Всеки излишен килограм топим не с вълшебна пръчка, а с Дюкан - 104 тема

  • 44 100
  • 966
  •   1
Отговори
# 900
  • Виена
  • Мнения: 725
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ ВИ!
 Резултатите ви са просто изумителни  Hug
 Аз отдавна следя темичката ви,а от скоро започнах режима.Днес ми е 4ти ден и -2,5 кг.Първите 2 дни ми беше много отпаднало и постоянно ме болеше главата,но го отдавам на това,че започнах режима,докато съм още в МЦ.Мисля да изкарам 5 дни ударен режим и после да продължа 5/5.Започнах от 68,7 и искам да стана,за сега 60 кг.Искам да ви попитам каква е разликата между ударният етап и белтъчният ден от втори етап  Blush.В ударният етап например е разрешено 250 мл.прясно мляко на ден,а във втори етап например разрешено ли е повече?Питам за него,защото много го обичам и то по точно да си го пия с кафе.Имам разни въпросчета,които може да ви се сторят досадни,защото кой знае колко пъти сте ги разисквали,но ще са ми нужни съветите ви,защото,ако не бяхте вие,сигурно никога нямаше да започна режима...С първата бременност качих 25 кг.Бях 55 и станах 80  Rolling Eyes.Свалих до 65 с помоща на зелевата супа и до там.С втората бременност качих 20кг.От 85кг. свалих до 68 и до там.
 Зарибих и мъжът ми да започнем двамата,че да ми е по лесно.Той също има около 10 кг.за сваляне.Първите 3 дни и той свали 3кг.макар и с големи прегрешения,но понеже той работи нощно време и му е доста по трудно.По принцип и двамата не обичаме плодове,но обичаме много пък шоколад  Blush и зеленчуци.Но виждам,че има доста рецепти,които сте писали и ще са ми от голяма полза!

# 901
  • София
  • Мнения: 5 301
И аз да честитя празника 24 май, особено на учителките между нас, на които поверяваме децата си (аз като си нямам, все някога ще си имам, надявам се, де)   bouquet . И, естествено, честито на всички, празнуващи нещо друго: рожден ден, месечинка, минусче и прочие радостни събития   bouquet

amerie, Орелия, svidni4ka, bouquet

dorchester, очакваме редовни сводки за живота в 4-та фаза   bouquet

farfallina, продължавай напред (и при мен почти така стана) Минавай във втора фаза.

хубав ден, излизаме на въздух, ура  Joy

 

# 902
  • Мнения: 1 890
Честит Празник на всички учители newsm51
Честит троен празник на Дорчето , да си ни жива и здрава , много любов и късмет txtloves
Честит Рожден ден на Лора, бъди жива и здрава и много щастлива  newsm59
Хубав ден на всички  smile3525

# 903
  • софия
  • Мнения: 3 425
Честит ви празник,мили мои!

Дореееее,честито ти тройно празнуване! newsm51
Лоркаааа,бъди щастлива! smile3525
Цвети,Игрушка,Усмивчице,Невджин,Танюшкаа,Свидничка браво на вас за навъртените месечинки. smile3521
Катенце, smile3501 Много е хубаво ,като се наместиш на друга пейка. Hug
Орииии,душоооо,кВи са тез бедъри,кВо е това чудо. Mr. GreenМного ми хареса с късите панталонки.Има нещо много хлапашко в тези снимки. Hug Hug Hug
Цоцииии,завърна се ,ай че липсваш! Joy Joy Joy
Честито на свалилите,големи мляски на инвеститорките. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Така и така Вещи,ми обеща безтиганен ден,шЪ сЪ възползвам. Mr. Green
 newsm47 smile3514 Вещииии,Орииииии,Гуудиииии,Дорееееее,Абиииии,Фолиииии,Крииии,Бачиииии,Катетатаааа,
Волнааааа,Цветиииии,Росииииич,Кукихалеевиииии,Настииииии,Нелкииииии,Ривелкаааа,Америиииии,
Танчеееее,Игрушкааааааа,Татиииит,Спасдидииииии,Мамсчеее,Цоциии,Дамаянтииии,Зиленкоооооу,
Перлитааааа,Сватееее,
smile3506гаранция ,че някой забравих.Ни мЪ бийте много,Сички ви тача многоооооо!!! smile3521

УБИЧЪМ ВА!!! smile3503

Цитат
Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 11 нови отговора.
Ихаааа,кеф!!! tooth

# 904
  • Мнения: 459
Добро Утро и Честит празник на всички!

До сега ви четох. И да се похваля, че от вчера до днес съм минус 0.400 кг. След дългото и мъчитлено сваляне на онова прословуто кило, вече го разкарах и още 400 гр надолу.
Стигнах 80.2 кг и се разтреперих, че скоро сигурно ще видя и 7- цата. Направо не мога да повярвам, пу пу пу.
Като първоначална цел си сложих 75 кг, бях 72 кг преди да забременея, но от 68 кг започнахме да работим за бебето. Та сега се чудя дали да си сменя целта. В началтото ми се виждаше невъзможно да стигна 75 кг в близките 6-8 месеца.

# 905
  • Стара Загора
  • Мнения: 527
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ ДЮКАНКИ!!! newsm51

Момичета, приемате ли нови членове в редиците си? От няколко години опитвам какви ли не диети, които имат само временен резултат - то не беше разделно хранене, японска диета, Хофмеклер - вярно, че имаха ефект, но както казах - само временно. Напоследък много се заговори за диетата на Дюкан, вярно, че в отрицателен аспект, но пък аз го възприех повече като реклама - поне на мен така ми прозвучаха всички тези коментари по БТВ. Така че за 2-3 дни поизчетох основните принципи на този режим и от днес и аз съм с вас - нищо, че е празник, но пък тъкмо ще си изпитам волята  smile3521
За сега мисля, че основното ми е ясно, само искам да попитам нещо за подправките - пише, че през първия етап могат да се консумират всякакви подправки, включително лук и чесън - това важи ли и за пресен лук и чесън или само за стар?
Може и да е коментирано някъде, но все пак са вече 104 теми (за което ви се възхищавам - няма по-многобройна от към теми диета)!

Пожелавам ви весело изкарване на днешния прекрасен празник!   bigdance2 baloni

# 906
  • Мнения: 200
Добро утро и от мен.
Честит 24 май на всички.
Честито на всички с минуси днес, ще сложа и себе си в това число. Grinning
Лек и отслабващ ден ви желая.

# 907
  • София
  • Мнения: 123
Честит празник на всички    bigdance2
Бързам да се похваля - правя един месец с вас и точно днес преборих упоритото 4то кило newsm44 newsm44 newsm44 .
За мен това е голямо постижение, защото съм типичен случай на ваксиниран от много диети. Преди ядях по една активия и едно бутче (с кожата) и салата с олио за цял ден и не мърдах с грам, та даже и качвах Embarassed. Сега ям като разпрана и свалям Joy.
В Дюкан е истината    bouquet
Лек и отслабващ ден на всички, обичам ви Hug

# 908
  • Мнения: 1 209
добро утро,

4естит празник на вси4ки у4ители. желая им да работят с желание, а учениците да бъдат дисциплинирани и мирни като в руска гимнация от преди 20г.  Mr. Green (ме4тииии).

днес съм на ПЗ та ще сготвя нещо по-така, 4е се опрЪжолих ве4е.

за капак детето е болно от в4ера , а аз съм сецната....

мммм романтика и екшън.

ПС търся субтиттоте за новия индиана джоунс. ПЛС моля някой ако ги има да свирка

# 909
  • Мнения: 141
Здравенейте красавици! Hug
Честит празник на всички образователки, образовани и образоващи се! newsm51
Лориnbirthday Желая ти да се насладиш пълноценно на красотата и помъдряването си и всички резултати от тях.   bouquet
Ори, ти па ма засрами направо! Blush От такава убавиня тия думи са балсам за ухото и душата. Kissing Heart
Дори, благодаря ти! Успешна доживотна!  love001
Честити месечинки  на Цвети Русимова, maznislava, играчка плачка, Smileys, nevjin, svidni4ka, tan4eto83! newsm51 Всеки ден с победа на волята над лакомията е повод за радост и гордост. smile3501
 foli, slave, ros4enka, tan4eto83, Вещи, Цвети, Лори, amerienewsm03 omm   bouquet
 smile3501 на всички с минусчета днес, успех на задържащите и кураж на разколебаните! Hug
 Аз днес видях 56 на дисплея. Crazy Не съм си и помисляла за такова число, не знам с какво го заслужих. Joy
 Да си напрегръщам и размляскам каката, мамчето, жената, лИбовницата, харема и всички скъпи другарчета  love001  mrstraetz Hug Ке умрем за ваЗЕ! tooth

Последна редакция: сб, 24 май 2008, 10:28 от Wicked Angel

# 910
  • Мнения: 197
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК!



Нека се гордеем с езика и културата си! newsm20

Зиленку, мерси! Отивам да изям една краставичка! Laughing
Бройте ме във втора вече!
Весел и слънчев ден на всички!  bouquet

# 911
  • Мнения: 911
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ ПРОСВЕТИТЕЛИ!

ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ, ДА СА ЩАСТЛИВИ И УДОВЛЕТВОРЕНИ ОТ СВОЯТА РАБОТА!  bouquet

# 912
  • Мнения: 745
Честит празник на всички!!!! Hug

# 913
  • Мнения: 3 698
Добро утро и от мен   bouquet
Честит светъл празник на всички, с най-добри пожелания и  благодарности към учителите  smile3525 !

Лора- Честит Рожден Ден bdbaloni-да си здрава, много щастлива, обичана и обичаща.Весел и чудесен празник!!! Прекрасно изглеждаш  newsm10!

На всички месечинки, браво момичета  smile3501

Мен сутринта кантарчето ме зарадва с -100 грама, бавно, славно и напред  smile3508 .
Прекрасен ден на всички, тук е слънчево и отиваме на разходка  newsm68 !

# 914
  • UK
  • Мнения: 727

Честити месечинки  на Цвети Русимова, maznislava, играчка плачка, Smileys, nevjin, svidni4ka, tan4eto83! newsm51 Всеки ден с победа на волята над лакомията е повод за радост и гордост. smile3501
 

Насти мерси, душо! Бях забравила, че днес правя 3 мес. Значи и аз имам малък празник днес. Ти изглеждаш напълно преобразена.
 Лорче бравус! Приличаш на момиченце!
Теди протеиновите дни на втора фаза са като през ударната, т.е. прясното мляко е само по 250мл на ден, сори
  Някой питаше дали стават зелен лук и чесън - ДА, стават
 Hug

Общи условия

Активация на акаунт