Хапчета за спиране на кърмата?

  • 6 715
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 006
И аз съм пила Бромокриптин.Не съм усетила да има странични действия.

# 16
  • Мнения: 398
 По - добре питай лекаря си.Все пак това са хормонални медикаменти и с тях много трябва да се внимава и да се вземе предвид цялостното ти здравословно състояние.

 Има много методи за намаляване и постепенно спиране на кърма без лекарства.Погледни в библиотеката на подфорума "Кърмене и захранване".

# 17
  • Мнения: 191
Достинекс  Peace , защото с Бромкриптин-а се видях в страшно чудо, явно много си зависи от организма. Най-добре е да говориш с док, за да ти даде схема на прием. Аз от 4-5 хапчета Достинекс се справих (трябваше да спра с кърменето незабавно, заради здравословни проблеми). Дозата зависи от времето, което си кърмила.

# 18
  • Мнения: 1 004
Точно заради страничните ефекти и аз се уплашех, а тогава си търсех работа и не можех да си позволя да стоя у дома цял ден и то с някой друг за помощ.
Така че нищо не пих и сега след 6 месеца мисля че нямам вече кърма, просто я оставих така и ако усетих напрежение или болка изстисках и така - примерно през 2- 3 седмици се случваше това.
Скоро бях на мамолог, каза ми че всичко е наред.
Така че ако нямаш много кърма, бих те посъветвала първо да изчакаш сама да спре няколко месеца. Аз си имах кърма, която направо пръскаше - 3-4 месеца след като изобщо не бях давала или изстисквала и мислех че никога няма да ми спре. Но, спря.

# 19
  • Мнения: 165
Още след първото хапче Бромокриптин припаднах и затова гинеколожката ми каза да огранича течностите и да сложа стегнат сутиен.
Същото се случи и с мен Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт