САМОКОВчето за вън реве, мама форума чете

  • 7 632
  • 289
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 141
 СИлВЕ АчКАТА ВСЕ ПО КОрЕм СПИ НЯмА мУ НИЩО ПрОСТО ТАКА мУ Е НАЙ-УДОбНО Laughingлека нощ smile3524

# 16
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Ей Меги днес малък е на 1г 1м 11д hahaha

# 17
  • Мнения: 70
М отиде да играе карти , а аз отивам да ям таино

# 18
  • Високо в планината на изобилието
  • Мнения: 484
Браво за новата темичка!Днес имам сили само да ви чета.Иначе и аз минах със Слав през площада на обяд,но Ани не видях.Големи сладури са Радостинка и Ники.

# 19
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
 Thinking дам верно ми направи впечетление, че имаме много рожденици един след друг.
Айде Таничка лови и ти Сънчо за ръчичка и утре те чакаме с нови сили Laughing
Дани, що тайно бе жена, яж си на воля, сега ти е паднало Naughty

# 20
  • Мнения: 70
я кажете без да лъжете , КОЛКО КИЛОГРАМА КАЧИХТЕ ДОКАТО БЯХТЕ БРЕМЕННИ?

Аз бях около 67кг. От сутрешното гадене свалих 7 кг и после качих още 13 .Та като ме питат казвам 6 кг
много съм гадна нали

# 21
  • Мнения: 228
Силве,малкия е страхотен:)как се е излегнал само...
Таня,днес явно всички се разминаваме.
За кгте,аз качих 12 и излязох само с 3 и малко в плюс.И сега си ги нося точно толкова отгоре.Няма смъкване.А опитвам.Ето още снимки-пресни.Силве,а за матрачето-вече е свалено от няколко дни насам.

# 22
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Аз качих 12-13кг, 2 седмици след като се прибрахме от РД се побирах вав всички стари дрехи, а от извесно време съм по-малко от колкото когато забременях Thinking
Страхотна е Радостинка, мн, мн мн пораснала Laughing

# 23
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983

# 24
  • Мнения: 22
ДОБРО УТРО една малка почерпка от мен днес Марти става на 5 месеца(извинявам се за размера на снимката но още незнам как се намаляват)

# 25
  • Мнения: 228
Добрютро лейдис,
Страхотни кафенце и тортичка Hug
Мамок,честита ви месечинка,добър,голям,здрав и силен мъж да порасне твоят Марти:)  bouquet
Ние днес пък сме на 1я рожден ден на гаджето на Радостинка(само да не чуе татко и,че ще беснее #2gunfire Joy hahaha) ,ще и облечем най-красивото костюмче по повода и ще ги снимаме заедно гушнати. hahaha Joy

# 26
  • Мнения: 674
 Запис за новата темичка! Laughing Страхотна е!  bouquet
 И снимките на дребосъците са супер! Бонбони! Hug
 Изчезвам, че пак ще закъснея за работа! Embarassed

# 27
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Анииииииииииииии, КАК ТАКА ГАДЖЕ #Cussing out не може, ние си я бяхме заплюли Naughty Crossing Arms искаме си я за нас Tired
Честит месечник на Марти да е жив и здрав. То 2-те Мартита, Ники и Сотирчо са почети на едни месеци.
Преди време във форума имаше тема за проверяване на бебоците от полицаи, е дошло е и нащо време. Сега се чух с татко и той каза, че кварталния е идвал да провери Никче, но тъй като сме си на морето им е дал адреса тук Thinking

# 28
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Ние излизаме на бързо, че става жега. След час сме на линия Wink

# 29
  • Мнения: 141
mamok честита ви месечинка да е жив и здрав малкия юнак  party023
къде се изгуби тези дни Laughing
Силве приятна разходка Wink

Общи условия

Активация на акаунт