откакто съм бременна все по рядко правим секс

  • 3 514
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
Нее разбира се, че не само секса е важен ,не съм се изразила правилно. EmbarassedНо просто скандалите ни станаха толкова чести ,аз съм толкова изнервена и само се караме затова се замислям дали е човека за мен а и липсата на секс ме навява на мисълта че може да си има друга и направо се побърквам #2gunfire #Cussing out

# 16
  • Мнения: 606
  Споко пък ти бре.

# 17
  • Мнения: 199
А преди да забременееш всичко наред ли беше?

# 18
Ами ........... не бих казала ,че е от най-...... те ,преди да се оженим на седмисата веднъж ме огряваше Mr. Green

# 19
  • Мнения: 3 216
И аз имах такьв проблем. НО...
 При мен либидото по време на бремеността беше завишено до небесата. Можех да правя секс всеки час. Предполагам,че е било на хормонална основа. На всичкото отгоре след 5-я месец много рядко правехме,защото имах контракции.
 Мьжьт ми се страхуваше да правим секс,беше му едно такова неудобно. Аз мисля,че е нормално. Все пак се стараеше,но не винаги успяваше,в резултата на което често се карах с него. Сега си мисля,че не било нужно.

Но ,за да бьдеш сигурна трябва добре да си поговорите,ама много сриозно,защото това за в бьдеще може да превьрне в препьни камьче.

# 20
  • Мнения: 199
Освен, че трябва сериозно да говорите, трябва и хубаво да си помислиш каква точно е причината за тези скандали - можеш да го караш и на усет - възможно е  да са свързани само със сегашното ти състояние(по-голяма раздразнителност и чувствителност от твоя страна и разни страхове напр. от негова), а може начало на срив във взаимоотношенията ви изобщо(извън бременността)...
От колко време сте заедно?

# 21
  • Мнения: 251
Ти пък, няма секс и веднага се сети,че си имал друга?! Човека сигурно го е страх да не повреди тебе или бебето. Има и  такива ...плашливи мъже.

# 22
  • Мнения: 523
С мъжът ми правихме секс до последно. Най- добре поговорете сериозно, изяснете си какво го притеснява, успокои го, че няма нищо лошо.
Все пак хормоните ще си кажат думата при теб и желаниети ти за секс ще се увеличи още повече с напредване на бременността ,така че..........поговорете сисериозно !

# 23
Заедно сме от 3 години,след първата се събрахме да живеем заедно. Grinning

# 24
ООООО ,да хормоните определено си казват думата и то сериозно ,станала съм като...........чак аз се усещам  Embarassed по всяко едно време на денонощието съм готова за секс,и като не го получавам още повече #Cussing out Някои пак може да си помисли че само за това мисля ,но казвам ви чесно това все едно не съм аз преди не бях такава мисля newsm78

# 25
  • Мнения: 4 737
 Мъжете се притесняват в такива ситуации. Не си вкарвай филми. Защо не практикувате френска любов?

# 26
  • Мнения: 1 058
Като забременях и моя мъж започна да ми отказва. А на мен ужасно ми се правеше секс. Като поговорихме той изплю камъчето, че се страхува да не навреди нещо на бебето. Заведох го при гинеколога да му обясни и вече нямахме проблем. Поговорете си и се разберете.

# 27
  • Мнения: 56
Повечето мъже ги е страх, че могат да навредят на бебето. Трябва да му обясниш, че няма нищо страшно нито за теб, нито за бебчо нито за него. Laughing Laughing

# 28
  • Мнения: 380
и ние си правихме секс до последно,даже мъжът ми пове4е се наслаждаваше,защото не трябваше да се пазим ве4е (макар 4е беше явно 4е досегашното ни предпазване не го е бивало много Wink )
а за караниците и при нас бяха ежедневие,особено първите месеци,всеки ден рев от моя страна и то главно,защото исках все пове4е и пове4е внимание от обикновено...но по голямата 4аст от деня като прекарвах сама в къщи и ...се чудех какво да измисля за да го набера като се прибере Sadтъжно е но тези 4увства  съпътстват почти всяка бременна.

# 29
Точно така се чувствам и аз стоя си вкъщи понеже много повръщах , а сега след като повръщането отшумява малко по малко нямам кои знае какво желание да излизам и само стоя и си мисля и премислям някои стари работи ,стари скандали чак на моменти си се чудя сама на мен си ква съм станала непоносима и нервна.Той вижда всичко това усеща моето държание и може би от там идват проблемите ни newsm78

Общи условия

Активация на акаунт