Тома напуска Мюзик Айдъл!!

  • 2 886
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 941
Тома ми е много симпатичен, но тая история е много нагласена!

# 16
  • Мнения: 1 734
Интрижки!!!

# 17
  • Мнения: 871
Ох Боже ooooh! ooooh! ooooh! Как се връзвате на такива евтини номера? Нито ще напусне, нито скоро ще го изгонят, което лично за мен е жалко Naughty

# 18
  • Мнения: 1 058
Поредния сценарий.

# 19
  • Варна
  • Мнения: 25 242
Откакто дадоха един негов телефонен разговор с приятелката му, вече бивша, и как я отряза, а после я иронизираше пред другите, вече не ми е симпатичен Crossing Arms Много си вирват носа като ги огрее славата.

# 20
  • София
  • Мнения: 1 891
Болшой театър  Sunglasses

# 21
  • Мнения: 332
Това, че е призовал хората да гласуват за други участници, а не за него значи ли, че непременно трябва да се тълкува като напускане. Поне аз не съм чула от него, че ще напуска  Thinking, обаче наистина Томата взе да "не стъпва по земята", много се възгордя.

# 22
  • Мнения: 38
Тома тази вечер ми изглаждаше толкова горд,  имах чуството едва ли не, че е най великият! А всъшност не е показал кой знае какви гласови данни или визия за такъв.

# 23
  • При семейството си
  • Мнения: 6 590
За мен, изказването на Тома има някаква предистория. Каква точно не знам дали ще разберем /може би все пак слуховете, че всичко е нагласено, може би нечие друго изказване/. Поведението му аз го възприех като "пасивно-агресивно"  /"не гласувайте, защото другите заслужават /не че аз, демек Тома го мисля, но така казват/" , ама всъщност гласувайте за мен или най-малкото против тях/. 
Друго ми прави, обаче, по-голямо впечатление. Защо възприемаме самочувствието като недостатък, който е причина за критики /това,че си имаме лични предпочитания е друго нещо/. Ами всички участници в МА ги дават всяка вечер, може би в най-гледаното време, почти цяла България ги познава или е чувала за тях. Избрани са сред не знам колко хиляди. Имат талант, работят, даром нищо не са получили. Вече се отвориха възможности пред тях. Защо да нямат самочувствие, защо да не се гордеят ?! Или трябва да са сдухани, подтиснати, за да ги възприемем и да будят съжаление в нас ?!  Малко слава, малко опит, малко годинки, пък нека тогава бъдат пак земни, обикновени, тоест като нас.   

# 24
  • Мнения: 871
А всъшност не е показал кой знае какви гласови данни или визия за такъв.

Ъхъм! Особено пък визия Sick

# 25
  • Мнения: 154
Сключват договори. Още при записването за кастингите. Четох такъв договор от миналата година - доста ограничителен беше. как иначе мислите, че ще си позволят да се гаврят така с разни майкълджексъновци на кроасаните и кенлиийвита!? Това е шоу бизнес, разчита се на огромна печалба, която ще донесат участниците и не биха допуснали току - така да си тръгнат, особено атрактивните.

# 26
  • The new Earth
  • Мнения: 1 941
Моля, пишете в темата за Мюзик Айдъл!

Общи условия

Активация на акаунт