Какво мислите за жените лигли?

  • 10 557
  • 211
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 2 759
...Едно е  да се поглезиш, понякога. Ама  темата е мисля за жените лигли,на  които лигавенето им е заложено генетично...
                     На някои жени просто много по-често им се налага  Twisted Evil.
                     Не, Тео, изобщо не се ядосвам за това. Ядосвам се на милото, че пише с правописни грешки, а ме е лакирал и сега мога само да диктувам 15 минутки. Всяка буква трябва да му казвам, едва ли не. Защото така.

# 181
  • Мнения: 251
Портокалово девойче, разясни ми как на някои лигави жени просто "по-често им се налага", че аз съм  си тъпа по рождение, без лигави заложби генетично, та не можах да схвана...?

# 182
  • Мнения: 2 759
Портокалово девойче, разясни ми как на някои лигави жени просто "по-често им се налага"...
                       Ще ти кажа с две думи, защото тази вечер алкохола и диетата ми не се разбраха добре и се налага да си лягам: това е просто наш дълг пред обществото.

# 183
  • Мнения: 251
Портокалово девойче, разясни ми как на някои лигави жени просто "по-често им се налага"...
                       Ще ти кажа с две думи, защото тази вечер алкохола и диетата ми не се разбраха добре и се налага да си лягам: това е просто наш дълг пред обществото.
Простете, дълг ли казахте? Към обществото?! Не знаех, че имаме дълг към обществото да се лигавим. Каква полза има общетсвото от това??? Май и аз ще си лягам, че много въпроси се натрупаха тази вечер.  Mr. Green И нито съм пила алкохол, нито съм на диета... Crazy

# 184
  • Мнения: 17 546
Ето тази е 100% лигла. Дори сама го каза "Аз съм голяма лигла!". Просто като говори ми се лигави екрана на телевизора Mr. Green Излъчва лигня, звучи като лигня и изглежда пак така Sick

# 185
  • Мнения: 139
Добрутру, глезоранки Simple Smile
Мечо си е само наш Wink

Силви от тв шоуто "Тя и той", лигла ли е?
Аз я харесвам, а вие?

# 186
  • Мнения: X
Силви я харесвам,точно защото е лигла, а Мартин точно за това,защото е един такъв..медунчест мърморко....Много сладки, сърчица,ммм...

# 187
  • Мнения: 649
Добрутру, глезоранки Simple Smile
Мечо си е само наш Wink

Силви от тв шоуто "Тя и той", лигла ли е?
Аз я харесвам, а вие?

И аз я харесвам! Но може би защото не ми е в къщата!  Joy

# 188
  • София
  • Мнения: 605
мразя лигли, и разглезени превземии.

# 189
  • Мнения: 4 586
Лигостите й не ме дразнят, но много куха лейка са я направили.
Такива изцепки има, че чак се питам дали реално такъм човек може да съществува.
За флирт, за закачки, за колежка, за съфорумка - става. За вкъщи - твърдо не!

# 190
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 240
няма как да съм лигла. животът не ми позволява. понякога ме избива на лигавене, но вече просто не мога да си го позволя...

# 191
  • Мнения: 139
..........ъъъ предполагам, повечето звезди са лигли......
Представям си за какви претенции става въпрос при тях moresmile
Розoво джакузи с форма на сърце
и водна спалня, която се превръща в  басейн
с едно копче на дистанционното  newsm76

ооо животът не ми позволява и на мен,
толкова е суров понякога Cry


Последна редакция: сб, 24 май 2008, 16:13 от anna i mamma

# 192
  • Sofia
  • Мнения: 1 056
Темата искрено ме забавлява!!!

По въпроса - за жените лигли мисля, че са лигли!

# 193
  • Мнения: 4 586

Лиглите са подмножество на глезлите.

# 194
  • Мнения: 123
винаги са ме дразнели.не са мой тип  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт