кога да изберем педиатър

  • 5 042
  • 51
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 053
Аз си избрах педиатъра 40 дни преди раждането  Laughing
Мисля,че за да си по-спокойна,сега трябва да си избереш педиатър,докато си по-свободна и имаш време да разучуш кои са "добри" Peace
Успех и леко раждане  Hug Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 1 524
Според мен е време вече да се насочиш към някой. Евентуално да се срещнете и да поговорите.
И аз така мисля, моята я избрах ва 9-ти месец. (даже сега ми се вижда късничко)

# 17
  • Мнения: 4 753
Време ти е вече, даже и по рано можеше...

# 18
  • Мнения: 9 814
Педиатър трябва да избереш преди да родиш, не да оформяш документи, а да говориш с него и да прецениш дали той е точния човек.
До 24 ч. след изписването от родилния дом трябва да се свържеш с него и той да ви посети у дома.

# 19
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
В 8-мия месец си избрах педиатър. Видяхме се, обясни ми какво да направя след като родя и след като се прибрахме вкъщи се обадих. Лекарката дойде, прегледа бебо, огледа всичко необходимо, даде ми сума ти съвети и ми каза какви документи трябва да подготвя.

# 20
  • Мнения: 439
зависи, от това къде ще родиш или къде могат да ти препоръчат познати.
Ние записахме, като ни изписаха на същия ден и дойде да ни посети вкъщи. Много дечица имаше, но и нас ни взе

# 21
  • Мнения: 1 428
Нашия личен лекар е педиатър,така че нямаше нужда да мислим.

# 22
  • Мнения: 686
Колкото по-рано,толкова по-добре!

# 23
  • София
  • Мнения: 4 588
Ами хубаво е вече да се насочиш.  Wink

Леко раждане! Hug

# 24
  • Мнения: 728
На втория ден от изписването трябва педиатъра да дойде у вас. Прави си сметката да си си избрала до тогава. Но трябва и педиатъра ти да знае че си избрала него.

# 25
  • Мнения: 3 453
Аз имам време, но джипито ми е педиатър и говорихме направо и бебо да  е под негово наблюдение, та затова съм спокойна, че няма да проучвам и да избирам Laughing

# 26
  • Мнения: 953
Колкото по-рано,толкова по-добре!
Peace

Педиатъра трябва да посети бебето до 24 часа след като се приберете у дома, трябва предварително да си го избрала и да сте се уговорили.
Моя го избрах в седмият месец.
За всички майки избрали техният личен лекар /възрастни пациенти/ - не съм убедена че това е най-добрият избор, за много малки деца е най-добре да се спрете на специалист детски болести, има огромна разлика от възрастните / те повечето са вътрешни болести специалност/.
Педиатрите могат да ви дадат много полезни насоки за храненето, гледането и грижите свързани с бебето, а личният ви лекар не винаги е информиран за това и е свикнал като цяло да лекува възрастни.

# 27
  • Мнения: 9 973
малко преди да родиш

# 28
  • София
  • Мнения: 17 592
Ами да, сега е моментът. Трябва да поговориш с него, за да видиш дали ще му имаш доверие, а също и дали той ще иска да вземе бъдещото ти бебе. После трябва да те посети до 24 часа след изписването.

# 29
  • Мнения: 3 929
Да, сега е моментът да сториш това. Поинтересувай се, проучи за отзиви и се ориентирай. когато родиш, няма да ти е до търсене. А и като ви изпишат, трябва да ви посети педиатър у дома.

Общи условия

Активация на акаунт