Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 235
Цвети, моята дъщеричка расте на височина с по 1см. или 2 см., само един месец с 3м. и мисля, че това не е проблем и не трябва да те притеснява.

# 31
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Няма място за притеснение  Peace

# 32
  • Мнения: 1 428
Дъщеря ми 1-я месец порасна 4 см. а 2-я 1 см.Нормално е. 

# 33
  • Мнения: 3 034
синът ми за 2 месеца е пораснал с 5 см и е в средата на таблицата за ръст и тегло, така че няма място за притеснение  Peace

и него обаче го изкараха на първата консултация след раждането по-къс, отколкото се роди  hahaha

# 34
  • София
  • Мнения: 1 524
Нормално е. Спри да се притесняваш.

# 35
  • София
  • Мнения: 17 592
Повечето деца не растат ... как да кажа, "равномерно". Най - често първо "дебелеят", а после, като се убедят, че извора на папо няма да пресъхне, почват да се издължават по - бързо, в други периоди пак само дебелеят... това не става по книжка. Пък и меренето на ръст на бебе хич не е от най - точните.

# 36
  • Бургас
  • Мнения: 10 353
Напълно нормално  Peace

# 37
  • Мнения: 357
как така САМО 4 см  Shocked че то е предостатъчно Rolling Eyes ето таблица за наддаване - даже в първите месеци няма стойност 4, а 3  Wink http://www.bg-mamma.com/site/content/view/548/51/

# 38
  • Мнения: 257
Няма място за притеснение  Peace
Моя син се роди 51 см. На 2 мес беше 54 см, на 3мес 61 см, на 4 мес 65 см, така че за 1 см може педито да не го е измерила правилно или наистина да е толкова, но не мисля, че има място за притеснение!!!!!!!

# 39
  • Мнения: 728
И как го казва само: само 4 см, че то по повече ако расте педиатъра ще ти каже че е опасно и да го сложиш на диета, заради рахита.

# 40
  • Мнения: 62
още веднъж искам да благодаря на всички,които ми отговориха!сега съм много по спокойна и дай боже следващите месеци да си наваксаме с ръста Hug Hug Hug

# 41
  • Мнения: 514
И как го казва само: само 4 см, че то по повече ако расте педиатъра ще ти каже че е опасно и да го сложиш на диета, заради рахита.
Нормално е !Няма място за притеснение! Peace

# 42
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
 Crazy
Като се сетя само Crazy
Имах бележник, в който си записвах данните от консултациите на бебо.
На 2 месеца я измериха 55 см, а на 3 вече беше 54 Mr. Green
Сега ми е много смешно, но с този сантиметър и с тази разсеяност на някои от сестрите така се получава ooooh!

# 43
  • Мнения: 1 447
Всяко дете расте по различен начин, не мисля, че има за какво да се притесняваш.


И дъщеря ми растеше по толкова.Синът ми в момента расте всеки месец с по 4 сантиметра и отначало
се притеснявах,но явно всяко дете си е различно

Общи условия

Активация на акаунт