2 теста - 2 резултата, НО ВСЕ ПАК СЪМ БРЕМЕННА!

  • 13 817
  • 81
  •   1
Отговори
# 15
  • София-Лозен
  • Мнения: 621
Слънчице  Two Hearts Two Hearts, и аз да се присъединя към отбора на стискащите палци за втората ти чертичка!
 fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed
Много те прегръщам и ти пращам от моето спокойствие, за да можеш да изчакаш до утре сутринта по-лесно! 
Ще се  Praynig Praynig Praynig Praynig за теб!

# 16
  • Мнения: 660
Ирини,аз засега няма да ти честитя,въпреки че за мен ти си 100% бременна...все едно аз съм го писала твоя постинг,но преди 4 месеца.Шуър чека ми показа много бледа втора,а лентичката нищо на същия цикъл.
Сега само се пази и не пий никакви лекарства.Стискам палци всичко при теб да е о.к.

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 907
Присъединявам се към мнението, че първият (сутрешният) тест е по - достоверен. Знам, че е много трудно да се изчака ... Но все пак дори нямаш закъснение, което би трябвало да значи, че ако има бременност (стискам ти палци да е така), нивата на чхг са много ниски. Много, много  силно ти пожелавам след 1 - 2 дена да видиш  2 чертички. Къмет, мила!!!

# 18
  • София
  • Мнения: 4 272
И аз силно стискам палци скоро да видиш ярка втора чертичка! EFP

# 19
  • Мнения: 6 993
С теб съм  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 2 433
...Забравих да ви кажа, че по принцип още нямам закъснение.
Миличка, толкова се радвам! newsm44 след като нямаш закъснение и имаш втора бледа чертичка на Шуър чек /забрави го този Дъ бест/ работата е ясна.
Аз си направих Шуър чека 1 ден преди датата на М и имах втора бледа чертичка. На следващата сутрин чертичката отново си я имаше малко по наситена.
Много се радвам за теб.  Hug Прегръщам те и ти стискам палци още девет месеца да не те посети лелката.   bouquet

# 21
  • Мнения: 3 376
Ирини, стискам ти палци! Дано всичко е наред с твоите чертички и да очертават една чудесна 9-месечна бременност. Но факт е, че има ли поне 1 положителен тест има и бременност.

# 22
  • Мнения: 2 120
Иринии, душице много, ама много се радвам за теб.
Не вярвай на  Д Бест, тези тестове ми отчитаха, когато още не съм правила опит за бебе 2 черти, а сега ,когато бях доказано бременна касетата едва отчиташе бледа втора черта и в същото време и със същата урина Шуър чек и Клиър/лентичка/ имаха ясни втори черти.
Направи пак утре Шуър чек или Клиър лента - при тях ако няма бременност се появява само една черта.
На мен чертите ми станаха почти еднакви едва на 6 дни закъснение.
Много те обичам. Стискам палци всичко да е наред.

# 23
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Ирини, и аз съм в отбора... и стискам всички видове палци Heart Eyes
Само бъди спокойничка...да знаеш ухилила съм се като зелка тука...
Пращам ти един силен гуш от мен
  bouquet

# 24
  • Мнения: 294
лелееее иринииии ако знаеш как се развълнувах!!!!!!! (подскачам из стаята ,а мъжа ми мисли че съм луда Wink)
толкова си мислех за теб тези дни и се чудих дали е станало нещо този месец...
стискам палци и на краката fingerscrossed
хайде да се похвалиш официално тези дни!
  love001

# 25
  • Мнения: 7 716
Ирини, успяла си Laughing

# 26
  • Мнения: 539
Ирини, честито   bouquet
Направи след два дни, но задължително с първата урина.
Момичетата са ти казали всичко. С първата урина е по-сигурно, а и теста когато е положителен почти сигурно е верен. Когато е отрицателен просто може да не засича още хормоните. А и ти е рано де. Успех и много да се пазиш  Hug

# 27
# 28
  • Варна
  • Мнения: 730
Ехоооо, мила, страхотна новина!

Много се радвам за теб и се включвам и аз към отбора на чакащите и молещите се за теб момичета.

Дано днес, утре чертичките да станат еднакво наситени, искрено ти го желая!

Хайде пиши по-скоро и ни зарадвай!

Целувам те.

# 29
  • Мнения: 1 441
Абе Ирини, какво става с теб - изметнаха ми се палците от стискане? Grinning
Осветли ни малко Wink

Общи условия

Активация на акаунт