Абитуриенски бал 17

  • 36 417
  • 693
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 957
Много сте сладки всичките. Определено нашите форумки са най-красивите от всички абитурентки.

# 46
  • Мнения: 6 060
Ах `Не! изглеждаш супер   Hug 

# 47
  • Мнения: 2 229

А Лорън, това, че не съм 50 кг. не ме прави по - малко женствена, за да не се чувствам секси и хубава. Първо, че се чувствам страхотно в тялото си, с килограмите си. Второ, ако на някой толкова са му проблем мисля, че компенсирам с много други хубави неща   bouquet  bouquet


Пхахахах аз този епизод съм го пропуснала, но и не ми се рови - някой ти е казал, че си дебела ли. hahaha hahaha Еми зле, много зле говори за разбиранията й/им.


Забавни снимки, готини сте. Grinning

# 48
  • Мнения: 4 435
Ах'Не супер си.Сандалките седят невероятно просто,и косата така ти отива.Харесаха ми всички снимки,обичам така по-луди неща и избегнати всички помпозности,като бални рокли на изпращането,букети,украсени коли и т.н.Супер! И между другото само твоите дрехи ми харесаха,дано не обидя някоя от приятелките ти,но на друг дрехите не ми харесаха. Blush Айде бала да идва по-бързо. Laughing

# 49
  • Мнения: 1 813
А,то беше огромна простотия изпращането,аз имам и клипове,но не бих ги пуснала. Целия град по всички светофари разбраха,че "ние завършихмееееееееее" .. После целият комплекс,където беше заведението,хората спираха по улицата,за да гледат мен и приятелката ми. Нямам глас. А бала е след 2 дни.

# 50
  • Мнения: 3 641
аХ`Не!, неввероятно добре изглеждаш. Много си красива. Поздравления!  bouquet

# 51
  • Мнения: 4 435
А,то беше огромна простотия изпращането,аз имам и клипове,но не бих ги пуснала. Целия град по всички светофари разбраха,че "ние завършихмееееееееее" .. После целият комплекс,където беше заведението,хората спираха по улицата,за да гледат мен и приятелката ми. Нямам глас. А бала е след 2 дни.

Така трябва. Hug На бала ще изкарате супер,сигурна съм.
Между другото сега минаха абитуриенти с колите и през нашият блок и направо ми се скапа настроението. Sad Егати,искам и аз бал. Crossing Arms Почуствах се на сто години. Crossing Arms

# 52
  • Мнения: 1 813
Аз може и да не ходя на бал.

# 53
  • Мнения: 4 435
 Joy Joy Joy Как пък няма да ходиш,аз мислих да ти се предложа за дама даже. Mr. Green

# 54
  • Мнения: 1 813
Сериозна съм. Най-много да облека роклята и да отида при роднините,защото хората затова идват. Но не ми се празнува.

# 55
  • Мнения: 136
moonbeam страхотна коса,с какво ги правиш тия къдрици?
С ролки от онези донапренените.

А косата ти права ли е по принцип,слагаш ли пяна или нещо друго.Много искам и аз така. Blush
Косата ми е леко начупена по краищата.Не слагам нито пяна,нито каквото и да е друго.

# 56
  • Мнения: 4 435
Сериозна съм. Най-много да облека роклята и да отида при роднините,защото хората затова идват. Но не ми се празнува.

Какво ти стана на тебе бе? #2gunfire Я стига глупости.Ти като булка в ноща преди сватбата.Ще се караме ей.

# 57
  • Мнения: 1 813
Разбиха ми една мечта.

# 58
  • Мнения: 893
Серендипити, в предната тема Лорън каза, че не само циците са ми големи... Rolling Eyes
Благодаря на всички за милите думи и коментари  bouquet  bouquet  bouquet

# 59
  • Мнения: 136
аХ`Не! много си хубава на снимките.Недей така балът е един път после ще съжаляваш,че не си отишла.Сигурна съм,че ще си изкарате супер весело.

Общи условия

Активация на акаунт