Децата на звездите

  • 21 545
  • 280
  •   1
Отговори
# 15
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
божеее, къде видя мърляви деца? ooooh!
 страхотни са всички!

# 16
  • Мнения: 918
Темата ме връща в ученическите ми години, когато дългите коси и скъсаните дънки бяха синоним на нещо мръсно и недопустимо в училище(айде издадох се колко съм стара Mr. Green).

# 17
незнам от какво се е повлияла авторката ама и на БГ звездите децата са същите давам нагледен пример със сина на Румен Луканов от Сделка или не
 http://www.picvalley.net/v.php?p=u/208/51773_251.BMP

# 18
  • Мнения: 3 034
на мен ми изглеждат много сладки  Grinning

# 19
  • Мнения: 1 312
Мен друго ми е правило впечатление
/даже на снимката Кейти и Сури / -
голяма част от звездите са гушнали
децата си и виси я одеяло, я някакъв
шал и т.н.
И още нещо - често децата са боси
и леко облечени, а майките с дълъг
ръкав или връхна дреха  Rolling Eyes
Това и аз съм го забелязала Thinking
Даже се чудех на една снимка на Анджелина Джоли с Мадокс.
Той беше по дънки,блузка и сандали на босо краче,а тя с ботуши,яке и шал Rolling Eyes

# 20
  • Мнения: 2 849
Нормални деца ,като всички облечени  тук-практично бих казала аз . Grinning
Мен друго ми е правило впечатление
 - често децата са боси
и леко облечени, а майките с дълъг
ръкав или връхна дреха  Rolling Eyes

Така е съгласна съм ,и аз им се чудя .Бебета без боди с голи крака и къс ръкав,а зимата с по едно тънко памучно блузе .За ръкавица ,шапка -дума да не става . Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 2 386
Отговарям - децата са вечно боси и леко облечени, защото в САЩ не се вярва като цяло в това, че ако си бос ще настинеш, а ако седнеш на камък ще се довършиш. Каляват си децата от бебета, аз самата бях против в началото, но сега им се радвам и виждам, че е по-добре така, отколкото навлечено, потно и измъчено от дрехи дете.

Децата от снимките са уникално сладки, мразя барби стила във всичките му измерения.  Stop

# 22
  • France
  • Мнения: 726
Мърляви са

# 23
  • Мнения: 2 674
Деца като деца. Няма лакирани нокти, прашки и други фолк изгъзици.




Що, децата в България с прашки ли се разхождат?

# 24
  • Мнения: 6 618
Деца като деца в никакъв случай не бих казала ,че са мърляви .
Сладурчета като нашите .

# 25
  • Мнения: 4 195
никол, изпревари ме!

деца като деца. облечени удобно, а не в типичния за мнозина българчета 'стил' само-да-посмееш-да-се-изцапаш...   Tired

е това за мен е истината. В България се изпада до такива крайности, само и само отрочето да не се изцапа, че свекърва ми получава пристъп всеки път, щом прибера Вики от улицата и той е беснял яко няколко часа , като естествено е доста изпоцапан:lol:
Страхотни деца, всичките много ми харесаха Peace
да са им живи и здрави

# 26
  • Мнения: 1 897
Сладури са.Като всички деца.

# 27
  • Мнения: 836
... И повечето от тях са с дълги, рошави коси, всички приличат на момичета... Как ви се струва тази 'мода' - дали е нарочно търсен ефект или липса на вкус?...

Ауууу, сега със сина ми ще гледаме да не те засечем някъде по улиците, че да не ти предизвикаме отново възмущението. Моето момче отговаря на горното описание. Не знаех, че сме по модата.
Винаги е "небрежно облечен" - костюмите да си ги носи като порастне в офиса  Naughty
Освен това е толкова мърляв като се върне от игра! Е, не се научи да не се катери по дърветата, да не пада като си кара скейта или ролерите и да не се завира в храсталаците, като си играят на криеница.  Crossing Arms

# 28
  • Мнения: 4 300
И на мен ми се виждат нормални деца. Апропо на тези снимки и самите родители не са облякани и натокани Mr. Green

# 29
  • Мнения: 393
Ами не отиват на бал или на "важна служебна среща".
Нормално облечени са. Ненормално може би е по българските стандарти. Това, че родителите са известни не е причина да ги накипрят като коледни елхи. Важно е на детето да му е удобно и да е практично.
И на мене ми беше странно първите месеци в САЩ, как децата са с блузи с къс ръкав, къси панталонки и.... джапанки посред зима (а родителите са с подходящи зимни дрехи). Ама чуденката мина, когато моите собствени деца взеха да се "движат" по този начин (та и аз покрай тях).
Бебока ми ходи бос (да не си помислите, че няма обувки). Свекърва ми изпадна в тих ужас като го видя. Опита да му обува ВЪЛНЕНИ чорапи и пантофки. Безуспешно. И моят юнак маха боси крака през зимата и до сега не е "настивал". Ако темп. е над 10С, няма сила земна, която да убеди бандата да облече яке     

Общи условия

Активация на акаунт