като твоята свекърва. Плюс мания за контрол, убеждаване в нейното до постигане на целта, натякване как не съм си гледала децата като хората и непрекъснато даване себе си за пример за подражание и т.н. и т.н. Дала съм и игнор поради изброените причини.

# 17
  • Мнения: 46 518
Мама е невероятен човек, не познавам друг като нея  Heart Eyes

# 18
  • софия
  • Мнения: 2 140
Мама е много свестен и точен човек.Да ми е жива и здрава,помага ни с каквото може,за разлика от свекървата.Обича мъжа ми като собствен син,което за мене е от голямо значение.Моята майка си е най-добрата!

# 19
  • Мнения: 166
Не винаги съм се разбирала с майка ми(особено през тинейджърските си години),но сега всичко между нас е ок.Тя прави много за мен и съм и благодарна за това,че е така всеотдайна newsm51

# 20
  • Мнения: 3 092
разбирам се и с майка ми и със свекърва ми ... но свекърва ми просто я уважавам , докато мама обичам страшно много . Grinning

# 21
  • Варна
  • Мнения: 616
мама е ..... ами мама  Laughing До мен е когато имам нужда от нея! Понякога дава съвети без да съм ги искала, понякога се караме, но после всичко пак е по старому! Не мога да живея под един покрив с нашите за дълго време - наложи ни се да го направим миналото лято докато ремонтирахме нашия апартамент - еми на 2 рата седмица се изпокарахме. Но ми помагат страшно много - било за децата, било с финансова подкрепа когато се налага, или когато просто имам нужда да си поплача на нечие рамо.

Не са най-добрите родители, но сигурно и аз не съм най-добрата дъщеря Wink

# 22
  • Мнения: 1 620
Ами....... на моменти  страшно ме изнервя, особенно на последък явно с напредването на възрастта изперква горката. От както съм бременна се чуваме по телефона почти всяка вечер и то за да я слушам как ми се оплаква от разни болежки от живота колко е натоварена и т.н  рядко се сеща да пита  как съм, имам ли проблеми и т.н  Ако  пропусна да и се обадя  се муси и се държи сякаж съм някоя дето не се интересува от родителите си.  В живота не ми се меси директно, но ми прави физиономии като нещо не е както на нея и се иска. МИсля че леко ревнува ....... понеже щ еси имам бебе и то ще е на 1-во  място в живота ми, явно се страхува че няма да има кой да и обръща внимание..... знам ли  и аз какво и се върти в главата. Ама ми е трудно де. А скоро се очертава да идем на нова къща която е до тази на родителите ми та не ми се мисли как ще се оправям с нея катое толкова наблизо ooooh!  Сигурно всеки ден ще ми кисне на главата да ми натяква и да ме "съветва".

# 23
  • София
  • Мнения: 625
моите родители/и мама и тати/са най-добрите и всеотдайни хора които познавам! newsm51

# 24
  • Мнения: 152
Аз нямам такова нещо като майка. Нямам от 10 години и не защото е починала, а защото не е родена за такава. Грозно е, но...

# 25
  • Мнения: 224
Майка ми е много добра и уравновесена. Не повишава тон и никога не досажда. Много си я обичам, но за съжаление вече не живеем в един град. Свеки също си я обичам, тя е по-скоро като мен, емоционална и бъбрива, но никога не е направила нещо за да ме засегне. Много ми помага за детето и винаги знае кога да изчезне, за да не дразни /не живеем заедно Wink/ С две думи и двете са готини и добри жени.

# 26
  • Мнения: 2 803
Моята майка е прекрасна, грижовна, любяща и всеотдайна! Много страдахме когато се разболя от рак и вероятността да я загубим беше голяма. Но слава на Бога все още е сред нас и дано да е! В трудни моменти винаги ме подкрепя и помага. Не знам дали изобщо някога мога да и се отблагодаря. Винаги се е жертвала за нас, защото много ни обича. Истинска майка!

# 27
  • Мнения: 65
моята майка е прекрасна винаги сме се разбирали,много ни помага обичам си я Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose

# 28
  • Мнения: 263
Откакто сме по-близо до майка ми тя не е спряла да ни помага винаги, когато поискаме! Даже и мъж ми вече предлага понякога да прибегнем към помощ от нея. Например тази седмица мъника е малкко болен и идеята ми беше мъж ми да го погледа малко, че на мен ми станаха много болничните. Е, той веднага предложи да питаме майка ми не можела ли тя. И тя разбира се се отзова.
Веднъж се случи да пита и свекървата, но тя веднага му заяви, че не можела.
Та при мен положението е такова.

# 29
  • Мнения: 2 448
За моята майка бих казала, че е една ужасно заблудена жена, но понеже ме е родила съм доста снисходителна към нея.

За свекървата, нямам думи. Не си говорим де....... няма за какво.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт