Климатик в офиса

  • 4 064
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 425
След миналото лято много намразих климатиците. Цяло лято умирах от студ, тъй като климатика ми духаше точно в гърба. Донякъде реших проблема като си носех блузи с дълъг ръкав и по цял ден в офиса седях облечена. Сега вече съм на друго бюро, та ще видим как ще е. А иначе колегата, с който делим стаята е разбран и това ме кара да мисля,че това лято няма да е такъв кошмар.

# 16
  • Асеновград
  • Мнения: 1 552
Нямам проблем, че аз съм си сама в офиса кавото си реша това правя Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 1 212
Ама как ??!!!    Stop
Моля ви се , климатика в офиса играе ключова роля за отпушване на натрупаното напрежение носено от вкъщи или насъбралото се такова сред колежките / най-често/ в самият офис  .... винаги може да бъде основание за шумна свада
Ако някой ти е неприятен или си търсиш повод да се хванете за гушите , ползвай климатик !  Mr. Green Peace

# 18
  • Мнения: 46 520
На който му е топло - няма спасение, освен климатик.
На който му е студено - може да се облече.

Затова си носете дрешки и се обличайте, поправимо е  Laughing

# 19
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Ние сме 3 колежки в офиса, с климатик.
Намерихме златната среда. Всеки има право да каже, ако трябва да се пусне или спре климатика. Не спорим за такива дребни неща.

# 20
  • Мнения: 4 770
     

     Аз също намразих климатиците това лято, защото постоянно е студено и не дават климатика да се намаля.  Дори и когато вече съм болна... От няколко дни съм с ужасни болки в главата и врата (вече отиват и към гърба) и със ужасно схващане. Така съм се схванала, че чак изглеждам изгърбена.  Shocked  Даже и клиентите се оплакват, хем стоят по половин час, а аз карам по 12...  Cry  Незнам какво да правя вече, обличам се, но имам чувството, че ми трябва шал...   #Crazy
     Моля, някой би ли ме посъветвал какво да пия, за да си облекча състоянието... (Знам, че темата не е за тук, май ще питам и в здравния...)

# 21
  • Мнения: 128
Разногласията са неизбежни. В нащия офис сме 10 човека в една стая, до месец се очаква да станем 12  Shocked. Все има някой, на който му е много топло или студено. Аз в общи линии съм необлагодетелствана от гледна точка на това, че съм точно под климатика и колкото и да ми е хубаво, когато работи и не ми е топло, толкова и в момента търпя последсствията от него - със схванат врат съм от 1 седмица!

# 22
  • Под тепетата
  • Мнения: 336
Този спор е направо непоносим вече............. #CrazyКомпромисния вариант е в почивките ги пускаме на max,и като се върнем в работното помещение ги спираме,инак не се издържа на капризи!

# 23
  • Мнения: 280
Аз съм сама в офиса и като ми е топло го пускам, като ми стане студено го намалям или спирам, но шефа ми много обича студеното и често ме кара да го увеличавам  Laughing

# 24
  • Мнения: 852
Нямам проблем, че аз съм си сама в офиса кавото си реша това правя Heart Eyes




Аз също Peace

# 25
  • София, център
  • Мнения: 3 455
И аз съм сама, пускам и спирам, когато искам.

# 26
  • Мнения: 3 929
По принцип съм против климатиците, но в жегите е ужасно да се потиш, при условие че има монтиран климатик. Всички се съобразяваме помежду си. Обикновено го пускаме с максимум 8 градуса температурна разлика между офиса и навън, за да не настиваме.

# 27
  • Мнения: 166
Сама съм в кабинета си и се разпореждам с климатика както ми е удобно. А когато "посетителите" не са доволни, си ползвам правото и възможостта да ги пратя по живо по здраво.

# 28
  • Мнения: 2 000
Ние сме 8 човека в офиса и естествено не можем да се разберем за климатика. За това кой когато реши става и го пуска, другия след малко отива и го изключва и така по цял ден  Laughing

# 29
  • Мнения: 3 715
Стоя до климатика на работа, става ми студено, но си имам връхна дреха и се намятам. Не смятам, че четирима трябва да стоят и да се потят заради мен. Това, че ми е студено си е мой проблем и си го решавам като си обличам дреха, която държа на работа за тази цел. Така е вече 4-5 години. И на мен ми е добре, и на колегите им е добре. Така запазваме добра атмосфера и не се изнервяме допълнително.

Общи условия

Активация на акаунт