So you think you can dance - Тема за фенове

  • 29 698
  • 587
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 505
А на някой да му се намира холандското?  newsm78 Миналия месец течаха кастингите...

# 556
  • Варна
  • Мнения: 480
Знае ли някой от вас ще има ли излъчване скоро тв2?
Иначе се започна с тегленето,ще има доста да наваксваме

# 557
  • Мнения: 1 775
А на някой да му се намира холандското?  newsm78 Миналия месец течаха кастингите...
От холандското знам, че вече са минали първото performance шоу и първото result шоу, но не мога да намеря от къде да ги изтеглим.

# 558
  • Мнения: 505
Стич и Ян Бибиян, не се спотайвайте, ако обичате.  Whistling

# 559
  • София
  • Мнения: 1 891
Е,рано е още...
След 18.30 очаквам пусков изстрел!  Laughing

# 560
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Не се спотайвам бе Wink
На работа съм  Whistling
Довечера ще тегля  Mr. Green

# 561
  • Мнения: 1 775
Не се спотайвам, няма начин, трябва да се бачка. Довечера съм на линия.

# 562
  • Canada
  • Мнения: 1 773
Хайде аз да си кажа, докато чакате...
С противоречиви впечатления съм - някои ми харесаха (Мери ще пищи наволя), други не чак толкова. Има хореографии, с подобни идеи, което леко ме подразни. Мога да кажа, че съм възхитена от Натали, за първи път ми хареса толкова много.

# 563
  • София
  • Мнения: 1 891
sneji донесе хубави новини  Grinning
Още 2 часа и се включвам в глобалния чат на скайп !  Mr. Green

# 564
  • Мнения: 1 775
Ах, тази Мери  Mr. Green! Нямам търпение и аз. Много бързо взеха да ги качват епизодите напоследък, пу, пу, да не ги урочасам.

# 565
  • Мнения: 1 775
Момичета, в този сайт го има епизода, регистрацията е безплатна: http://-spam036-/seedmore. Аз сега се регистрирах, за съжаление не знам каква е скоростта, но ако искате - пробвайте.

# 566
  • Мнения: 1 775
В случай, че още не сте изтеглили епизода, аз съм в скайп.

# 567
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
И аз съм на линия.
Някой да не го е дръпнал още?

# 568
  • Мнения: 505
Stich, вече ми се струва банално да ти благодаря всяка седмица. По два пъти.
За епизода - е не ми хареса. Как може Нико и Арасаи да ги направят да приличат на смесица между Фидел Кастро и някой герой от The Unit... Crossing Arms Радвам се, че Натали отново не ме разочарова, но според мене, въпреки страхотния хореограф - Шон, това беше най-лошото й изпълнение до момента, губеха й се линиите през цялото време. Но тя е толкова артистична и влага толкова персонаж в ролите си, че това е простимо. Напомня ми на Туич. Дано я видя сред четиримата финалисти.
 Последната хореография на шоуто също много ми хареса.
Самбата на Лиса беше отврат.  ooooh!

Последна редакция: чт, 30 окт 2008, 22:17 от molestosa

# 569
  • Мнения: 1 775
Нищо не ми хареса, с изключение на изпълнението на Кейтлин на хореографията на Блейк. Беше страхотна. Има нещо много странно в краката на това момиче, обаче не мога да определя какво точно newsm78. Като че ли нямат достатъчно извивки и са с по-дебели  глезени. Но пак си е страхотна, някак си ми напомня на Кейти от 4тия американски сезон.
На Бенджи нещо не му се получават хореографиите тази година, нищо запомнящо се. Може би просто попада на неподходящи танцьори, защото в 3тия американски сезон Сара и Паша бяха блестящи с неговия суинг.
Въпреки, че танцуваха посредствено, Лара и Майлс все пак са сладури с тези банери и знаменца.
Ян Бибиян, сигурно си се зарадвала на Димитрий Mr. Green.
Като си спомня за изпълненията на Лейси на самба и hustle, Лиса и Керълайн пасти да ядат, но все пак Керълайн според мен не беше толкова трагична, колкото я изкараха съдиите. Също така много ме е яд за оплесканата самба.
Хореографията на Пол Бекър не помръдна нищо в мен, явно съм станала коравосърдечна.
Натали и Франсис също не ми харесаха, имаше нещо много /както казват американките/ awkward в движенията на Натали. Не беше никак женствена, изглеждаше ми груба и недодялана, и все пак много страстна и артистична.
Концепцията за танца на Нико и Аресай също не ми допадна, не им отиваше, заигравката с Фидел Кастро може би беше заради кубинския приозход на Аресай.

И няма смисъл всеки път да ми благодарите за епизодите, като много добре знаете, че и вие на мое място бихте го направили без да ви представлява никакъв проблем. Hug

Общи условия

Активация на акаунт