Топло лято наближава-всяка пъпка разцъфтява !(27)

  • 27 421
  • 568
  •   1
Отговори
# 75
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
Мога ли да затрупам саксията с декоративни камъни? Ще пречи ли на цветето? Имам куче и постоянно рови в пръстта, затова искам да я скрия.

аз слагам миди или кора от дървета.
ако нямаш и дребни камъчета стават....

лошото е, че не виждам кога е изсъхнала почвата и поливам когато се сетя...

# 76
  • Мнения: 3 830
Честита да ни е новата тема!   bouquet

Ето Ви малко красота от мен:






# 77
  • Мнения: 3 830
Да, имам нови цветя.

Кала, бегонии, петунии, орхидея... Peace








# 78
  • Мнения: 265
http://www2.ville.montreal.qc.ca/jardin/images/plantes/epiphyllu … a_GIM001836ce.jpg Дадоха ми листенце от този кактус-епифитум,ако не греша.Цъфти май-юни.Възрастното растение е много красиво,когато цялото се отрупа с цвят,но аз ще трябва доста да почакам... Wink
 В саксията на бенджамина посадих по две семенца от портокал,лимон и грейпфрут.Поникна само едно, но дали мога да разбера само по листата кое то трите е.Различават ли им се листата?

# 79
  • Мнения: 3 219
Момичета, преди два дни  сипах семенца от босилек в едно сандъче, и днес вече има кълнове, много бързо бе #Crazy

# 80
  • Мнения: 5 001
Момичета, преди два дни  сипах семенца от босилек в едно сандъче, и днес вече има кълнове, много бързо бе #Crazy
Да бе,и аз имам....Чак се учудих,че толкова бързо покълнаха.....

# 81
  • Мнения: 3 219
А имам и мента, ама тя е микроскопична, макар, че е на 2 седмици сигурно, че и повече.

# 82
  • Мнения: 5 001
Аз имам джоджен в една саксия и забелязах,че докато е мъничък трябва да се внимава с поливането(ментата е на същия принцип).Да не се прекалява....

# 83
  • Мнения: 3 219
Саксийката с ментата ми е на двора, да взема да я прибера  ли  Rolling Eyes. А босилека е в нас на перваза.

# 84
  • Мнения: 5 001
А,що да я прибираш.....Добре си е на двора....Тя после като бурен ще се разпростре...Той и джоджена така става...Ама аз нямам двор,та в саксийка....Радост да има  Grinning

# 85
  • Мнения: 3 219
Джоджен има много на двора, направо  в райграса ми никне Joy
Ментата я насях умишлено в саксийка, казаха ми, че отлично гонела мъжки котаци, че постоянно ни препикават врата / към двора, не външната към улицата/. Сега ходих да я гледам, доста прокарали има.

# 86
  • Мнения: 5 001
Ще тръгне няма страшно....После няма отърване  Joy  Joy  Joy  Ще има да пиете ментов чай......Ехеееее   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 87
  • Мнения: 3 622
Днес минах покрай един разсадник и не можах да устоя  Embarassed
Оставих 20 лв. в бързината  Embarassed
Утре ще ви снимам новите китки за балкона

# 88
  • Мнения: 3 036
Таш,
стига си ни дразнила.
Аз ще почакам да видя като се върне съпруга от Стара Загора какво ще ми донесе.
И ако  е нищо аз ще си направя сама подарък.

# 89
  • Мнения: 3 622
Деси днес ни приведоха заплатите и аз да не съм капо китки си купих  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт